Getir Müşteri Hizmetleri iletişim numarasını sizler için paylaşıyoruz. Getir WhatsApp numarası veya getir kuryenin telefon numarasına nasıl ulaşacağınız hakkında bilgiler vermekteyiz.

Getir müşteri hizmetleri numarası birçok kişinin merak konusudur. Getir müşteri temsilcisi iletişim sağlamak için (0 850 532 50 50) numarasından ulaşım sağlanabilir. Özellikle son zamanlarda internet üzerinden yapılan alışverişlerde ciddi miktarlarda artış gözlemlenmiştir.

Bunun yanı sıra info@getir.com mail adresini de merak ettiğiniz bütün soruları önerilerinizi ve aynı zamanda isteklerinizi gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderdikten sonra firma göndermiş olduğunuz mesajı değerlendirir. Web sitesine giriş sağladıktan sonra bize ulaşın sekmesini tercih ederek de istediğiniz mesajı gönderebilirsiniz.

Getir Şikayet Hattı

Getir şikayet hakkı 0 850 532 50 50’dir. Yani herhangi bir şikâyetiniz var ise bu numaraya ulaşım sağlayarak şikâyetinizi söyleyebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama üzerinden ve mail adresi üzerinden değişik ayetlerimizi İstediğiniz zaman kısa bir süre içerisinde aktarabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz şikâyet mesajı yönetici tarafından incelenecektir. Dilerseniz web sitesi aracılığı ile şikâyetlerinizi aktarabilirsiniz

Getir Whatsapp Numarası

Getir Whatsapp numarası ile siparişinizi en kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz ve aynı zamanda teslimatı alabilirsiniz. WhatsApp’tan sipariş vermek istiyorsanız (0 850 532 5050) numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda merak ettiğiniz soruların cevabını da kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisi 7/24 saat hizmet imkânı sağlar ve sorularınızı yanıtlar. 

Getir Neden Hizmet Vermiyor

Getir neden hizmet vermiyor? Bu sorunun yanıtı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Getir aslında birçok yere hizmet imkânı sağlamaktadır. Şu an için 10 ile hizmet veriyor. Ancak ileriki zamanlarda bu oran daha da artış gösterecek ve Türkiye’nin her yerine hizmet imkânı sağlayacaktır

Getir Müşteri Hizmetleri Ulaşılamıyor

Getir müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanamamasının tek sebebi yoğunluktur. Yoğun bir şekilde hizmet imkânı sağladığı için bazen müşteriler; Müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayamaz. Bu sebepten dolayı da tekrardan iletişime geçmek en doğru seçenek olacaktır

Getir.Com İş Başvurusu

Getir.Com İş Başvurusu

Getir.com iş başvurusu için kişiler web sitesindeki https://apply.workable.com/getir/ iletişim bölümünde bulunan getir kurye iş başvuru formunu doldurduktan sonra iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca online başvuru yapabildikleri gibi yine getir bürolarındaki insan kaynakları bölümüne başvurarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

  • Getir Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
  • Data Scientist 
  • Operations Performance Specialist/ Executive
  • Talent Acquisition Executive – Corporate Functions
  • GetirYemek Sub-Segment Brand Executive
  • Translator
  • Junior Product Manager 
  • GetirÇarşı Brand Executive

Getir Kimin (Kaç Ortak ve Getir Sermayesi Ne Kadar)

GetirYemek Üniversite Kulübü Nasıl Kullanılır (İndirim Olmuyor)