Contractubex fiyat 2024 yılında güncel olarak 630 TL’dir. İlacı satın alırken mutlaka eczaneleri tercih etmelisiniz. Neredeyse tüm eczanelerde Contractubex bulmak mümkündür.

Contractubex 100 GR Jel630 TL
Contractubex 120 GR Jel670 TL
Contractubex Fiyat

Contractubex Fiyat SSK

Contractubex fiyatı SSK güvencesi olan ya da olmayan herkes için aynıdır. Bu ilaç reçete kapsamında bir kısmı ödenen ilaçlardan değildir. Contractubex alımlarında mutlaka reçete bulunması gerekmez. Reçete bulunsa dahi ilaç reçetesiz fiyatı ile satılmaktadır.

Contractubex fiyatı son bir yıl içinde ortalama olarak 630 TL civarında seyretmiştir.

Contractubex Reçeteli Fiyatı

Cortractubex reçeteli fiyatı ile reçetesiz fiyatı aynıdır. SGK tarafından bedeli karşılanmayan bir kremdir. Bu nedenle eczanelerde reçeteli olarak satıldığında dahi fiyatı değişmektedir. İlacın en güncel fiyatı ise 258 TL’dir. 

Conntractubex genellikle yara izlerinin ortadan kaldırılması amacı ile cildiye uzmanları tarafından hastalara verilen bir ilaçtır. Bu yara izleri ameliyat, güneş izi, sivilce izi benzeri izlerdir.

Contractubex Reçetesiz Fiyatı

Contractubex Fiyat

Contractubex reçetesiz fiyatı 100 gram jel için KDV dahil olarak 258 TL’dir. Kremin reçetesiz olarak eczanelerden satın alınması mümkündür. Kremin ruhsat sahibi olan firma ise Assos İlaç, Kimya Gıda Ürünleri Üretim ve Tic. LTD. ŞTİ olarak bilinmektedir.

Contractubex Kullananlar

Contractubex kullananlar ameliyat izleri, yanık izleri, dikiş izleri benzeri vücutta iz kalmasına neden olan uygulamalar sonunda izin kalıcı hale gelmeden giderilmesi amacı ile kremi sürerler.

Kremin etkileri ilk günden belli olmasa da düzenli olarak 3 gün kullanımından sonra izlerin görüntüsünün kaybolduğu söylenmektedir. Vücutta leke olarak kalan izlerin onarılmasında birkaç gün sonunda etkilerinin kolayca görülebildiği Contractubex krem kullananlar tarafından da sevilmektedir.


Daha fazla ilgili içerik;


Contractubex Yüze Sürülür Mü

Evet. Contractubex yüze sürülebilen, sivilce benzeri yaralara karşı oldukça etkili olan bir kremdir. Uzmanlar tarafından tavsiye edilmesi halinde kullanılması gereken Contractubex jel krem yüzde oluşan izlerin giderilmesinde başarılı bir kremdir. 

Yüzde meydana gelen izler kimi zaman güneş benzeri dış nedenler ile oluşan kimi zaman da vücudun dönemsel olarak hormonal dalgalanmalar ile meydana getirdiği olumsuz izlerdir. Bu izlerin giderilmesinde Contractubex krem etkili olarak kullanılmaktadır.

CONTRACTUBEX hangi izleri geçirir?

CONTRACTUBEX, aşağıdaki izleri geçirmeye yardımcı olur:

  • Yara izleri: Ameliyat, yanık, kesik, sıyrık gibi nedenlerle oluşan yara izlerini geçirmeye yardımcı olur.
  • Sivilce izleri: Sivilcelerden sonra oluşan izleri geçirmeye yardımcı olur.
  • Çatlaklar: Hamilelikte, hızlı kilo alıp vermede veya egzersiz sonrası oluşan çatlakları geçirmeye yardımcı olur.
  • Diğer izler: Dikiş izleri, yanık izleri, dövme izleri gibi diğer izleri de geçirmeye yardımcı olabilir.

CONTRACTUBEX çatlaklar için kullanılır mı?

Evet, CONTRACTUBEX çatlaklar için kullanılabilir. CONTRACTUBEX’in içeriğinde bulunan silikon ve heparin gibi maddeler sayesinde, çatlakların görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Silikon, çatlakların yüzeyini yumuşatarak ve cilt tonunu eşitleyerek çatlakların daha az belirgin görünmesini sağlar. Heparin ise, çatlakların iyileşme sürecini hızlandırarak çatlakların daha az belirgin görünmesini sağlar.

CONTRACTUBEX’in çatlaklar için kullanımı şu şekildedir:

  • CONTRACTUBEX’i günde 2-3 kez, çatlakların üzerine masaj yaparak uygulayın.
  • CONTRACTUBEX’i çatlaklar tamamen iyileşene kadar kullanın.
  • CONTRACTUBEX’i kullanmadan önce, cildinizi temizleyin ve kurulayın.

CONTRACTUBEX leke açar mı?

Hayır, CONTRACTUBEX leke açmaz. CONTRACTUBEX’in içeriğinde bulunan silikon ve heparin gibi maddeler, cilt rengini açıcı etkiye sahip değildir.