Labada Gurme’nin sahibi Gonca Saldanlı aktif olarak girişimcilik yapan bir kadındır. Halihazırda Labada Gurme’yi işletirken Needion adlı e-ticaret markasının da sahibidir. Kendisi aynı zamanda AYDEM holding kapsamında bulunan yönetim kurulu üyelerinden biridir.

Gonca Saldanlı, Baran Saldanlı ile evlidir. Çiftin 1 kızı ve 1 oğlu vardır. İlk çocukları olan oğulları bu yıl ilkokula başlamışken henüz altı aylık olan minik kızları da var. Gonca Saldanlı hakkında merak edilenler ve kendisine dair bilinmeyenleri yazımızda inceleyebilirsiniz. 

Labada Gurme Nedir?

Labada Gurme Denizli lokasyonunda bulunan bir restorandır. İlhamını deniz ürünlerinden alan bu restoranda çeşitli lezzetleri deneyimleyebilirsiniz. Her gün saat 23.00’a kadar hizmet vermektedir. Arabaya teslim ve içeride servis seçenekleri vardır.

Labada Gurme’den paket servisi alacaksanız paket servisi hizmetleri akşam 21.30’a kadar sürmektedir. Yemek ve tatlı konusunda iddialı olmalarının yanı sıra ortam bakımından da oldukça keyifli bir dizayna sahiptir.

Labada Gurme 2021 yılında Denizli’de Denizli Valisi Hasan Karahan’ın da katılımıyla açılmıştı.

Gonca Saldanlı Kimdir?

Gonca Saldanlı Kimdir

Gonca Saldanlı AYDEM Holding yönetim kurulu üyesi, Labada Gurme ve Needion adlı e-ticaret markasının sahibidir. Kendisi Ceyhan Saldanlı’nın gelinidir. Ceyhan Saldanlı ise Bereket Enerji Holding Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Gonca Saldanlı bir kadın girişimci olarak restoran işletmekten tutun da e-ticarete kadar çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Gonca Saldanlı’nın eşi Baran Saldanlı’dır. Baran Saldanlı 34 yaşındadır.

Gonca Saldanlı Masterchef Denizli ziyaretinde de konuk jüri olarak görülmüştü. Kendisi konuk jüri olarak MasterCheft’teyken Labada imzalı ürünler de Denizli kültürünü göstermek adına tanıtıldı. Masterchef çekimleri sonrasında düzenlenen gala yemeğinde A’dan Z’ye tüm yemekler ve ikramlar Labada Gurme tarafından hazırlandı.

Labada Gurme Kimin?

Labada Gurme adlı restoran Gonca Saldanlı’ya aittir. Saldanlı soyadını Bereket Enerji Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Ceyhan Saldanlı’dan biliyoruz. Gonca Saldanlı da kendisinin gelini olur.

Labada Gurme Nerede?

Labada Gurme Denizli’de bulunan bir restorandır. Gurme tatları keşfedebileceğiniz çeşitli bir menüsü bulunmaktadır.

Dilan Polat Kimdir: Gündemden Düşmeyen Dilan Aslında Kim?

Kaburgacı Yaşar Kimdir? – Bingöllü Kebapçı Yaşar Usta Hikayesi

Mia Khalifa Kimdir? – Mia Khalifa Hayatı ve İlgi Çeken Yönleri