Hakkarim Arkadaşım Nerede, Yöneticileri – Beni Arayan Var Mı

Hakkarim arkadaşım nerede sorusunun yanıtı son zamanlarda birçok kişi tarafından merak ediliyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen Hakkarim platformu hakkında merak edilenler…

Son günlerde online oyunlara olan ilgi giderek artmaya başladı. Online oyun oynayabileceğiniz birçok farklı site ve platform piyasada yer alıyor. Bu platformlar arasında Hakkarim ön planda yer almaya başladı. 101 Okey Plus platformuna benzer bir yapıya sahip. Hakkarim platformu içerisinde 34, 51, 101, okey, banko, kastet, yanık, harflet, domino, batak, nezere ve okşin gibi birçok farklı oyun mevcuttur. Dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz tanımadığınız kişilerle oyun keyfini çıkartabilirsiniz.

Hakkarim platformunda arkadaşınızı bulamıyorsanız alttaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Hakkarim web sitesine giriş yapın.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra sağ kısımda yer alan menüye gelin.
  • Menü arasında yer alan Arkadaşım Nerede seçeneğine tıklayın.
  • Arkadaşınızın nickname yani kullanıcı adını yazın ve arkadaşınızın hangi salonda olduğunu öğrenin.
  • Ayrıca arkadaş listesine arkadaşınızı ekleyerek kolayca iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Hakkarim Yöneticileri

Hakkarim yöneticileri

Hakkarim platformunda kolayca sevdiğiniz oyunları online olarak oynayabilirsiniz. Birçok farklı avantaj ve özelliğinden dolayı kullanıcılar tarafından Hakkarim platformu oldukça beğeniliyor. Bu platform sayesinde bedava okey gibi farklı oyunlar oynayabilirsiniz. Hakkarim yöneticileri site yetkilisi, site koordinatörü ve site denetleyicisi olarak üçe ayrılır. Her yönetici nickname kullanarak giriş yapar.. Ayrıca Hakkarim sitesinin içerisinde birçok salon bulunur. Her salonun yöneticisi ve denetleyici farklıdır.

  • Yöneticilere ulaşmak için ilk önce Hakkarim sitesine giriş yapın.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra ana sayfanın sağ kısmında yer alan Yöneticilerimiz seçeneğine tıklayın.
  • Dilerseniz yönetici dilerseniz salon seçerek salonu kontrol eden yöneticilere ulaşabilirsiniz.

Hakkarim Beni Arayan Var Mı

Hakkarim beni arayan var mı

Hakkarim sitesi içerisinde arkadaşlarınızı arayabilir ve sizi arayan kişileri kolayca görebilirsiniz. Eğer sizi araştıran ve soran bir kişinin olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız 80 kredi ödeme yapmanız gerekir. Nickname ve şifrenizle 80 krediyle kolayca sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Beni arayan var mı özelliği son 10 gündeki aramaları kaydeder. 10 günde kimler sizi aramış ve sizi arayan kişilerin IP adreslerini kolayca görebilirsiniz. Beni arayan var mı özelliğine erişim için ilk önce Hakkarim sitesine giriş yapın. Ardından ana sayfada yer alan beni arayan var mı seçeneğine tıklayın. Nickname, şifre ve güvenlik koduyla sizi arayan kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz.

Hakkarim platformu hakkında sormak istediklerinizi, yorumlarınızı ve fikirlerlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥