Gratis kart nasıl kullanılır yaş sınırı ve ücreti, kişisel ihtiyaçlarımızı satın alabileceğimiz birçok mağaza bulunmaktadır. Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mağazalardan birisi Gratis olmaktadır. Gratis mağazalarında birçok fırsat ve kampanya bulunmaktadır. Gratis mağazalarında kullanabileceğiniz ve birçok ürünü indirimli bir şekilde alabileceğiniz Gratis kart hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabilirsiniz. Gratis kartı nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız sizler için derledik.

Gratis Kart Nedir?

Ülkemizde en çok sevilen kişisel bakım mağazalarından biri olan Gratis kozmetik tutkunları için birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan birisi Gratis karttır. Peki bu Gratis kart nedir gelin birlikte detaylı bir şekilde inceleyelim.

Gratis kart sizlere birçok avantajı ve indirimi sunmaktadır. Gratis kart ile yaptığınız alışverişlerde indirimlerden faydalanabildiğiniz gibi kart puanları da birikmektedir. Gratis kart puanlarını isterseniz mağazalarda isterseniz online alışverişlerinizde doyasıya kullanabilirsiniz. Gratis, kartı olan müşterilerine özel kampanyalar olduğu zaman mesaj, mail yoluyla haberdar etmektedir. Gratis kartınızı kolayca alabilir ve birçok fırsattan faydalanabilirsiniz.

Ücretli Gratis Kart Nasıl Alınır?

En çok genç yaş grubunun kullanmakta olduğu Gratis mağazalarında kullanılan Gratis kart nasıl alınır sorunuzun yanıtını aşağıda görsel olarak sizlere aktarıyoruz.

 • İlk adım olarak https://www.gratis.com/gratisCard adresine gidiniz ve aşağıdaki görsel adımları takip ediniz.
Gratis Kart Nasıl Alınır
Gratis Kart Nasıl Alınır
Gratis Kart Nasıl Alınır
 • Gratis kartınızı alışverişinizi tamamladıktan sonra kasada görev alan personele verdikten sonra bazı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Gratis kartınızın yanınızda olması gerekli değildir. Kartınıza katılı olan telefon numaranızı kasa görevlisini söyleyerek indirimden faydalanabilirsiniz.

Gratis Kart Yaş Sınırı

Gratis mağazalarında kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Bakımlı olmak kim istemez ki? Cilt bakımından saç bakımına kadar birçok ürün Gratis mağazalarında satılmaktadır. Gratis mağazaları müşterilerine daha iyi hizmet vermek için birçok kampanya düzenlemektedir. Gratis karta sahip olan birçok kişi bu kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanmaktadır. Üstelik Gratis kartını çıkartmak oldukça kolaydır. Peki Gratis kartını çıkarmanız için herhangi bir yaş sınırın olup olmadığı merak edilmektedir.

 • Gratis kartını çıkartmak için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Kişisel bakım ihtiyaçlarını satın almak isteyen herkes Gratis kartın sunduğu fırsatlardan yararlanmaktadır.

Gratis Kart Eve Gelir Mi

Gratis kart ile birçok fırsattan yararlanma şansınız vardır. İnternet sitesi üzerinden veya mesajlaşma ile Gratis kartına sahip olan birçok kişi tarafından merak edilen konulardan biri ise kartın adresinize kadar gönderilip gönderilmeyeceğidir.

 • İnternet üzerinden veya sms yoluyla Gratis kart üyelik kaydı oluşturduğunuz anda kart sahibi olursunuz. Gratis kart üyeliğini oluşturduğunuz zaman fırsatlardan yararlanma hakkına sahip olursunuz. Gratis kartınızı satın almanız için mağazalara gitmeniz gerekir. Mağazalara giderek yetkili kişilerden kartınızı teslim alabilirsiniz. Gratis kart adresinize gönderilmemektedir.
Gratis Kart Nasıl Alınır

Gratis Kart Ücretli Mi

Ülkemizde zaman zaman indirim ve kampanyalar düzenleyen Gratis en çok tercih edilen mağazalardan birisi olmaktadır. İndirimlerden faydalanarak ürünleri oldukça uygun fiyata satın alabilirsiniz. Gratis mağazalarında yapılan indirimlerden faydalanmanız için Gratis karta sahip olmanız gerekmektedir.

 • Gratis kartınızı mağazalardan, internet üzerinden kolay bir şekilde çıkartabilirsiniz. Gratis kart üyeliğinizi ücretsiz olarak oluşturabilir ve Gratis kartınızı ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Gratis Kart Nereden Alınır?

Gratis ülkemizin birçok yerinde şubesi bulunmaktadır. Uzun zamandan beri ülkemizde hizmet veren Gratis mağazaları yılın belirli zamanlarında indirim düzenlemektedir. Gratis kart ile Gratis mağazalarında sunulan imkanlardan faydalanabilirsiniz. Gratis kartınızı kolay bir şekilde çıkartabilir ve kullanabilirsiniz. Peki Gratis kartını nereden alabilirsiniz gelin bakalım.

 • Gratis kartlarınızı, Gratis mağazalarına giderek sahip olabilirsiniz. Gratis mağazalarında görev alan personelden Gratis kartınıza sahip olabilirsiniz.
 • Gratis kartına https://www.gratis.com/sign-up linkine tıklayarak sahip olabilirsiniz. Hem Gratis mağazasına üye olabilir hem de Gratis kartına sahip olabilirsiniz.
 • GRATIS KAYIT yazarak 7889’a mesaj atarak Gratis kartına sahip olabilirsiniz.

Gratis Kart Online’da Nasıl Kullanılır

Gratis kartınızı online web sitesinde de kullanma şansınız vardır. Gratis kartınızı online olarak nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız sizler için derledik.

 • Gratis uygulamasına veya resmi web sitesine kart bilgileriniz ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra alışverişlerinizi gerçekleştirdikten sonra otomatik olarak fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Gratis Saat Kaçta Kapanıyor

Gratis Beauty Randevu

Gratis kartı nereden alınır?

Gratis kartı, Gratis mağazalarından, Gratis web sitesinden veya Gratis mobil uygulamasından ücretsiz olarak temin edilebilir.

Gratis kart yerine telefon numarası geçerli mi?

Hayır, Gratis kart yerine telefon numarası geçerli değildir. Gratis kart, Gratis mağazalarından yapılan alışverişlerde indirimli fiyatlardan yararlanmak için gereklidir.

Gratis tüm ürünlerde yüzde 50 indirim ne zaman 2024?

Gratis, tüm ürünlerde yüzde 50 indirim kampanyasını genellikle Kasım ayında düzenlemektedir. 2024 yılındaki kampanyanın tarihi henüz belli değildir. Ancak, Gratis’in web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Gratis üyeliği nasıl iptal edilir?

Gratis üyeliğinizi iptal etmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Gratis web sitesine veya mobil uygulamasına giriş yapın.
 2. Hesabım sayfasına gidin.
 3. Üyeliğimi İptal Et seçeneğine tıklayın.
 4. Üyelik iptal nedeninizi seçin.
 5. İptal işlemini onaylayın.