GS Bonus Kart Avantajları, Limiti Ne Kadar, Başvuru Yap

GS Bonus kart avantajları ve GS Bonus Gold kart özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Gs Bonus kart ne ise yarar ve Gs Bonus kart limiti ne kadar, birlikte inceleyelim.

GS Bonus kart avantajları, tuttuğu takıma gereken desteği göstermek isteyen tüm taraftarlar, takımlarına faydalı olacak işler yapmak isterler. Bunların başında da kulüpleri için maddi destek  sağlamak gelmektedir. GS Bonus kart sahibi olan taraftarlar bunu kolay ve zahmetsizce hem de hiçbir ek ödeme, masraf yapmadan gerçekleştirmektedirler. Sadece GS Bonus kart sahibi olan taraftara özel verilen ve 1905 ile başlayan taraftar numarasına sahip olarak, tüm avantajlardan yararlanmalarını da gerçekleştirmiş olurlar.

GS Bonus kart ne ise yarar

GS Bonus kart ne ise yarar, GS Bonus Kart sahibi olan herkes, kulüplerine bu sayede katkıları olduğu gibi kendilerine de pek çok avantajlar sunulmaktadır. Bu avantajların en başında Galatasaray maç biletleri satışa sunulmadan 2 gün öncesinden bilet satın alma hakkına sahip olmaları gelmektedir. Yapılan her harcamada ek ücret ödemeden takımlarına katkıda bulunabilirler.

Alışverişlerini sonradan taksitlendirebilirler. Alışverişlerinden kazandıkları Bonus puanları kullanarak biriken puanlarla bedava alışveriş yapabilirler. Temassız ödeme imkanından yararlanabilirler. GS Bonus’un temassız özelliği sayesinde 500 TL ve altındaki işlemlerini bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler. Uygun faiz oranlarıyla nakit avans ve taksitli nakit avans çekebilirler.

GS Bonus Gold kart özellikleri

GS Bonus Gold kart özellikleri, GS Bonus Kart sahibi Galatasaray taraftarlarına sunulan diğer avantajlar şöyledir.

  • GS Bonus Kart sahipleri arasında yapılan çekiliş sonucunda Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncularının yer alacağı organizasyonlara katılabilirler.
  • Galatasaray Profesyonel Futbol takımının resmi maçlarına ve deplasmanda oynayacağı resmi maçlara takım ile beraber gidebilirler.
  • GS Store’larda yapılan indirim ve kampanyalardan GS Bonus Kart  sahipleri olarak yararlanırlar, 
  • GS Store’larda satışa sunulan özel ürünleri avantajlı ve öncelikli alım hakkına sahip olurlar.
  • GSMobile’ın GS Bonus’a özel kampanyalarından faydalanabilirler.
  • Galatasaray Dergisi’ne 10% indirimli olarak  abone olabilirler.
  • Arenada bulunan tüm cafe ve restoranlarda %10 indirim fırsatından yararlanabilirler.
  • Medical Park’ta sağlık harcamalarında %20 indirimden yararlanabilirler.

GS Bonus Kart başvuru

Gs bonus kart başvuru

Öncelikle 18 yaşından büyük olan herkes GS Bonus Kart başvurusu yapabilir. Türkiye’de pek çok bankayla anlaşmalı olan Bonus, bu bankalar aracılığı ile GS Bonus kredi kartı vermektedir. Galatasaray’ın kartı olan GS Bonus, Bonus  kartı veren bankalardan alınabilmektedir. Türkiyede Bonus kartı hizmeti sunan çok sayıda banka mevcuttur. Galatasaray’ın Bonus Kartına sahip olanlar aynı zamanda Bonus kart ayrıcalıklarına da sahip olurlar.

GS Bonus Kartı veren bankaların Bonus kartı sahiplerine sunduğu avantajlarda benzerlikler vardır. Bu sebeple GS Bonus Kart başvurusunda bulunmak isteyen taraftarlar, GS Bonus Kart veren ilgili bankaların bonus kart avantajlarının neler olduğuna bakarak hangi bankadan alacaklarına karar verebilirler. Bonus kart avantajlarının neler olduğunu bankalara sorarak, aralarında karşılaştırma yapabilirler. Yapılan karşılaştırmalar sonucunda isteğe göre hangi bankanın Bonus Kart avantajları kendileri için uygunsa o bankaya başvuru yapabilirler.

Başvuru yapmak istedikleri bankaların online başvuru formunu, web sayfalarından ya da mobil uygulamalarını kullanarak şubeye gitmeden TC kimlik numaraları ile doldurarak başvurularını tamamlayabilirler. Online başvurudan başka bankanın müşteri hizmetlerini arayarak da ilgili bilgileri vererek kart başvurusu yapabilirler. Başvuran kişinin kredi kartı sahibi olmak için uygun koşullara sahip olduğu onaylandığında kartlarının adreslerine gönderilmesi veya ilgili şubeden alınması seçeneği ile kısa sürede kendilerine ulaşmaları kolayca sağlanmış olur.


Daha fazla ilgili içerik;


GS Bonus Kart Yıllık Ücreti

Her banka kredi kartları için belirli bir yıllık aidat ücreti talep etmektedir. Bazı bankalar kampanyalar yaparak yıllık aidat ücreti talep etmemekte bazıları ise talep ettikleri ücretin iptalini sağlamakta ya da bir kısmını puan olarak hesaplara iade etmektedirler. GS Bonus kartı sahibi olanlara kredi kartları için yıllık kart aidatı olarak GS Bonus Classic için yıllık 215,50 TL  gibi bir ücret yansıtılmaktadır. 

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥