Getir yemek ilk sipariş kampanyası herkes tarafından merak ediliyor. Türkiye’nin en sık kullanılan uygulamalarından biri olan Getir bölgenizdeki restoranlar ile yemek siparişlerinizi de alıyor. Getir uygulamasını ilk kez kullanan ve ilk kez yemek siparişi verecek olan kişilere cazip indirimler uyguluyor. Getir yemek ile ilk kez sipariş verecekseniz 75 TL indirim kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu kampanyanın kullanım detayları ise şu şekildedir;

Sipariş Fiyatı179,90 TL
İndirimli Fiyat104,90 TL
Kazanç75 TL
Ödenecek Tutar104,90 TL
Kampanya🟢 Devam Ediyor
Getir Yemek İlk Sipariş 75 TL İndirim
  • Getir’den ilk defa alışveriş yapan kişiler faydalanabilir.
  • Verilen siparişin ödemesi online olarak yapılmalıdır.
  • Online ödeme yöntemi ise BKM Express ile yapılmalıdır.

İlk siparişinizde bu adımları takip ederek siz de sepetinizde direk 75 TL indirim alabilirsiniz. Ancak bu kampanyalar sürekli güncellenebiliyor. Bu nedenle Getir uygulamasına her girişinizde mutlaka kampanyalar kısmını kontrol etmeniz önerilir. Güncellenen kampanyalardan faydalanarak daha cazip fiyatlara yemek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Getir Yemek indirim Kodu kampanyaları

Getir yemek indirim kodu kampanyaları sürekli güncelleniyor. Getir uygulamasını kullandıkça sunulan kampanya seçeneklerini ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz. Çeşitli getir yemek kampanyalarından faydalanabilmek için seçili restoranlardan siparişinizi oluşturup sepet-ödeme sayfasında yer alan ‘’kampanyalar’’ kısmından kampanya seçimi yapmanız gerekiyor.

Getir Yemek indirim Kodu kampanyaları
Getir Yemek indirim Kodu kampanyaları

Her siparişte doyasıya indirim! GetirYemek’te her siparişinize, 20 ve 15 TL’ye varan indirimler sizi bekliyor!

GetirYemek’ten size özel ‘Restoran Getirsin’ siparişinizde 20 ve 15 TL indirim uygulanır. Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.

  • Kampanya tüm ödeme yöntemlerinde geçerlidir.
  • Kampanya bir gün içerisinde aynı restoranda 1 kez kullanılabilir.

Örnek 1: Sepet 40 TL => 30 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 50 TL => 40 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 60 TL => 50 TL ödenir.

Getir Yemek indirim Kodu kampanyaları

GetirYemek’te ilk siparişinize özel seçili restoranlarda 50 TL hediye!

Restoran Getirsin teslimat yöntemiyle vereceğiniz 45 TL ve üzeri ilk siparişinize seçili restoranlarda geçerli 25 TL indirim uygulanır.

Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 45 TL => 20 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 65 TL => 40 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 105 TL => 80 TL ödenir.

Getir Yemek indirim Kodu kampanyaları

Getir Yemek ilk Sipariş %50 indirim

Getir Yemek ilk Sipariş %50 indirim

Getir yemek ilk sipariş %50 indirim kampanyası bulunmuyor. Ancak getir market ile yapacağınız alışverişlerde koşulları taşımanız halinde %50 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak getir sürekli yeni kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalar uygulama içerisinde size duyuruluyor. Getir uygulamasında yer alan %50 indirim kampanyasını kullanmak istiyorsanız kampanyanın koşullarını yerine getiren bir alışveriş yapmanız gerekiyor. Örneğin en güncel kampanyası ‘’Bir sonraki 30 TL’ye kadar siparişinize özel %50 indirim’’ kampanyasıdır.

  • Bu kampanyadan faydalanmak için öncelikle sepetinize ürünlerinizi eklemeniz ve ödeme sayfasına erişmeniz gerekiyor.
  • Ödeme sayfasındaki kampanyalar kısmına tıklayarak çıkan seçeneklerden ’’Bir sonraki 30 TL’ye kadar siparişinize özel %50 indirim’’ kısmına tıklayarak ödeme işleminizi tamamlamanız gerekiyor.

Getir Yemek Bedava Kampanyası

Getir yemek bedava kampanyası da sunuluyor. Her iki siparişe bir sipariş hediye olarak sunuluyor. Bu kampanyadan faydalanmak için getir yemek üzerinden iki defa ayrı ayrı sipariş vermeniz gerekiyor. Bu siparişlerinizi ise sadece online ödeme ile vermeniz gerekiyor. Kapıda ödeme ile verilen siparişler bu kampanyaya dahil edilmemektedir. Aralık ayı boyunca geçerli olan bu kampanya için son gün 31 Aralık 2022 olarak belirlenmiştir. İki kez verdiğiniz yemek siparişinden sonra üçüncü siparişiniz tamamen ücretsiz olarak gönderiliyor.

Getir ilk sipariş 30 TL indirim kodu nasıl kullanılır?

Getir yemek’ten ilk siparişe 30 TL indirim kodunu sipariş verirken kendiniz oluşturuyorsunuz. Seçmiş olduğunuz yiyeceği sepete yönlendirip “ilk siparişe 30 TL indirim” seçeneğini seçtikten sonra fiyatın 30 TL daha indirimli halini görüp ödemenizi yapınız.

Getir Yemek ikinci siparişe indirim var mı?

Getir Yemek ilk siparişe 30 TL indirim yaptığı gibi ikinci siparişe’de 30 TL indirim butonu oluşturmuştur.