Getcontact Premium İptal Etme

Getcontact Premium iptal etme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Getcontact Premium özellikleri ve Getcontact abonelik iptali nasıl yapılır işte detaylar.

Teknolojinin gelişmesiyle hayatımızı kolaylaştıran, bizleri heyecanlandıran birçok uygulama ile karşılaşırız. Rehberinizde kayıtlı olan kişilerin sizleri nasıl kaydettiğini bilmek mi istiyorsunuz? Artık bu mümkün. Getcontact uygulaması oldukça popülerleşen uygulamalar arasında yerini aldı. Rehberinizde olan kişiler sizleri nasıl kaydettiğini görebilir ve rehberinizde kayıtlı olmayan kişiler sizleri aradığında kime ait olduklarını görebilirsiniz. Daha iyi hizmetten yararlanmak için Getcontact uygulamasına ücret ödeyerek Premium olabilirsiniz. Getcontact Premium hakkında merak ettiklerinizi sizler için yazımızda ele alacağız. Hadi gelin başlayalım. Getcontact Premium aboneliğinizi iptal ettirmek için şu adımları takip etmeniz gerekir.

 • Getcontact Premium hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından sağ alt kısımda Diğer seçeneğine tıklayınız.
 • Daha sonra Ayarlar seçeneğine tıklayın ve karşınıza gelen üyelik paketi seçeneğine tıklayınız.
 • Üyelik paketini seçtikten sonra Yönet seçeneğine tıklayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Ama birçok kullanıcı bu yöntemle iptal edememektedir. Sizler için Getcontact Premium aboneliğinizi nasıl iptal edebileceğinizi yazımızda derledik.

Amazon Prime İptal Etme

Getcontact Premium Özellikleri

Getcontact son zamanlarda en çok kullanılan ve merak edilen uygulamalar arasında yerini almıştır. Getcontact uygulaması ile arayan kişinin kimliğine ulaşabilir, spam engelleme özelliğini kullanabilir ve rehberinizdeki kişilerin sizleri nasıl kaydettiğini görebilirsiniz. Getcontact Premium kullanıcıları ise daha özel fırsatlardan yararlanabilirler. Getcontact Premium olmanız için ücret ödemeniz gerekmektedir. Getcontact Premium ayda 22.90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Getcontact Premium özellikleri se şu şekildedir;

 • Getcontact uygulamasını kullanırken reklamlardan kurtulun.
 • Etiketlerinizi kimlerin görüntülediğini anında görün.
 • 3 ayda numaranızı kimlerin aradığını görebilir ve profilinize Premium rozetini ekleyebilirsiniz.
Getcontact Premium Özellikleri

Getcontact Abonelik İptali Nasıl Yapılır

Getcontact kısa zaman zarfında binlerce kullanıcısı olan uygulamalardan biridir. Özellikle rehberinizde kayıtlı olmayan telefon numaralarının kimliklerini göstermesi ile oldukça ilgi görmüştür. Dolandırıcılık olayları bu kadar artış göstermişken rehberinizde ekli olmayan telefon numaralarını açarken korku ile açarsınız. Bu durumu ortadan kaldırabileceğiniz ve kimin olduğunu bilerek telefonunuzu gönül rahatlığı ile açabileceğiniz Getcontact uygulamasında aboneliğinizi kapatmak istiyorsanız yapmanız gereken adımları sizler için ele aldık.

 • İlk olarak Getcontact uygulamasındaki hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından sağ alt kısımda yer alan Diğer seçeneğine tıklayın.
 • Açılan sayfada Ayarlar seçeneğini bulun ve tıklayın.
 • Ayarlar seçeneğinde karşınıza çıkan seçeneklerden Hesap Ayarlarına tıklayın.
 • Daha sonra Hesabı Yönet seçeneğine tıklayınız.
 • Karşınıza gelen ekran da Hesap Dondur seçeneği çıkacaktır. Bu kısımdan Dondur seçeneğine tıklayınız.
 • Dondurma sebeplerinizi belirttikten sonra Getcontact uygulamasını dondurmuş olursunuz. Tekrar giriş yapmak istediğiniz zaman aktif edilecektir.

GetContact Premium İptal Etme Link

Getcontact Premium ile daha çok sorgulama işlemi, profil ziyaretlerini görebilir ve reklamsız bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz. Getcontact Premium özelliğini sevmediyseniz ve iptal ettirmek istiyorsanız dilediğiniz zaman iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Güvenlik açısından bu uygulamaların kullanılmaması tavsiye edilse de kısa süre içerisinde binlerce kullanıcıya ulaşmıştır.

GetContact Premium web sitesinde bu adımları takip ederek üyelik iptalini gerçekleştirebileceğiniz söylense de birçok kullanıcı gerçekleştirememiştir. Sizler için alternatif olarak Google Play üzerinden aboneliğinizi iptal ettirmenin yollarını derledik.

 • İlk olarak yapmanız gereken iptal ekranı linkine tıklamak. Ardından Aboneliği İptal Etme seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan sayfa hangi aboneliklere sahip olduğunuz ve hangilerini iptal etmek istediğiniz bu kısımda yer almaktadır.

Twitch Prime İptal Etme

İnternet Abonelik İptali

Spotify Üyelik İptali

Blu TV Üyelik İptali

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu