Gratis Beauty mağazaları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Gratis Beauty randevu telefon ve Gratis Beauty randevu iptal işte detaylar.

Gratis Beauty mağazaları birçok güzellik hizmeti sunan, Gratis tarafından kurulmuş olan bir mağazalar zinciridir. Gratis kişisel bakım marketlerinden alışveriş yaparken aynı zamanda Gratis bünyesinde çalışan uzmanlardan da kişisel bakım uygulamaları için Gratis Beauty noktalarında hizmet almanız mümkün. Gratis Beauty mağazalarında sunulan hizmetler;

  • Saç bakımı,
  • Cilt bakımı,
  • Manikür ve pedikür seti,
  • Oje ve kalıcı oje,
  • Nail art,
  • Kaş ve yüz uygulamaları.
Gratis Beauty Mağazaları
Gratis Beauty Mağazaları

Gratis Beauty mağazaları belli başla illerde hizmet sunmaktadır. Henüz belirli illerde hizmet sunması nedeni ile Türkiye’nin her yerinden Gratis Beauty mağazalarına erişim imkanı bulunmamaktadır.

Gratis Beauty Randevu Telefon

Gratis Beauty Randevu Telefon
Gratis Beauty Randevu Telefon

Gratis beauty randevu telefon numarası 0850 210 6 900 olarak aktiftir. Gratis Beauty mağazalarında randevulu olarak kendinize bakım yaptırmanız mümkün. Bakım yaptırmak için kullanabileceğiniz başka bir yol da Gratis resmi web sitesidir.

Gratis Beauty resmi web sitesine giriş yaptıktan sonra randevu al sekmesi üzerinden randevu oluşturabilirsiniz. Rezervasyon işlemleri için telefon numaranızı vermeniz zorundur. Bununla birlikte Gratis Beauty web sitesine üye olarak da her seferinde telefon doğrulaması yapma zorunluluğundan kurtulabilirsiniz.

Gratis Beauty mağazalarında kişisel bakım yaptırmak için rezervasyonunuzu yaptırmanız şarttır. Rezervasyonsuz işlem yapılmamaktadır. Rezervasyon için telefon ile arayabilir ya da web sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz.

Randevu işlemi için web sitesini kullanırken mutlaka web sitesinin Gratis Beauty web sitesi olmasına dikkat etmelisiniz. Gratis resmi web sitesi ile Gratis Beauty web siteleri birbirinden farklı sitelerdir. Randevu almak, hizmetleri öğrenmek ve mağazaların konumlarını görmek için siteye girmeniz yeterlidir. 

Gratis Beauty Randevu İptal

Gratis Beauty randevu iptal işlemleri için resmi web sitesi üzerinden ya da telefon kanalı ile işlem yapabilirsiniz. Randevunuzu iptal etmek ya da randevu tarihini değiştirmek için mutlaka randevu saatinden önce işlem yapmalsınıız.

Gratis Beauty randevu iptali iletişim numarası; 0850 210 6 900 olarak kullanılmaktadır. Randevu iptali yaparken online web sitesi üzerinden de Gratis Beauty web sitesine giriş yaparak randevularım bölümünden iptal işlemini tamamlayabilirsiniz.

Gratis İndirim Günleri 2023 – Gratis %50 İndirim Ne Zaman 2023

Gratis Açılış Saati