Gratis kapanış saati 21:00‘dir. Ancak bazı Gratis mağazaları farklı saatlerde kapanabilir. Örneğin:

  • AVM’lerde bulunan Gratis mağazaları: AVM’nin genel açılış ve kapanış saatlerine göre kapanabilir.
  • Küçük şubeler: Hafta içi 20:00, hafta sonu 19:00’da kapanabilir.

Kozmetik ve kişisel bakım ihtiyaçlarımızı satın alabileceğimiz birçok mağaza vardır. En çok sevilen ve tercih edilen kişisel bakım ürünlerinin satıldığı mağaza zincirlerinden biri Gratis olmaktadır. Gratis ülkemizde en çok alışveriş yapılan kişisel bakım mağazaları arasında yerini almıştır.

Gratis mağazalarında zaman zaman yapılan fırsatlar ve kampanyalar düzenlenmektedir. Gratis mağazaların en çok ihtiyacınız olan kişisel ihtiyaçlarınızı uygun fiyata satın alabilirsiniz. Gratis mağazalarının saat kaçta kapandığı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Gratis mağazalarının çalışma saatlerini sizler için derledik. Hadi gelin detaylı bir şekilde inceleyelim.

Gratis Çalışma SaatleriAçılışKapanış
Hafta İçi10.0022.00
Cumartesi10.0022.00
Pazar10.0022.00
Gratis Çalışma Saatleri

Gratis Pazar Günü Açık Mı?

Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz en çok tercih edilen mağaza zincirleri olan Gratis tüketiciler tarafından sevilerek tercih edilmektedir. Gratis mağazalarında birçok ürünü ve birçok markayı bulabilirsiniz. 2009 yılından beri ülkemizde faaliyet göstermektedir. Tüketicilere yeni ve hesaplı ürün satışını gerçekleştirmeyi kendine hedef edinmiştir. Perakende markalarından biri olan Gratis markasının hafta sonu açık olup olmadığı merak konusu olmaktadır.

  • Gratis markası hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Pazar günleri açık olan Gratis mağazalarına giderek kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Gratis Çalışma Saatleri

Gratis Çalışma Saatleri

Gratis, ülkemizde en büyük perakende mağazalarından biridir. Ülkemizde uzun zamandan beri faaliyet gösteren Gratis mağazalarının çalışma saatleri merak edilmektedir. Gratis mağazaları ülkemizin her yerinde şubesi bulunmaktadır. Gratis mağazalarında kozmetik ürünlerinden, cilt bakımına, saç bakımından kişisel bakıma kadar birçok ürünün satışı gerçekleşmektedir. Birçok markaya ait ürünlerin satışı gerçekleşen Gratis mağazalarının çalışma saati ise merak konusu olmaktadır.

Gratis Bayramda Açık Mı?

Bayramın yaklaşmasıyla birlikte birçok kişi hangi mağazaların açık olacağını merak etmektedir. Gratis mağazaları ülkemizde en çok tercih edilen mağazalardan biri olmaktadır. Gratis mağazalarının bayramda açık olup olmayacağı ise merak edilmektedir.

  • Gratis mağazaları geleneğini sürdürerek bayramın ilk günü kapalı olacaktır. Gratis mağazaları dini bayramların ilk günü kapalı olmaktadır. Bayramın ikinci ve üçüncü günü açık olacaktır.

Gratis Kaça Kadar Açık?

Gratis mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet veren mağazalardan biridir. Gratis mağazaları ülkemizin birçok şehrinde hizmet vermektedir. Farklı markalara ait ürün çeşitliliğinden dolayı tercih edilen Gratis mağazalarının saat kaça kadar açık olduğu merak edilmektedir. Gratis mağazalarının kaça kadar açık olduğunu sizler için derledik.

Gratis Beauty Randevu

Gratis İndirim Günleri

Gratis Kart Nasıl Kullanılır Yaş Sınırı ve Ücreti