Ethereum Neden Hızlı Yükseliyor ve Devamı Gelecek mi?

Ethereum Neden Hızlı Yükseliyor ve ETH yükselişini sürdürebilecek mi detaylı bilgilendiriyoruz. ETH Stake beklentisi ne kadar işte detayları.

Ethereum pasif gelir etme adımı olarak yeni protokollere imza attı. Yerel olarak sunulan ETH tokenini yapmış olduğu geliştirme operasyonlarında stake edileceğini açıkladı. Yapılan açıklama sonrası Etherium’a arz artışı gerçekleşti.

Dijital para sektörünün önemli lokomotiflerinden olan Etherium yeni stake adımlarını attı. Yüzde 9 oranında stake işlemi yapılacağına dair protokol sonrası artış göstermesi ile dijital paraya arzın artışı görüldü.

Stake Haberi Ethereum’a Arzı Artırdı

Yerel stakenin Lido kullanılarak yapılması sonrasında Mart ay’ı ile birlikte stakeyi sağlayanlar açısından da yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz gün firmanın yayınlanan bir bültenle Lido’nun halen Etherium stake edenlerin sayısının yüzde 25 arttığını açıklanmıştı. Artış ile birlikte Ethereum 197.000 ETH ile en büyük yatırımın gerçekleştiği de bültende belirtildi.

Stake ile verilecek ödülün haritası ve şartları da netlik kazandı. Ethereum Navite stakesi ile verilecek ödüllerden kazanabilmek için yatırımcılar en az bir yıl ETH 32 cüzdanında bırakması gerekiyor. Bir yılın sonunda kazançlar ile ödüllerin sahibi olunabiliyor. Yapılan açıklama sonrası Eth % 111 gibi büyük bir oranla artış gösterdi ve 3,58 USD üzeriden işlem görmeye başladı.

Ethereum’un yeni protokol sonrası birleşme tarihi henüz belli değil. Buna rağmen yükseliş hızlandı. Tarih belli olması ile birlikte sürekli yükselen grafiğin yukarı yönlü daha ne kadar gideceği de merak konusu. Birleştirme öncesi atılan adımlar ile gerekli prosedürlerin de yerine getirildiğinin açıklanması protokolün son derece hızlı ilerlediğini gösteriyor.

Ethereum (ETH Coin) Fiyatı

Ethereum Geleceği – ETH Coin Yorum

Stake İle Yıllık % 15 Artış Beklentisi

Yapılacak stake protokolü sonrası yerel borsalarda durum daha farklı. Muhtemel düşük getiriler olmasına karşın ETH stake yapılması halinde getiriyi çok daha çekici hale getirmek için atılan adımlardan birisi gerçekleştiriliyor.

Birleşme sonrasında muhtemel getirilerle ilgili küresel ekonomide getiri ile ilgili tahminlerde gelmeye başladı. Lido Stake protokolü ile birlikte yorumcular yüzde 4 lük bir gerçek getiri elde edeceği beklentisi içerisinde. Blockhain ödeme ağında Ethereum POS geçişleri ile birlikte iyileşen bir yapı ile ödüllerin % 7 ile % 12 arasında ödül kazancının da oluşmasının yolunu açabilir. Tahminlerde Outumuro ise yapılan bu çalışmalar Etheriumun yıllık bazda % 12 ile % 15 oranında artış yaşayabileceğini açıklamıştı.

Ethereum, Shiba ve Mana: Hangi Coin Alınır?

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥