Antalya Gazipaşa hal fiyatları 2024, bilindiği üzere ülkemizde Akdeniz bölgesi topraklarının verimliliği ile meşhurdur. Bu popülerliği yaş sebze ve meyvede ihracatının yüksek olmasıyla daha da artmaktadır. Özellikle yaş sebzede nerdeyse tüm Türkiye pazarlarına dağıtım yapılmaktadır.

Ülkemizde birçok alanda olduğu gibi halde bulunan ürünlerin de fiyatları anlık olarak değişim göstermektedir. İşte bu yüzden Gazipaşa hal fiyatları hakkında sizlere en doğru bilgiyi vermek için bu yazıyı derledik.

Antalya Gazipaşa Hal Fiyatları
Domates20 TL
Sivri (İnce)23 TL
Sivri Biber (Kıl)32 TL
Dolma Biber27 TL
Çarli Biber22 TL
Üç Burun32 TL
Kapya Biber30 TL
Salatalık20 TL
Silor32 TL
Beyaz Kabak29 TL
Patlican18 TL
Oval Kokteyl25 TL
Sırık Fasulye35 TL

Daha fazla ilgili içerik;


Antalya Hal Fiyatları

Yaşadığımız yeni çağda ulaşım hizmetinin artık oldukça kolay olması nedeniyle, Akdeniz bölgesinde yetiştirilen ürünler tüm ülkeye gönderilebiliyor. Üstelik tazeliği korunarak bu işlem yapılıyor. Dağıtımdaki bu yaygınlık Antalya Gazipaşa hal fiyatları konusunun daha çok merak edilmesine sebep oluyor.

En çok tüketilen sebzelerden örnek vermek gerekirse şu an Antalya Gazipaşa halinde satılan domatesin kilosu 20 TL’den işlem görmektedir. Ayrıca mevsimi geldiği için muz fiyatlarında düşüş gözlemlenmektedir. Muzun kilosunu şu an 19,00 TL’den almak mümkündür.

Antalya Gazipaşa hal fiyatları konusunda en güncel bilgiye ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gazipaşa Hali Sebze Fiyatları

Firmalar her gün alım yaparak müşterilerine taze ürünler sunmak ister. Bu yüzden Gazipaşa hal fiyat listesi işletmeler için oldukça mühimdir. Gazipaşa hali sebze fiyatları, sitemizde her gün güncellenmektedir. Bu sayede en doğru bilgiye bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz.

Gazipaşa hal fiyat listesi kilogram oranında baz alınır. Örneğin bir kilo sivri patlıcanın güncel fiyatı 6,00 TL’den satış görüyor. Ayrıca topa patlıcanın bir kilosuna 5,00 TL’den sahip olabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere bu fiyatlar her an değişime açıktır. Güncel fiyat listelerini takip etmek önemlidir.

Gazipaşa Hal Fiyatları Online

Pazar tezgahlarında, manavlarda, market reyonlarında gördüğümüz sebze ve meyvelerin fiyatı sabit görünse de, alıcılar için bu rakamlar anlık olarak değişmektedir. Bu da Gazipaşa Hal Fiyatları online konusunun önemini bizlere gösterir.

Sebze ve meyveler çabuk bozulan gıdalar olduğu için günlük alım yapılır. İşletmenin kârı içinse alınacak ürünlerin günlük olarak fiyat takibinin yapılması ve buna göre reyon fiyatlarının düzenlenmesi gerekir.