Mia Khalifa, 10 Şubat 1993’te Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta doğdu. 2001’de Güney Lübnan’da yaşanan dinsel kaynaklı çatışmaların ardından ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı.

Mia Khalifa, 2019 yılında İsveçli şef Robert Sandberg ile evlendi. Çift, 2021 yılında boşandı. Mia Khalifa, yetişkin film sektöründe geçirdiği kısa sürede büyük bir şöhrete ulaştı. Sektörden ayrıldıktan sonra da sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımlar ile gündem olmaya devam etmektedir.

Eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa çektiği filmler ile yetişkin film sektörünün akıllarına kazınan bir isim olmuştu. Kendisi yakın zamanda yetişkin film sektöründe artık çalışmayacağını dile getirerek hayranlarını da şaşırttı. Peki gerçekten Mia Khalifa kimdir, hayatı ve onlyfans hesabı hakkında merak edilenler yazımızda.

Mia Khalifa Kimdir

Mia Khalifa Kimdir?

Mia Khalifa 1993 doğumlu eski yetişkin film yıldızıdır. Bugün 29 yaşındadır. Lübnan’ın başkenti olan Beyrut’ta hayata gelmiştir. Henüz 10 yaşındayken ailesi ile birlikte Amerika’ya taşınmış ve orada hayatını sürdürmüştür.

Amerika’dayken yetişkin içerikli film sektörüne girmiş ve cinsel içerikleri ile kısa sürede popüler olmuştur. 2019 yılında yaptığı bir açıklamada yetişkin içerikli filmlerde oynayarak sadece birkaç filmde aldığı roller ile 12.000 USD aldığını da kendisi söylemiştir.

Mia Khalifa Kimdir

Mia Khalifa 1.57 boyunda ve 55 kg.

55 Kg olan Mia 38 beden giyiyor. Boyu ise yaklaşık 1.57 cm. oldukça kısa olsa da film sektörü bunu hiç dert etmemişe benziyor. Bugüne kadar tam 36 adet filmde oynadı.

Mia Khalifa Kimdir

Oynadığı Bir Filmden Sonra Hayati Tehdit Mesajları Aldı.

Film sektöründeyken oynadığı bir filmden sonra hayatı ile tehdit edildi. Aldığı mesajların nedeni ise kendisinin de Arap olarak algılanması nedeni ile kendilerine benzetilmesiydi. Aslında İsrail asıllı bir oyuncu ile oynadığı diziden sonra yetişkin film sektöründe birçok başka tehditler de aldı. Kendisinin bu tehditlere yanıtı ise şöyle oldu:

Orta Doğu’nun benden daha büyük problemleri yok mu? IŞİD’I kontrol altına almaya ya da kendinize bir başkan bulmaya ne dersiniz?”

Mia Khalifa Kimdir

Eski İşi Yetişkin Film Oyunculuğuydu.

Eskiden yetişkin film yıldızı olarak birçok yapımı olduğu biliniyor. Mia Khalifa artık yetişkin içerikli filmlerde rol almıyor. Bunun yerine Blogger olmaktan daha fazla zevk aldığı duyumlarını aldık. Yetişkin filmlerinden neden vazgeçtiğini ve oyunculuğu bıraktığını ise kesin olarak bilmiyoruz.

Birçokları kendisinin yetişkin film oyunculuğunu bırakmasının nedeninin sevgilisi olduğunu düşünüyor. Haksız bir konu da sayılmaz. Mia Khalifa yer aldığı yetişkin içerikli filmler ile Dünya genelinde gündeme gelmişti.

Mia Khalifa Kimdir

Mia Khalifa şu an Instagram Influencer olarak çalışıyor.

Eski işini bırakan Khalifa bugünlerde spikerlik ve sosyal medya Influencer’lığı yaparak hayatını sürdürüyor. Özellikle Instagram üzerinde yaptığı paylaşımlar ile oldukça büyük bir hayran kitlesi var. 2020 yılında dünya evine girdi. 

Mia Khalifa Kimdir

Mia Khalifa’nın İkinci Kocası Robert Sandberg.

Dünyaca ünlü olan Robert Sandberg işi olan mutfak şefliği ile bilinmektedir. Mia ile yaptıkları evlilik maalesef çok uzun sürmedi. Bir yıl kadar süren evlilik 2021 yılında boşanma ile sonuçlandı. Ancak bu Mia’nın ilk boşanması değildi.

Mia Khalifa Kimdir

2011 yılında İlk Kocası Wyatt O Brien Evlenmişti.

Wyatt O Brien Mia Khalifa’nın ilk kocasıydı. Bu evlilik tam 5 yıl sürmüştü. Evliliklerini 2016 yılında boşanma davası ile sonlandırmıştı. Daha sonra 4 yıl bekar kalan Mia 2020 yılında yaptığı evlilikte de 1 yıl sürdürmeyi başarabildi. Robert’ten ayrılırken şu ifadeleri kullandı;

Birbirimizi her zaman sevecek ve saygı duyacağız çünkü boşanmamızın tek bir olayın değil, kimsenin diğerini suçlayamayacağı çözülemez, temel farklılıkların bir sonucu olduğunu biliyoruz.”

Mia Khalifa Kaç Yaşında?

Mia Khalifa 29 yaşındadır.

Mia Khalifa Kaç Kez Evlendi?

Mia Khalifa 2 kez evlendi ve iki evliliğini de sürdüremeyerek boşandı. 2021 yılında son eşi Robert Sandberg’den ayrılmıştır.

Mia Khalifa neden film sektörünü bıraktı?

Mia Khalifa yetişkin film sektörünü 2020 yılında evlendiği eşi Robert için bırakmıştır.