Google Resimli Arama

Google resimli arama hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Google görsel Arama mobil ve Google görsel arama iPhone işte detaylar.

Google rrsimli arama ile ihtiyacınız olan görsel türlerinin tümüne tek tıkla ulaşabilirsiniz. Google dünyanın en büyük arama motorudur. Bu noktada görsel, video ve yazılı içerik konusunda sınırsız bilgi erişimi sağlıyor. Aradığınız görseli kolayca bulmak için Google arama motorunu açın. Ardından aradığınız görsele en uygun anahtar kelimeyi arama kısmına yazarak aratın. Ardından ekranın üst kısmında yer alan görseller kısmına tıklayın. Bu sayfada ilgili anahtar kelimeyle alakalı olan tüm görseller listelenecektir.

Google görsel Arama mobil
Google görsel Arama mobil

Google Görsel Arama Mobil

Google görsel Arama mobil üzerinden kolay bir şekilde yapılabilir. Android ya da İOS işletim sistemli tüm mobil cihazlar ile görsel bulup indirmeniz birkaç adımla mümkündür. Aradığınız görseli bulmak için mobilden şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Telefonunuzdan web tarayıcınız olan Google’yi açın.
  • Arama kısmında hangi görseli istediğiniz yazın.
  • Çıkan sayfanın üst kısmından görseller sekmesine tıklayarak aradığınız görsellerin tümünü listeleyin.

Google Görsel Arama iPhone

Google görsel arama iPhone cihazlarından kolay bir şekilde yapılabilir. Bunun için elinizdeki İphone ya da İPad cihazınız ile images.google.com adresine erişim sağlayın. Ardında istediğiniz görseli arayın. Çıkan sonuçlardan bir görsele tıklayarak devam edin. Tıkladığınız resimle ilgili olan diğer görselleri bulmak için ise ekranı kaydırmanız yeterli olacaktır.

İmages.google.com Adresine Gidin

İmages.google.com adresine gidin ve istediğiniz görseli aratın. Bu adres üzerinden aradığınız tüm görsel türlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle de İphone ve İpad cihazlarınızla bu adrese giderek aradığınız tüm görsel çeşitlerini çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Görsel Arama Motoru

Görsel arama motoru nasıl kullanılır ve nasıl erişilir sorusu sıkça merak ediliyor. Eğer aradığınız görselleri bulmak istiyorsanız dünyanın en büyük arama motoru olan google’nin görseller servisini kullanabilirsiniz. Google üzerinden görsel bulma adımlarını kısaca aktarmak gerekirse de;

  • Google arama motoruna bilgisayar, telefon vb. cihazlarınız üzerinden erişim sağlayın.
  • Arama çubuğuna bulmak istediniz görselle ilgili anahtar kelimeyi yazarak aratın.
  • Ardından çıkan sonuç sayfasının üst tarafında yer alan görseller kısmına tıklayın.
  • Herhangi bir görselin üzerine tıklayıp kaydırarak ilgili tüm görselleri görebilirsiniz.

Google Drive Whatsapp Yedeği İndirme

Google Play Kredi Kartı Kaldırma

Telefondan Google Hesabı Nasıl Silinir?

Google Hesabımın Şifresini Nasıl Bulabilirim?

Ücretsiz Google’a Adres Ekleme

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu