Getir indirim hilesi günümüzde internet alışverişi için en yaygın olarak kullanılan platform hakkında merak edilmekte olan bir konudur. Çeşitli indirimleri ve kampanyaları ile ev ihtiyaçlarını daha uygun bir fiyata temin etmeyi mümkün hale getiren Getir, geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

Getir Hilesi

Getir hilesi hakkında çeşitli internet platformlarında yer alan birçok konu olsa da, bu platformda alışveriş yaparken indirim kazanabilmek için herhangi bir hile olduğu bilinmemektedir. Dönem dönem yaptığı indirimler sayesinde çeşitli ürünleri daha uygun fiyata alabilmeyi mümkün hale getiren Getir’i gün içerisinde takip ederek kampanyaları görebilir, saatlik indirimlerden faydalanarak evinizin ihtiyaçlarını daha uygun fiyata karşılayabilirsiniz.

Getir İlk Sipariş Hilesi

Getir İlk Sipariş Hilesi

Getir ilk sipariş hilesi olarak bilinen ancak hile değil kampanya olan fırsat, ilk siparişe verdiği indirim ve getirme ücretinin olmayışı olarak ele alınabilir. Eğer siz de daha önce Getir platformunu kullanarak sipariş oluşturmadıysanız ilk siparişinize özel indirimlerden yararlanarak, çok daha uygun fiyatlı bir sipariş oluşturabilirsiniz.

  • İlk sipariş hilesi yapmak için 2nr isimli uygulamayı kurmanız ve bu uygulama üstünden yabancı bir numara oluşturmanız gerekiyor.
  • Bu sayede sahte bir numara edinmiş olacaksınız.
  • Numara ile Getir hesabı oluşturarak ilk sipariş indirimi alabilirsiniz.
  • İlk siparişe Getir indirim verdikçe bu yöntemi deneyerek indirim alabilirsiniz.

Getir İndirim Saatleri

Getir indirim saatleri her gün değişmektedir. 10.00 ila 16.00 “Mor Saatler” olarak bilinir ve bu saatlerde seçili ürünlerde büyük bir indirim görülür. Bunun yanı sıra günün farklı saatlerinde pek çok üründe indirim olabileceği gibi, sepetinize direkt olarak yansıyacak indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Getir 35 TL 30 TL İndirim Kodu

Getir 35 TL 30 TL İndirim Kodu

Getir 35 TL 30 TL indirim kodu Getir platformunda girdiğinizde karşınıza çıkacaktır. Bu indirimden yararlanmak isteyenlerin belirli bir kod girmesine gerek yoktur. Bunun yerine alışverişinizi tamamlama adımınızda kampanyayı seçmeniz yeterli olacaktır.

Getir Kampanya Kodu 30 TL

Getir kampanya kodu 30 TL kullanmak istiyorsanız sistemin belirlediği alt limiti geçmelisiniz. Bu sayede alışverişleriniz 30 TL daha indirimli olacaktır.

  • Bu kampanyadan yararlanmak için en az 130 TL’lik alışveriş yapmalısınız.
  • Sonrasında ise siparişinizi hazırlayıp ödeme ekranında kampanya seç bölümünü açmalısınız.
  • Burada 130 TL ve üzeri siparişinizde 30 TL indirim kampanyası ekrana çıkacaktır, bu kampanyayı seçin.
  • Bu sayede siparişinize geçebilirsiniz.

SONUÇ: Pek çok kişinin sık sık tercih ettiği Getir Market platformunda indirim için herhangi bir hile yoktur. Fakat gün içerisinde indirimleri takip ederek daha uygun fiyatlı bir alışveriş yapabilirsiniz.


Getir İndirimleri Getir Yemek ile Kullanılır mı?

Getir Market ve Getir Yemek birbirlerinden ayrı şekillerde çalışmaktadır. Dolayısıyla Getir Market indirimi Getir Yemek üzerinde kullanılamaz.

Getir’de Fiyatlar Uygun mu?

Pek çok ürünün market fiyatından satıldığı platform dönem dönem yaptığı indirimler ile ekonomik bir market alışverişi yapabilmeyi mümkün hale getirmektedir.

Getir Yemek İlk Sipariş Kampanyası – Yemek İndirim Kampanyaları

Getir Hesap Silme

Getir Sipariş İptali – Getir Para İadesi Kaç Gün Sürüyor?

Comments are closed.