Geforce Now oyunları NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun hizmeti olarak ele alınabilir. Pek çok oyuncusu ve kullanıcısı olan Geforce Now, doğrudan bulut üzerinden cihazlara gerçek zamanlı oyun deneyimi sunmaktadır.

Geforce Now Oyunları Satın Almak Gerekiyor mu?

Geforce Now Oyunları Satın Almak Gerekiyor mu

NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun hizmeti olan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen Geforce Now hakkında yapılan pek çok araştırma olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu noktada en sık araştırılan konulardan biri Geforce Now oyunları satın almak gerekiyor mu olmaktadır.

Geforce Now üzerinden talep ettiğiniz oyunu oynamak için, oyunun kütüphanenizde olması gerekmektedir. Önceden satın alınan oyunlar da kütüphanenizde bulunur. Dolayısıyla, bu hizmetten yararlanabilmek için oyunları satın almanız gerektiğini bilmelisiniz. Bunun yanı sıra sistem 75’ten fazla ücretsiz oyunu da desteklemektedir.

Geforce Now Ücretsiz Oyunlar

Geforce Now adı ile anılan bu sistemi aktif bir şekilde kullanabilmek için Nvidia sitesinde yer alan ücretli ya da ücretsiz planlardan birini oluşturmalısınız. Ardından indirerek kurulumu gerçekleştirebilir, giriş yaparak sistemi aktif şekilde kullanmayı mümkün hale getirebilirsiniz.

Geforce Now ücretsiz oyunlar ise bu sistemi kullanmak isteyen kişilerin merak ettikleri konuların arasında yer almaktadır. Pek çok oyunu bünyesinde bulunduran sistemde, ücretsiz oyunlarında olması, kullanıcıların sisteme dair sevdikleri özelliklerden biridir.

Geforce Now sistemi üzerinde bulunan ve en sevilen ücretsiz oyunları listelemek gerekirse;

GEFORCE NOW ÜCRETSİZ OYUNLAR
CS:GO
EVE Online
Genshin Impact
DotA 2
Lost Ark
League of Legends
Splitgate
Warframe
Apex Legends
Brawlhalla
Guild Wars 2
Geforce Now Ücretsiz Oyunlar
Geforce Now Ücretsiz Oyunlar
Geforce Now Ücretsiz Oyunlar
Geforce Now Ücretsiz Oyunlar
Geforce Now Ücretsiz Oyunlar
Geforce Now Ücretsiz Oyunlar
Geforce Now Ücretsiz Oyunlar

Geforce Now Oyun Listesi

Geforce Now sistemi üzerinde pek çok oyun bulunmaktadır. Hem ücretli, hem de ücretsiz oyunlar bulunduran sistem, dilediğiniz oyun ile keyifli vakit geçirmeyi mümkün hale getirir.

Geforce Now oyun listesi sisteme abone olmayı düşünen kişiler tarafından merak edilse de, oyunların sayısı oldukça fazladır. Kullanıcıların en sık tercih ettiği oyunların arasında Lost Ark, Counter-Strike, Ironsight, War Thunder ve Apex Legends gibi oyunlar bulunmaktadır.

Platformda 1000’e yakın oyun bulunuyor bu yüzden platform üzerinden oyunları inceleyebilirsiniz. En popüler bazı oyunlar ise şu şekilde;

GEFORCE NOW OYUN LİSTESİ
Battlefield 1, 4, 5
Assassin’s Creed Serisi
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
League of Legends Fortnite
Need for Speed Heat
The Crew Serisi
Far Cry 3, 4, 5, New Dawn, Primal
Crysis Seris
Cyberpunk 2077
Dying Light Serisi
Just Cause Serisi
Metro Serisi

Geforce Now’da Kaç Oyun Var?

Geforce Now’da 1000’e yakın oyun bulunduğu bilinmektedir.

Geforce Now Hızlı mı?

Geforce Now, 60 fps’de 720p için 12 mbps ve 1080p için 25 mbps hıza ulaşarak başarılı bir performans sağlar. 

MSI Afterburner FPS Gösterme – FPS Göstermiyor, Aç ve indir

Araba Oyunu indir, Ücretsiz ve En çok Beğenilen Oyunlar

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Comments are closed.