Filecoin Geleceği 2022 – Fil Coin Yorum

Filecoin Geleceği ve Filecoin nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Filecoin yorum ve teknik analiz nasıl okunmalı işte detayları.

Filecoin ‘de düşüş momentumu son birkaç gün içinde piyasayı aşağı çekmeye devam ettiğinden ve 64 dolarlık destek kırılmasına rağmen alıcılar Filecoin fiyatını tekrardan yükseliş trendine sokmayı başardı. Bu nedenle FIL/USD’nin fiyat oynaklığının devam etmesi ve sonraki direnç 68$ ‘ı test etmesini bekliyoruz. Genel piasada, son 24 saat içerisinde Bitcoin tekrardan yükselişe geçerek 66.000 doları geçti.

Filecoin Coin Kaç TL (CANLI)

Filecoin Coin fiyatı 128,19 TRY’dir. Filecoin coin son 24 saatte 1.45% değişim gösterdi. Filecoin coin günlük işlem hacmi 4.925.317.499 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 38. sıradadır.

Filecoin Coin Kaç Dolar; $8,09 USD’dir. Son 24 saatte 1.45% oranında değişti.

Filecoin Coin Kaç TL; ₺128,19 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 1.45% değişim gördü.

Son 24 Saatte Tüm Coinler Yeşil Bölgede

Son 24 Saatte Filecoin Fiyat Hareketi: Filecoin 66 Doları Tekrardan Geçti

FIL/USD son 24 saatte 63.50 $ ile 68.92$ aralığında işlem gördü buda Filecoin fiyat oynaklığına işaret ediyor. Filecoin’in ticaret hacmi 24 saatte %42 düşerek 435 milyon dolar olurken toplam piyasa değeri ise 7,22 Milyar dolar civarında işlem görüyor ve kripto para birimi olan Filecoin en değerli kripto para sıralamasında 26. Sırada bulunuyor. Filecoin yatırımcılar arasında ilgi gören bir altcoin olmaya devam ediyor.

FIL/USD 4 saatlik grafik: FIL sonraki hedef 70$ mı?

Filecoin 4 saatlik grafikte, fiyatının son saatlerde yükselmeye devam ettiğini görebiliyoruz ve buda piyasanın bir sonraki direnç seviyesi olan 68$ ‘a yöneldiğini gösteriyor.

Filecoin fiyatı, geçtiğimiz haftalarda yükseliş momentumuna girmişti. Ekim başlarındaki güçlü rallinin ardından FIL/USD 81$ dolar fiyatıyla zirve yapmıştı.

Filecoin 4 Saatlik Grafikte Tekrardan Yükselişe Geçti Kaynak: TradingView

Çarşamba günü %20’nin üzerinde ki düşüsün ardından altlarda toparlanmaya giren FIL/USD 72 dolara kadar geri yükselmişti.

O zamandan beri, Filecoin paritesi istikrarlı bir şekilde düştü ve ilk destek olan 66 doların aşşağısına çekildi. Son 24 saatte ise Filecoin paritesi bir sonaki destek olan 64$ seviyesininde aşağısına çekilerek büyük destekte kırıldı.  Genel olarak, FIL/USD ‘nin önümüzdeki 24 saatte düşüşünü sürdürürse 61 dolar desteğini test etmesini bekliyoruz.

Filecoin Fiyat Analizi: Ne Olacak ?

Filecoin son 24 saatte düşüş trendi trendi tersine dönerek yükselmeye devam ediyor ve 64 dolarlık büyük destekten aşağı yönlü düşüşünden sonra şuan da 67 doları tekrardan geçti. Bu nedenle, FIL/USD‘nin önümüzdeki 24 saat ve bu hafta boyunca fiyat oynaklığını sürdürmesi bekleniyor.

Fileceoin Aylık Grafik Yükseliş Trendine Başladı Kaynak: TradingView

Kripto Para Haberleri

Kripto Para En Çok Kazandıran

Filecoin Kısa Vadeli Tahmin:

  • İlk Direnç:           68$
  • Mevcut Destek:  64$
  • Yüksek Hedef:    81$
  • Düşük Hedef:     55$

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

googlehaberler