Getcontact Premium İptal Etme (İşlem Çözümü)

Teknolojinin gelişmesiyle hayatımızı kolaylaştıran, bizleri heyecanlandıran birçok uygulama ile karşılaşırız. Rehberinizde kayıtlı olan kişilerin sizleri nasıl kaydettiğini bilmek mi istiyorsunuz? Artık bu mümkün. Getcontact uygulaması oldukça popülerleşen uygulamalar arasında yerini aldı. Rehberinizde olan kişiler sizleri nasıl kaydettiğini görebilir ve rehberinizde kayıtlı olmayan kişiler sizleri aradığında kime ait olduklarını görebilirsiniz.

Daha iyi hizmetten yararlanmak için Getcontact uygulamasına ücret ödeyerek Premium olabilirsiniz. Getcontact Premium hakkında merak ettiklerinizi sizler için yazımızda ele alacağız. Hadi gelin başlayalım. Getcontact Premium aboneliğinizi iptal ettirmek için şu adımları takip etmeniz gerekir.

 • Getcontact Premium hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından sağ alt kısımda Diğer seçeneğine tıklayınız.
 • Daha sonra Ayarlar seçeneğine tıklayın ve karşınıza gelen üyelik paketi seçeneğine tıklayınız.
 • Üyelik paketini seçtikten sonra Yönet seçeneğine tıklayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Ama birçok kullanıcı bu yöntemle iptal edememektedir. Sizler için Getcontact Premium aboneliğinizi nasıl iptal edebileceğinizi yazımızda derledik.

Getcontact Nedir?

Getcontact premium i̇ptal etme

Getcontact, iki ana özelliği olan bir mobil uygulamadır:

1. İstenmeyen aramaları engelleme:

 • Bilinmeyen numaralardan gelen ve spam veya dolandırıcılık amaçlı olduğu tespit edilen aramaları otomatik olarak engelleyen bir arama engelleme özelliği sunar.
 • Getcontact, bunu büyük bir telefon numarası veri tabanını kullanarak ve kullanıcıların telefon numaralarına ekledikleri etiketlere dayanarak gerçekleştirir.
 • Bu özellik, istenmeyen aramalarla uğraşmaktan kurtulmak isteyen kişiler için faydalı olabilir.

2. Numaraların kimliğini belirleme:

 • Getcontact, telefon rehberinizde kayıtlı olmayan kişileri veya bilinmeyen numaraları ararken, aramakta olan kişinin kimliğini belirlemek için kullanılabilir.
 • Bu, arayan kişinin adı, fotoğrafı, sosyal medya profilleri ve diğer bilgiler gibi bilgileri sağlayarak yapılır.
 • Bu özellik, kimin aradığını bilmeden cevap vermek istemeyen kişiler için faydalı olabilir.

Getcontact, uygulamayı kullanmayı seçen kullanıcıların telefon rehberindeki bilgileri kullanarak çalışır. Bu, kişilerin uygulamayı kullanmak için telefon rehberlerine erişim izni vermeleri gerektiği anlamına gelir.

Getcontact Premium Özellikleri

Getcontact son zamanlarda en çok kullanılan ve merak edilen uygulamalar arasında yerini almıştır. Getcontact uygulaması ile arayan kişinin kimliğine ulaşabilir, spam engelleme özelliğini kullanabilir ve rehberinizdeki kişilerin sizleri nasıl kaydettiğini görebilirsiniz. Getcontact Premium kullanıcıları ise daha özel fırsatlardan yararlanabilirler. Getcontact Premium olmanız için ücret ödemeniz gerekmektedir. Getcontact Premium ayda 22.90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Getcontact Premium özellikleri se şu şekildedir;

 • Getcontact uygulamasını kullanırken reklamlardan kurtulun.
 • Etiketlerinizi kimlerin görüntülediğini anında görün.
 • 3 ayda numaranızı kimlerin aradığını görebilir ve profilinize Premium rozetini ekleyebilirsiniz.

Getcontact Abonelik İptali Nasıl Yapılır

Getcontact kısa zaman zarfında binlerce kullanıcısı olan uygulamalardan biridir. Özellikle rehberinizde kayıtlı olmayan telefon numaralarının kimliklerini göstermesi ile oldukça ilgi görmüştür. Dolandırıcılık olayları bu kadar artış göstermişken rehberinizde ekli olmayan telefon numaralarını açarken korku ile açarsınız. Bu durumu ortadan kaldırabileceğiniz ve kimin olduğunu bilerek telefonunuzu gönül rahatlığı ile açabileceğiniz Getcontact uygulamasında aboneliğinizi kapatmak istiyorsanız yapmanız gereken adımları sizler için ele aldık.

 • İlk olarak Getcontact uygulamasındaki hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından sağ alt kısımda yer alan Diğer seçeneğine tıklayın.
 • Açılan sayfada Ayarlar seçeneğini bulun ve tıklayın.
 • Ayarlar seçeneğinde karşınıza çıkan seçeneklerden Hesap Ayarlarına tıklayın.
 • Daha sonra Hesabı Yönet seçeneğine tıklayınız.
 • Karşınıza gelen ekran da Hesap Dondur seçeneği çıkacaktır. Bu kısımdan Dondur seçeneğine tıklayınız.
 • Dondurma sebeplerinizi belirttikten sonra Getcontact uygulamasını dondurmuş olursunuz. Tekrar giriş yapmak istediğiniz zaman aktif edilecektir.

Getcontact Premium ile daha çok sorgulama işlemi, profil ziyaretlerini görebilir ve reklamsız bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz. Getcontact Premium özelliğini sevmediyseniz ve iptal ettirmek istiyorsanız dilediğiniz zaman iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Güvenlik açısından bu uygulamaların kullanılmaması tavsiye edilse de kısa süre içerisinde binlerce kullanıcıya ulaşmıştır.

GetContact Premium web sitesinde bu adımları takip ederek üyelik iptalini gerçekleştirebileceğiniz söylense de birçok kullanıcı gerçekleştirememiştir. Sizler için alternatif olarak Google Play üzerinden aboneliğinizi iptal ettirmenin yollarını derledik.

 • İlk olarak yapmanız gereken iptal ekranı linkine tıklamak. Ardından Aboneliği İptal Etme seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan sayfa hangi aboneliklere sahip olduğunuz ve hangilerini iptal etmek istediğiniz bu kısımda yer almaktadır.

Daha fazla ilgili içerik;

GetContact Premium iptal edince para geri gelir mi?

GetContact Premium üyeliğinizi iptal ederseniz, o ay için ödediğiniz ücret geri gelmez. Ancak, abonelik döneminizin bitimine kadar Premium üyelik özelliklerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

GetContact nasıl iptal edilir?

GetContact Premium üyeliğinizi iptal etmek dışında, GetContact üyeliğinizi tamamen iptal etmek de mümkündür.

GetContact Premium üyeliği nasıl iptal edilir?

GetContact uygulamasını açın.
Sağ üst köşede bulunan “Profil” simgesine tıklayın.
“Üyelik” sekmesine tıklayın.
“Üyelik Paketi” bölümünün altındaki “Üyelik İptali” düğmesine tıklayın.
“Üyeliğinizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?” sorusunun altındaki “Evet” düğmesine tıklayın.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥