Fondöten fiyatları en ucuz fiyatları aşağıdaki tablomuzda belirtildiği gibidir. Wet n Wild ya da Beaulis benzeri markaların uygun fiyatlı fondöten ürünlerini tercih ederek ucuz fondöten satın alabilirsiniz. Ancak fondöten seçerken ucuzluk ile birlikte fondöten kalitesine de dikkat etmelisiniz.

TrendyolModa Beauty Tuz Suya Dayanıklı Fondöten150 TL
HepsiburadaPierre Cardin Chiffon Touch Mat Görünüm Veren Fondöten160 TL
n11MT Make Up Cover Porcelain Fondöten75 TL
GratisBeaulis Compact It Fondöten Allık Kapatıcı 115 Natural Beige130 TL

Fondöten ürünleri kalitesine ve müşteri tercihine göre çeşitleniyor. Hafif, orta ya da yüksek kapatıcılık oranları bulunan farklı fondöten ürünleri bulabilirsiniz. Kapatıcılık aramayanlar için renk eşitleme özelliği taşıyan CC Kremler de seçenekler arasında yer almaktadır. Fondöten ürünleri ve fiyatları hakkında merak edilenleri yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Kapatıcılığı Yüksek Fondöten Uygun Fiyatlı

Kapatıcılığı yüksek fondöten uygun fiyatlı rakamlarını araştırdık ve sizlerle paylaşıyoruz. En iyi kapatici fondöten markaları kampanya dönemlerini yakaladığınız zaman çok kaliteli bir ürünü çok uygun fiyatlara almanız mümkündür. Kapatıcılığı yüksek fondöten uygun fiyatlı olanlarını yukarıdaki tablomuzda sizlerle paylaştık. Makalemizin devamında Gratis, Farmasi ve MAC gibi büyük markaların fiyat bilgileri yer almaktadır.

Ucuz Fondöten Önerisi

Fondöten Fiyatları En Ucuz

Ucuz fondöten önerileri genel olarak fiyat bakımından uygun olurken kapatıcılık bakımından da işlevli olan fondöten ürünlerinden oluşmaktadır. Fondöten ürünleri yüze sürülen kozmetik ürünleri olduğundan sağlık bakımından da kontrolleri yapılmış onaylı ürünler olmalıdır. Günümüzde ucuz ve etkili fondöten arayanlar için aşağıdaki markaları derledik.

  • Beaulis,
  • Wet n Wild,
  • LYKD,
  • Cecile,
  • Pierre Cardin,
  • New Well.

Farmasi Fondöten Önerileri

Farmasi fondöten önerileri nasıl bir fondöten görünüşü istediğine göre değişecektir. Farmasi fondötenleri hafif bir duruş ya da tam kapatıcılık gibi farklı seçenekler ile sunuluyor. Farmasi’den bir fondöten almadan önce fondöten beklentinizi ölçmelisiniz. Birkaç örnek ile açıklayalım.

Farmasi Fondöten arayışında olan kişiler için orta kapatıcılık ile sadece ciltteki renk eşitsizliklerini kapatmayı isteyenler için BB ve CC kremler önerilmektedir. Yüksek kapatıcılık arayışında olanlar için ise Farmasi Vfx Pro Camera Ready Foundation önerilmektedir. Sivilce ve benzeri cilt lekelerinin kapatılması için yüksek kapatıcılığı bulunmaktadır.

Farmasi Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı BB krem ise hafif kapatıcılık ararken ferah bir fondöten arayanların tercihi olabilir. Çay ağacı yağının kokusundan rahatsız olma durumuna karşı tester deneyerek alınması tavsiye edilmektedir.

MAC Fondöten Fiyatları

Fondöten Fiyatları En Ucuz

MAC fondöten fiyatları 399 TL’den başlamaktadır. MAC marka fondötenlere Gratis, Rosmman benzeri kişisel bakım marketlerinden ya da internet satışlarından ulaşabilirsiniz. MAC fondöten fiyatları fondötenlerin türlerine ve fiyatlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Kapatıcılık oranı, pürüzsüz görüntü sağlaması ve renk eşitleme gibi seçenekler fondötenlerin çeşitlenmesinin nedenleridir.

MAC fondöten ürünlerinin fiyatları kendi resmi web sitesinde yer alan fiyat tarifesine göre aşağıdaki gibi listelenmiştir.

Mac Studio Fix Fluid Fondöten729 TL
Mac Fondöten – Studio Face and Body Foundation769 TL
Mac Studio Fix Fluid Mini Fondöten399 TL
Mac Fondöten – Studio Face and Body Foundation769 TL
Mac Pudra Fondöten – Studio Fix Powder Plus Foundation729 TL

Fondöten Fiyatları Gratis

Fondöten Fiyatları En Ucuz

Fondöten fiyatları Gratis’te 139 TL’den başlamaktadır. Gratis kişisel bakım marketlerdeki mevcut indirimlere göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Fondöten ürünlerinin markaları, boyutları ve özelliklerine göre fiyatları da değişmektedir.

Gratis’in kendi markası olan Beaulis markasına ait fondöten ürünleri Gratis marketlerde bulabileceğiniz en uygun fiyatlı fondöten ürünleridir. Gratis’te bulabileceğiniz bazı fondöten markaları ve ürün fiyatları;

Beaulis Perfect It 2 in 1 Fondöten & Kapatıcı 131 Ivory139 TL
Maybelline New York Superstay Active Wear Fondöten370 TL
Beaulis Form It Fondöten 134 Sand79 TL
Max Factor Facefinity 3’ü 1 Arada Kalıcı Fondöten320 TL
Flormar Perfect Coverage Foundation Fondöten260 TL
Physicians Formula The Healthy Fondöten329 TL