İçeriğin devamı aşağıda ▼

Yaşam

Getir Gece Saat Kaça Kadar Açık 2023: Getir Çalışma Saatleri

Getir saat kaça kadar çalışıyor konusu özellikle pandemi dolayısıyla sokağa çıkma yasakları olduğu için birçok kişi tarafından merak ediliyor. Getir uygulaması 7/24 süresince müşterilerine hizmet verir.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

  • Getir market 7/24 çalışıyor. Ancak getir depoları belli saatlerde kapalı olduğu için gece yarısında sonra hizmet olmayabilir.
  • Getir yemek 7/24
  • Getir büyük 08:00 – 01:00
  • Getir su 08:00 – 23:59

Online alışveriş dendiğinde akla ilk gelen uygulamalardan biri haline gelen Getir ülkemizin her yerinde hizmet sunuyor. Ayrıca sipariş verirken Getir indirim kodu almayı unutmayın.

Getir Çalışma Saatleri 2023

Getir uygulamasının normal zamanlarda çalışma saatleri sabah 08:00 akşam 24:00 arasında çalışıyor. Getir çalışma saatleri 2023 yılı için şu şekilde hizmet veriyor:

  • Getir Hafta içi sabah 08:00 ile akşam 24:00 arası
  • Getir yemek 7/24 çalışıyor

Çalışma saatlerinde sipariş verdiğinizde en fazla 15 dakika içerisinde siparişiniz kapınıza geliyor. Getir uygulamasından kuryenizin bilgilerini ve nerede olduğunu takip edebiliyorsunuz. Bir sorun yaşadığınızda Getir müşteri hizmetleri ile hızlıca iletişime geçin.

Getir gece çalışıyor mu?

Getir gece ve gündüz dilediğiniz saatte sipariş verebilirsiniz. Getir gece hafta içi-sonu ve resmi tatillerde 7/24 çalışıyor.

Getir çalışma Saatleri Hafta Sonu – Getir Pazar Günü Açık Mı

Şu anda sokağa çıkma kısıtlaması olduğundan dolayı Getir uygulaması Pazar günleri hizmet vermiyor. Getir Pazar saat kaça kadar açık 2022 konusunda eğer kısıtlamalar değişirse bir değişiklik olabilir.

Siparişlerinizi kapıda ödeme ya da kredi/banka kartıyla ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Getir kuryeleri dilerseniz temassız bir şekilde siparişinizi kapınıza bırakır ve sizinle yüz yüze görüşmezler. Uygulama birçok çeşit ürünü barındırır.

Getir Saat Kaçta Kapanıyor 2023

Getir uygulaması normalde 7/24 hizmet sağlayabilen bir uygulama fakat son dönemde ortaya çıkan pandemi dolayısıyla hizmet saatlerinde kısıtlamalara göre değişiklik oluyor. Getir saat kaçta kapanıyor konusunda şu anda çalışma saatleri hafta içi 08:00 ile akşam 24:00 arasında.

Cumartesi günü saatler değişmezken Pazar günleri sokağa çıkma yasağı dolayısıyla uygulama kapalı. Hafta içi çalışma saatlerinde dilediğiniz zaman sipariş verebilir ve ihtiyacınız olan her ürüne dakikalar içerisinde sorunsuz bir teslimat ile sahip olabilirsiniz.

Getir 24 saat çalışıyor mu?

Getir çalışma prensibi olarak 7/24 hizmet vermektedir. Hafta içi ve hafta sonu her gün siparişlerinizi dilediğiniz saatte size teslim etmektedir.

Getir kurye kaç saat çalışıyor?

Getir kuryelerin maaşlı çalışanları günde 10 ile 12 saat arası mesai yapmaktadır. Kendi bünyesine çalışan kuryeler ise günde 17, 18 ve kendi isteği üzerine daha fazla veya daha az saatler arası çalışmaktadırlar.

Getir Kapıda Ödeme Var Mı?

Getir Sipariş İptal Etme

Getir Ne Kadar Maaş Veriyor

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler