Ülkemizde birçok dijital platform bulunmaktadır. Yerel ve tercih edilen dijital platformlardan biri ise Exxen olmaktadır. Exxen üyeliği ile tüm içeriklere erişme şansınız vardır. Ramazan Bayramının yaklaşmasıyla birlikte Exxen platformunu ücretsiz olarak izlenip izlenmeyeceği merak konusu olmaktadır. Sizler için Exxen platformu hakkında merak ettiğiniz her şeyi ele aldık. Hadi başlayalım.

Exxen 7 Gün Ücretsiz

Exxen, ülkemizin dijital platformudur. Exxen ile birçok içeriğe sahip olabilirsiniz. Exxen platformu zaman zaman ücretsiz deneme yapılması için bazı fırsatlar sunmaktadır. Bazı zamanlar ise üye olmadan bazı içerikleri izlemenize izin vermektedir. Exxen platformu geçtiğimiz yıl bayram zamanın ücretsiz üyelik fırsatını kullanıcılarına sunmuştu.

  • Ramazan Bayramı yaklaştıkça merak edilen konulardan birisi olan Exxen platformunun 7 gün ücretsiz olup olmayacağıdır. Exxen tarafından resmi bir açıklama yapılmamıştır.

Exxen Ücretsiz Deneme

Exxen Bayram Ücretsiz İzle

Exxen ülkemizde çok fazla tercih edilen ve sevilen bir dijital platformdur. Exxen üyeliği sayesinde ülkemizde yapılan tüm içeriklere sahip olabilirsiniz. Exxen platformu içerisinde birçok içerik yer almaktadır. Exxen platformu ilk hizmet vermeye başladığı zaman bir haftalık ücretsiz deneyebilirdiniz. Exxen içerikleri izlemeniz için üye olmanız ve ücret ödemeniz gerekir. Ramazan Bayramı’nda ücretsiz olacağını duyuran Acun Ilıcalı bu yıl için bir açıklama yapmamıştır. Ramazan Bayramı’nda da Exxen bir haftalığına ücretsiz olacağı tahmin edilmektedir.

Exxen Üyelik Ücreti 2024

Exxen Üyelik Ücreti

EXXEN Spor Paketleri Fiyatı;

Exxen Üyelik Ücreti

Türkiye’nin ilk dijital platformu olan Exxen sayesinde birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Her kesime hitap eden Exxen de her yaşa uygun içerik bulunmaktadır. Gençler, çocuklar, aileler için çeşitli içerik bulunan Exxen platformunda üye olmanız gerekir. İçerikleri izlemeniz için aylık olarak belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Exxen üyelik ücretlerini sizler için yazımızda ele aldık. Exxen üyelikleri iki kısma ayrılmaktadır. Exxen üyelikleri için ayrı üyelik ücreti istenirken Exxen+ Exxenspor için ayrı üyelik ücreti istenmektedir.


Daha fazla ilgili içerik;