Expigment krem fiyat 2023 yılında güncellendi. Expigment kullananların yorumlarını incelemeden ve doktorunuz yazmadan kullanmanızı pek tavsiye etmeyiz.

Expigment krem fiyatı 2023 eczane perakende satış fiyatı KDV dahil rakamlarını aşağıdaki tabloda güncel olarak sizlere sunuyoruz.

İLAÇ ADIİLAÇ FİYATI
Expigment %4 30 gram42,50 TL
Expigmen %2 30 gram40 TL

Bu fiyatlar KDV dahil olarak belirlenen fiyatlardır.

Expigment Krem Nasıl Kullanılır

Expigment krem nasıl kullanılır, expigment kremi kullanırken dikkatli olmalısınız. Bu krem olsa dahi bir ilacı ve özen göstermeni gerekir. Kullanma şeklini aşağıdaki listelemede bulabilirsiniz.

  • Expigment krem sürülecek olan bölge yıkanmalıdır.
  • Yıkanma işleminden sonra güzel bir şekilde durulanmalıdır.
  • Kremin sürüleceği alan mutlaka temiz olmalıdır.
  • Krem ince bir katman şeklinde sürülmelidir.
  • Kremi sürdükten sonra 2 saat beklemelisiniz.
  • 2 saat sonunda kremli alanı durulayabilirsiniz.

Kremi duralamasanız da değişen bir durum olmayacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta da kremi sürdüğünüz bölgeyi güneşten korumanız gerektiğidir. Güneş farklı etkiler oluşturmaktadır. Buna özen göstermelisiniz.

Expigment 2 İle 4 Arasındaki Fark

Expigment 2 İle 4 Arasındaki Fark

Expigment 2 ile 4 arasındaki fark içerik açısından değerlendirmeden geçmektedir. Yani Expigment % 2 içerik açısından daha hafif bir kremdir. Expigment %4 ise içerik %2 ye göre daha ağırdır. Bu oranlar hidrokinon oranından hesaplanmaktadır. Örnek verilecek olursa yüzde oluşan lekelerin seviyesi daha fazla ise bu durumda % 2 ‘lik değil % 4 ‘lük expigment kullanılması tercih edilir. Bu kullanılacak alana ve alanda oluşan duruma göre belirlenmektedir. Bundan dolayı doktor kontrolünde kremin kullanılmasında önem vardır.

Expigment 4 Ne İşe Yarar

Expigment 4 ne işe yarar, Expigment krem yoğunlukla;

  • Choloasma
  • Lokalize kontakt dermatit
  • Melasma
  • Senil lentigenes

Şeklinde cilt lekelerine karşı kesin koruma sağlaması özelliğine sahiptir. Cilt lekelerine karşı kalıcı tedavi oluşturmaktadır. Gün içerisinde uygulanması belirlenmiş olan böyleye iki kere sürmeniz yeterlidir. Bir sabah bir akşam şekilden 12 saat arayla sürmeniz doğru kullanım olacaktır.

Expigment Krem Ne İşe Yarar Yorumlar

Expigment krem ne işe yarar yorumlar incelendiğinde lekeleri geçirme konusunda ciddi bir başarı gösterdiği söylenmiştir. Genel olarak deri yüzeyinde bulunan lekeleri geçirmesiyle ün saldığını söyleyen pek çok kişi vardır. Derinin üst kısmında oluşan güneş lekeleri ya da sivilce lekeleri gibi geçmeyen ve kötü görüntü oluşturan lekeleri geçirmekte oldukça başarılıdır.

Bunlar dışında çillere ve koyu renkte oluşan halka gibi izleri yine başarılı şekilde geçirme potansiyeli vardır. Bu açıdan kullanan kişilerin memnuniyeti yorumlara eklenmiştir. Ayrıca leke sorunu için kullanılmasının içeriğinde bulunan hidrokinon açısından herhangi bir zarar oluşturmayacağı da bilinmektedir. Cildin soyulup hassaslaşmasını sağlamaktadır. Krem için yapılan yorumlar genelde kullananları memnun etmiş ve sonuçlarından olumlu etkiler almışlardır.

Expigment %4 Kullananlar

Expigment %4 Kullananlar

Expigment %4 kullananlar incelendiği zaman genel olarak olumlu dönüşler sağladığı açık ara fark edilmektedir. Uzun yıllardır kremin kullanılmasından dolayı artık ilerleyen teknolojiyle pek çok kişi tarafından bilenen bir krem haline gelmiştir.

Kullanan sayısı da buna bağlı olarak artış göstermektedir. Genelde sivilce lekeleri ile güneş lekelerinin geçmesi için kullanılan expigment kremi başarılı dönüşler oluşturmuştur. Buna bağlı olarak da son zamanlarda herkes tarafından duyulan ve kullanılma oranı artan bir krem olmuştur. Kullananların memnuniyeti krem hakkında yapılan kullanıcı yorumlarından net bir şekilde anlaşılmaktadır.

Primolut Nasıl Kullanılır – Fiyatı (Aç, Tok, Günde Kaç Tane)

Contractubex Fiyat 2023 (GÜNCEL) Kullanıcı Yorumları

1 Comment