Gratis İndirim Günleri 2022 – 50 TL indirim ne zaman?

Gratis İndirim Günleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Gratis Bahar İndirimi Ne Zaman 2022 işte detayları.

Gratis İndirim Günleri 2022, Gratis, tüketicilerini artırmak için kaliteli ürünler satmanın yanında oldukça fazla indirim uygulayan bir yer olma özelliği taşımaktadır. Bu sebepten ötürü Gratis yılın hemen hemen her döneminde ciddi şekilde indirim yapmaktadır.  Her ay yayınlanan Gratis indirim kodu takip ederek bu indirimlerden faydalanmanız elbette mümkündür. Yılın geçtiğimiz ayları boyunca Gratis zaten birçok indirim yaptı ve bu yılın sonuna kadar da indirim yapmaya devam edecektir.

Geçtiğimiz Ocak ayında 7 Ocak tarihinde, geçtiğimiz Şubat ayında 7 Şubat ve 14 Şubat tarihlerinde geçtiğimiz Mart ayında 7 ve 8 Mart tarihlerinde, geçtiğimiz Nisan ayında 7 Nisan ve 23 Nisan tarihlerinde, geçtiğimiz Mayıs ayında 7 Mayıs tarihinde Gratis indirimleri görmüştük. Yılsonuna kadar her ay farklı farklı tarihlerde başlayacak olan indirimler elbette olacaktır.

Gratis Online Alışveriş Nasıl Yapılır

Gratis Ekim İndirimi 2021

Gratis Kasım İndirimi 2022

Gratis Ekim İndirimi 2022 tarihi içinde geçerlidir. Gratis Ekim ayında gerçekleşen indirim gününü 7 Ekim olarak açıklamış ve açıklanan tarihte indirim yapılmıştır. Gratis bedava kargo indirimi; 120 TL üzeri alışverişe kargo ücretsizdir. Gratis indirimi doürudan uyguladığı için Gratis indirimi kodu ihtiyacınız yoktur.

Genel olarak yeni katalog açıklandıktan sonra belli olan indirim tarihleri, çoğu zaman ay sonuna kadar sürmektedir. Eylül indiriminin yanı sıra Black Friday diye adlandırılan diğer adıyla ise Kara Cuma denilen hafta da Gratis’te epey indirim olması beklenmektedir.

Gratis 2022 kataloğu; https://www.gratis.com/katalog adresinden doğrudan açabilirsiniz.

Gratis türevi olan mağazalardan daha fazla satış yapmaktadır. Bunun ise en önemli nedenlerinden birisi sürekli devam eden indirimleri ve kaliteli ürün anlayışıdır. Kaliteli ürün derken mesela parafen ve talk içermeyen ürünler üretmeleri, makyaj malzemelerinin cilde zarar vermesini önlemektedir. Gratis’in güvenli satış havuzu olması sebebiyle yabancı cilt bakım ürünü satan şirketler, Türkiye’de yalnızca Gratis üzerinden bu satışları yapmaktadırlar.

Gratis Bahar İndirimi Ne Zaman 2022

Gratis Bahar İndirimi Ne Zaman 2022 sorusunun cevabına bakacak olursak bahar ayları, elbette sonbahar aylarıdır. İndirim günlerine gelirsek şöyle;

  • 7 Ocak 2022
  • 7 Şubat 2022
  • 7 Mart 2022
  • 7 Nisan 2022
  • 7 Mayıs 2022
  • 7 Haziran 2022

Gratis’in bahar indirimlerinin başladığı günler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aliexpress Kargo Ücreti

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu