Getir is başvuru formunu sizler için makalemizde yayınladık. Getir is başvurusu müşteri hizmetleri aracılığı ile yapılabilir.

Getir araçlı kurye başvuru gerekli şartları sağladığınızda birkaç basit adımla gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir:

  • Getir Kurye adlı uygulamayı telefonunuza indirin.
  • Kendinize ait telefon numarasıyla kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra gerekli olan belgeleri sistemin içine yükleyin.
  • Belgeler sisteme yüklenince “tamam” butonuna tıklayarak işlemlerinizi sonlandırın.

Başvuru yaptıktan sonra kısa sürede uygulamadan tarafınıza dönüş yapılır. Gerekli olan belgeler ikametgah, adli sicil kaydınız, fotoğraf, onay kodunuzdur. Eğer başvuru yaptığınız sırada yanlış bir işlem yaparsanız 1 gün içerisinde düzeltebilirsiniz.

Getir İş Başvuru Formu

Getir Kurye uygulaması bu alanda çalışmak isteyen kişiler için başvuru yapabilecekleri bir araç olarak oluşturulmuştur. Getir iş başvuru formu uygulamaya girdikten sonra doldurulur ve sizden istenen belgeleri eksiksiz bir şekilde yüklediğinizde başvurunuz tamamlanır.

Başvurulara genellikle 3 gün içerisinde yanıt verilir. Başvuruların kontrolünü insan kaynakları departmanı yapar. Araçlı kurye olabilmek için A2/A1 ehliyetinizin olması gerekir.

Çalışma saatleri oldukça esnek olduğundan dolayı bu duruma uyum sağlamanız beklenir. Takım olarak çalışırsınız ve sürekli irtibatta olursunuz.

Getir İş Başvuru Formu

Getir Kurye Başvuru Formu

Getir uygulaması son yılların en popüler online alışveriş uygulamasıdır. İstihdamı geniş olduğu için pek çok kişi kurye olmak için başvuru yapar. Getir kurye başvuru formu Getir Kurye uygulaması indirilerek elde edilir.

Başvuru formunu doldurduktan sonra gerekli şartları sağladığınızda size dönüş yapılır. Kurye olmak için istenen şartlardan biri de trafikte uymanız gereken kurallar konusunda dikkatli olmaktır.

Lise eğitimini tamamlamış olmak şartı tüm kuryeler için geçerlidir. Eğer tecrübeli iseniz şansınız daha yüksek olur.

Getir Bayi Ön Başvuru Formu doldurarak ilk adımı geçebilirsiniz. Şimdi başvurmak için; https://bayi-basvuru.getir.com/ adresindeki formu doldurun.

Getir Araçlı Kurye Şartları

Getir araçlı kurye şartları öncelikle A2/A1 ehliyetine sahip olmanızı gerektirir. Trafik kurallarına dikkat eden bir insan olmalısınız. Adli sicil kaydınız temiz olmalı. İkametgah adresiniz belli olmalı.

Başvuru sırasında sizden istenen belgeleri eksiksiz bir şekilde sisteme yüklemeniz gerekir. Esnek saatlere uyum göstermeli ve diğer kuryelerle pozitif ilişki kurmalısınız. Getir uygulaması ülkemiz çapında binlerce kuryeye sahiptir ve her geçen gün çalışan sayısını da arttırmaktadır. Şartları sağladığınızda başvurunuza kısa sürede dönüş olur.

Getir Kurye Ne Kadar Maaş Veriyor (Paket Başı Ücret ve Saatlik)

Getir Sipariş İptal Etme (Getir’den Para İadesi Nasıl Alınır)