Getir Kimin? – Getir Piyasa Değeri 2022

Getir Kimin ve Getir piyasa değeri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Getir’in Ortakları ve Getir Kime Satıldı işte detayları.

Getir kimin,  getirin sahibi Nazım Salur’dur. Nazım Salur’u “BiTaksi” uygulamasını Türkiye ‘ye getiren kişi olarak bilmektedir bilen kişiler. 55 yaşında olan Nazım Salur bu uygulama ve Getir uygulaması sayesinde ödüle layık görülen bir isim olmuştur. Nazım Salur 50 yaşında teknoloji dünyasına giriş yapmıştır.

Getir’in Ortakları

Getir ‘in ortakları şu şekildedir;

  • Serkan Borançılı
  • Nazım Salur

Olmak üzere iki kişidir. Zaten Nazım Salur “Getir” in sahibidir. Yani ekstra olarak yalnızca bir kişi şirkette söz sahibidir.

Getir İndir

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır

Getir Araçlı Kurye Başvuru

Getir Kime Satıldı?

Getir Kime Satıldı?

Getir kime satıldı, girişimci olan Nazım Salur tarafından kurulan getir için 2021 senesinde hisse satışı gerçekleşmiştir. Rusya Devlet Başkanı Putin ile Hokey arkadaşlığı yapmakta olan aynı zamanda ABD hazinesinin “putin ‘in çevresindekiler” listesinde ismi geçen Vladimir Potanin tarafından Getir hisselerinden 35 milyon dolarlık payı satın almıştır.

Getir Piyasa Değeri

Getir piyasa değeri en son gerçekleştirilmiş olan yatırım turu ile neredeyse üçe katlamış ve 7,56 milyar dolar değerini görmüştür. Bu uygulama özellikle pandemi döneminde oldukça aktif bir şekilde çalışmıştır. Yurt dışında da açtığı mağazalar ile piyasa değerini oldukça yükseltmiştir.

Nazım Salur Kimdir, Nerelidir?

Nazım Salur Kimdir, Nerelidir?

Nazım Salur kimdir, nerelidir Nazım Salur 1986 senesinde Boğaziçi Üniversite İşletme bölümü mezunu olmuştur. Bu mezuniyetten sonra iş alanında mobilya imalatında çalışmıştır. Ayrıca kullanılan endüstriyel tesislerin satılmasında aracılık yapan çeşitli şirketler de kurmuştur. 2013 senesinde teknolojik alanda ilk girişimi olarak bilinen “BiTaksi” ile taksi arayan yolcularla, yolcu arayan taksileri bir araya getirmiştir. Salur Türkiye kapsamında ilk kez taksilerde kredi kartı ile ödeme seçeneği oluşturmuştur. Nazım Salur için teknolojik açıdan ikinci girişimi ise getir olmuştur.

2015 temmuz ayında hizmete girmiştir. 1.500 ürünü 7/24 kullanıcılara ulaştıran akıllı telefon uygulaması olarak tanımlanmaktadır. Getir ortalama 10 dakika teslimat süresi ile dünya da bir ilke imza atmıştır. Nazım Salur 20 seneyi aşkın süredir girişimcilik işi  yapmaktadır.

Nazım Salur memleketi ise Bayburt olarak bilinmektedir. Hemşerileri tarafından da oldukça destek gören Nazım Salur memleketinde oldukça sevilen bir kişidir.

Getir Saat Kaça Kadar Çalışıyor

Getir Ne Kadar Maaş Veriyor

Getir Sipariş İptal Etme

Getir Kapıda Ödeme Var Mı?

Getir Üyelik Silme

googlehaberler