Exxen Üyelik İptal Etme (Exxen Üyelik İptali Ücret İadesi)

Exxen Üyelik İptal Etme hakkında detaylı bilgi. Exxen üyelik iptali olmuyor hatası çözümü ve Exxen üyelik iptali SMS ile nasıl yapılır işte detayları.

Exxen üyelik iptal etme işlemleri platform üzerinden ve müşteri hizmetleri kanalı ile gerçekleştiriliyor. Exxen mevcut olan üyeliğinizi sonlandırdığınızda hesabınıza giriş yapmalı ve sonrasında hesabınız üzerinden abonelik bölümüne gitmelisiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek hızlı bir şekilde Exxen üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Exxen üyelik i̇ptal etme
Exxen üyelik i̇ptal etme

İşte Exxen abonelik iptali için takip etmeniz gereken adımlar;

  • Exxen resmi web sitesine bir tarayıcı üzerinden gidin.
  • Exxen hesabınıza giriş yapın.
  • Ekranın sağ üst köşesinde adınız ve profil fotoğrafınız bulunmaktadır. Adınızın üzerine tıklayın.
  • Açılan menüde yer alan hesap ve ayarlar seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekranda abonelik bilgilerim seçeneğine tıklayın.
  • Üyeliğimi iptal et butonuna basın.
  • Hesabın silinmesi için sizden hesap şifrenizi isteyecektir. Şifrenizi girin.
  • Karşınıza bir uyarı mesajı gelecektir. Mesajı okuduktan sonra onaylayın.
  • Ardından hesabınızın silindiğine dair “Your Profile Has Deleted” mesajını alacaksınız.
  • Hesap silme işlemi tamamlanmış olacaktır.
Exxen spor paket i̇ptal

Exxen Spor Paket İptal

Exxen spor paket iptali için doğrudan Exxen üyeliğinizi iptal etmeniz gerekiyor. Exxen üyeliği aldıktan sonra spor paketinden memnun kalmadıysanız ve herhangi bir taahhütte bulunmadıysanız spor paketini iptal etmek için yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Spor paketini taahhütlü olarak satın aldıysanız taahhüt bitene kadar ödeme yapmak zorundasınız. Taahhütlü paket ve taahhütsüz paket arasındaki fark 12 ay boyunca bağlılık sözü verip vermemenizdir.

Spor paketini taahhütsüz olarak aldıysanız aboneliğinizi üyelik sonlandırma yolu ile kapatabilirsiniz. Spor paketi ya da farklı bir paket olması fark etmeksizin üyelik iptali için canlı destek üzerinden, müşteri hizmetleri üzerinden ya da online Exxen üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Exxen SMS Üyelik İptal

Exxen SMS üyelik iptali için başvurulabilir yollardan biri değildir. Exxen üyeliğinizi Canlı destek, müşteri hizmetleri ya da online Exxen resmi web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. SMS ile üyelik iptali yapılamıyor.

Exxen platformuna yapacağınız üyelik iptali başvurularında SMS kanalını kullandığınızda herhangi bir cevap almanız da mümkün olmayacaktır. SMS ile yapılan başvurulara geri dönüş yapılmıyor.

Exxen Üyelik İptal Edilmiyor

Exxen üyelik iptal edilmiyor” sorunu Exxen üyelerinin sık yaşadığı sorunlar arasında. Sorunun nedeni ise taahhütlü üyelik satın alınmasıdır. Taahhütlü üyelik satın aldıysanız ve taahhüt dolmadan üyeliği sonlandırmak istiyorsanız bu durumda yukarıda maddelendirilen adımlar ile sadece üye profilini silebilirsiniz.

Üye profili silmek ile üyelik iptali aynı şey değildir. Tüm profilleri silseniz dahi üyeliğiniz silinmez ve girdiğinizde bir çocuk profili sizi karşılar. Exxen üyeliğinizde taahhüt bulunmuyor ise üyelik iptalini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Taahhütlü üyeliklerde taahhüt bitene kadar iptal işlemi gerçekleştirilemiyor.

Exxen üyelik i̇ptal etme (exxen üyelik i̇ptali ücret i̇adesi)
Exxen üyelik i̇ptali ücreti

Exxen Üyelik İptali Ücreti

Exxen üyelik iptali ücreti ödenmiyor. Üyelik iptal ettiğinizde size üyeliğinizden memnun kalmamanız nedeni ile herhangi bir ödeme de yapılmıyor. Exxen platformunu kullanmak istememeniz halinde iptal işlemleri için hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri üzerinden üyelik iptali yapmanız halinde ödemesi yapılacak olan ilk dönemden itibaren üyeliğiniz iptal edilir. Sizden herhangi bir ödeme talep edilmez. Exxen’de üyelik iptali ücreti verilmemesi nedeni ile bazı şikayetler olduğu biliniyor. Ancak şikayetler Exxen tarafından kabul edilmiyor. 

Exxen Üyelik İptali Para İadesi

Exxen üyelik iptali para iadesi yapılmıyor. Üyelik iptalinde para iadesi yapılmama nedeni ise üyelik öncesinde deneme süresi sunulmuş olmasıdır. Daha açık bir ifade ile Exxen platformu kullanıcılarına ilk 1 hafta ücretsiz deneme imkanı sunduğundan bu imkan sonrasında üyelik talep eden kullanıcıların memnun olmama gibi bir şikayette bulunmamaları gerekir.

Kullanıcıların platformdan memnun kalmamaları halinde doğrudan yeni üyelik açtırmamaları gerektiğini savunan platform ücretsiz deneme sürümü sonrasında ücretli üyelik alındığında iptal olmayacağını dile getirdi.

Exxen üyeliğiniz varsa iptal ettirmeniz halinde para iadesi alamıyorsunuz ancak gelecek dönemlerde ödememek üzere aylık aboneliğinizi sonlandırabiliyorsunuz.

Exxen İptal Etme Telefon

Exxen iptal etme telefon numarası 0850 241 81 48 olarak biliniyor. Exxen üyeliğinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerine ulaştığınızda iptal işlemleri için doğrudan ve hızlı bir şekilde talep oluşturabilirsiniz.

Exxen platformuna olan üyeliğinizi kapatmak için gelecek dönemlerde ödeme yapmamak üzere Exxen üzerinden yazımızın üst kısımlarında yer alan yönlendirmeleri de takip edebilirsiniz.

Online olarak üyelik iptalini yapamadığınız durumlarda da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Sık duyular şikayetler arasında müşteri hizmetleri iletişiminde eksiklikler olduğudur. Bu kapsamda ulaşabileceğiniz başka bir numara da bulunmuyor.

Exxen Abonelik İptal Edilince Ne Olur?

Exxen abonelik iptal edilince gelecek aylar için üyelik pasif duruma düşer. Bu nedenle Exxen kullanılamaz hale gelir.

Exxen Para Ödenmezse Ne Olur?

Exxen abonelik ücreti ödenmezse bu durumda abonelik iptal edilir. Ücret çekilemediği dönemin başında üye için erişim kısıtlanarak ödeme talep edilir.

Exxen Şampiyonlar Ligi Maçı Nasıl İzlenir – Exxen Ücretsiz Nasıl İzlenir

Konuşanlar Ücretsiz Nasıl İzlenir – Exxen internetten Nasıl izlenir

Exxen Filmleri

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥