Exxen Spor Paketi Nasıl Alınır detaylı bilgilendiriyoruz. Exxen Üyelik ücreti 1 TL ve exxen 7 gün ücretsiz nasıl izlenir işte detayları.

Exxen spor paketi nasıl alınır sorusu için bazı noktaların bulunduğu söylenebilir. Exxen aylık üyelik ücretine geçmeden önce abone nasıl olunur ona bakalım.

  • Exxen spor paketi almak için exxen.com sitesi üzerine giriş yapıp giriş bilgilerini girmeniz gerekir.
  • Sonrasında açılan ekranlar üzerinde gereken şifre ve telefon numarası gibi bilgileri girmeniz gerekir.
  • EXXENSPOR üzerine giriş yapıp incele kısmına giriş yaparak reklamlı ve reklamsız seçenekleri arasından seçim yapmanız gerekir. EXXEN SPOR kategorisinde aylık yada  maç başına paket yapılamıyor. Sadece yıllık paket imkanı sunuluyor. Yani kişi seçim yaptığı zaman 12 aylık bir taahhüt imzalayarak bir yıllık paketini kullanabilir. Paketi iptal etmek için bazı bilgileri girip exxen sitesi üzerinden iptal edilebilir.

Exxen spor kısa yoldan üye nasıl olunur? EXXENSPOR yaz 9300’a SMS gönder hemen üye ol.

Eksen TV Paketleri incelemek ve paket satın almak için exxen.com/tr/sign-up/step2-packages adresini ziyaret edebilir.

Exxen Şampiyonlar Ligi Maçı Nasıl İzlenir (Exxen İzle Korsan)

Exxen Maç Paketi Al

Exxen Spor Paketi Satın Al

Exxen maç paketi al işlemi için siteye üyelik şarttır. Eğer aktif şekilde kullandığınız bir exxen üyeliğiniz var ise kısa sürede maç paketini alıp istediğiniz lig ve takip ettiğiniz takımın maçlarını izleyebilirsiniz. Ancak aktif bir üyeliğiniz yok ise hemen kayıt ol kısmından üye olup EXXENSPOR kısmına girip üye olabilirsiniz.

Exxen Spor PaketleriFiyat
Sezonluk Paket (Reklamlı)34.8 TL
Aylık Paket (Reklamlı)49.8 TL
Sezonluk Paket (Reklamsız)44.8 TL
Aylık Paket (Reklamsız)59.8 TL

Eksen Üyelik Ücreti

Exxen  üyelik paketleri ikiye ayrılır. Siteye üye olduğunuz zaman size reklamlı ve reklamsız şekilde ikiye ayrılan seçenekler sunar. Bu seçenekler arasında fazla fiyat farkı bulunmaz. Kişi istediği üyelik paketini seçerek exxen hizmetinden yarar alabilir. Bununla birlikte kişi maç paketi için ayrı bir paket almalıdır.

Eksen Üyelik PaketleriFiyatı
Yıllık Paket (Reklamlı)8.33 TL
Aylık Paket (Reklamsız)19.9 TL
Yıllık Paket (Reklamsız)16.66 TL
Exxen Spor Paketi

Exxen İndir

Exxen TV uygulamasını şimdi ücretsiz indirebilirsiniz. Exxen sitesi üzerinden giriş yaparak sunduğu imkanlardan yarar alabilirsiniz. Exxen platformu birçok farklı film ve dizi imkanı sunuyor. Son olarak spor kısmı da platformda yer almaya başladı. İsteyen kişiler başvuru yaparak maç paketlerinden yarar alabilir.

Exxen İndir
Exxen İndir

Exxen Şampiyonlar Ligi

Exxen şampiyonlar ligi ile birçok farklı avantaj sağlıyor. Dizi ve film imkanı sağlayan exxen platformu son olarak şampiyonlar ligi imkanı ile bütün ilgiyi üzerine topladı. Şampiyonlar liginde bulunan maçları izlemek için site üzerine üye olup ayrıca maç paketi satın almanız gerekir. Reklamlı ve reklamsız seçenekleri ile seçim yapıp izlemeye başlayabilirsiniz.

2 Comments

  1. hakan çelik on

    merhaba detaylı anlatım için teşekkürler exxen maç paketi nasıl alınır vs bilmiyorduk çokta araştırdık basit sade ve kolay şekilde anlatmışsınız daha ne olsun bize sadece tuşlamak kalmış bize daha dogrusu maç izlemek kalmış paketı al direk izle çok teşekkürler bilgi için