SHOW Ana Haber İzleyici Yorumları 2022 – Şikayet ve WhatsApp Hattı

SHOW Ana Haber izleyici yorumları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Show TV haber telefon numarası ve Show TV şikayet hattı işte detaylar.

SHOW Ana Haber izleyici yorumları 2022 yılında da her akşam saatinde izleyicisi ile buluşan Show Ana Haber Bülteni hakkında bazı olumlu ve olumsuz kanıları içermektedir. Ana Haber Bülteni kapsamında izleyicilere sunulan bilgilerin her birinin teyit edildiğinden emin olunduğu, haber ve gazetecilik kurallarına uygun bulunan haberlerin yayına alındığı da bilinmektedir.

Show Ana Haber izleyicileri aynı zamanda kendi gözlemledikleri birçok durum hakkında doğrudan ihbarda bulunabilmektedir. İhbar hattı üzerinden yapılan ihbarların incelenmesi sonrasında tüm Türkiye’ye Ana Haber Bülteni içerisinde yayınlandığı da bilinmektedir. Siz de aşağıda yer alan ihbar hattı iletişim kanalı ile ihbarda bulunabilirsiniz.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat İzleyici Yorumları

Show TV Haber Telefon Numarası

Show TV haber telefon numarası 0533 701 91 61  olarak bilinmektedir. Güncel şikayetlerinizi ve ihbarlarınızı doğrudan bu numaraya WhatsApp kanalı ile iletebilirsiniz. WhatsApp üzerinden şikayet ve ihbarlarınızı yazılı, görüntülü ve sesli olarak iletmeniz mümkün.

Yapılan ihbarlara geri dönüş süresi tam olarak bilinmemekle birlikte ihbarların her birinin kısa sürede değerlendirildiği ve ihbara yönelik geri dönüşlerde ihbarın niteliği hakkında bilgi alındığı bilinmektedir.

Show TV Şikayet Hattı
Show TV Şikayet Hattı

Show TV Şikayet Hattı

Show TV şikayet hattı, bazı konularda ihbarda bulunmak isteyen ya da mevcut bir haksızlığa karşı seslerini duyurmak isteyen insanlar tarafından kullanılmaktadır. Show TV izleyenlerinin sıkça başvurduğu şikayet hattı üzerinden şikayetlerin dile getirilmesi sonrasında bu şikayetlerin uygun bulunması ile birlikte haber saatinde yayınlandığı bilinmektedir.

Show TV şikayet hattı güncel olarak 0533 701 91 61 olarak hizmet vermektedir. Şikayet hattına doğrudan sesli arama yolu ile ulaşmak mümkün değildir. Şikayet hattına ulaştıracağınız herhangi bir bilgi için doğrudan WhatsApp kanalını kullanmanız gerekmektedir.

Show TV izleyici temsilcisi ve uzmanlarının değerlendirdiği ihbar hattına gelen mesaj ve ihbarlar kısa sürede yanıtlanmaktadır. İhbarların niteliklerine bakılarak gerekli görülmesi halinde geri dönüş yapılarak ek bilgi de talep edilebilmektedir.

Show TV Haber Telefon Numarası
Show TV Haber Telefon Numarası

Show TV İzleyici Temsilcisi

Show TV izleyici temsilcisi 2022 yılı güncel bilgiler eşliğinde Berrin Tunç Köroğlu’dur. İzleyici temsilcisine sosyal medya kanallarından ya da doğrudan aşağıda yer alan mail adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

[email protected] adresine gönderilen mailler kısa sürede izleyici temsilcisi Berrin Tunç Köroğlu tarafından yanıtlanmaktadır. Kullanabileceğiniz bazı diğer iletişim bilgileri;

  • +90 212 313 60 60 (Sabit Hat)
  • 0212 313 73 36 (Fax Numarası)
  • Sefaköy Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Küçükçekmece / İstanbul
  • [email protected] (Mail ulaşım)
  • [email protected] (Mail ulaşım)

Selçuk Tepeli İzleyici Yorumları

Müge Anlı Tatlı Sert İzleyici Yorumları

Esra Erol İzleyici Yorumları

Masterchef İzleyici Yorumları

Gelinim Mutfakta İzleyici Yorumları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu