Hakki Akdeniz Kimdir detaylı bilgilendiriyoruz. Hakki Akdeniz hayatı, serveti ve Diyarbakır’ın fonksiyonları neler işte detayları.

Hakkı Akdeniz kimdir sorusuna Kürt asıllı Türk pizzacı ve iş insanı olduğu şeklinde yanıt verilebilir. Amerika New York’ta kurduğu pizza markası ile günümüzün en sık araştırılan konularından biri haline gelen hakkı Akdeniz hakkında çeşitli platformlarda yapılan pek çok farklı araştırma bulunmaktadır

Hakkı Akdeniz Hayatı

Hayatında başarılar kazanmış ve belirli bir yere gelmiş insanlar diğer insanlara ilham olması sebebiyle en sık araştırılan onların arasında gelmektedir. Bu araştırmalar sayesinde insanlar hobilerini ve hayatta başarmak istedikleri durumları gözler önüne sürebilir bunun yanı sıra ilham alarak kendi başarı hikayelerini yazabilir.

Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda belirli bir başarıya ulaşmış insanları takdir ederek başarıları hakkında araştırma yapmanın bizler için oldukça faydalı olduğunu unutmamak gerekir.

Hakkı Akdeniz hayatı da, başarılı bir iş insanı olması sebebiyle sıklıkla araştırılan konuların arasında yer almaktadır. Kürt asıllı olan ve hayatının büyük bir bölümünü Türkiye’de geçiren Hakkı Akdeniz pizza sektörüne girerek önceleri Türkiye’de pek çok farklı başarıya imza atmıştır.

Türkiye’de belirli bir başarıya ulaşmasının ardından New York’ta Champion Pizza adı verilen ve günümüzde oldukça bilindik bir pizza markası haline gelen markasını açmış ve böylelikle ismini tüm dünyaya duyurmuştur.

Başarıları ile adından sık sık söz ettiren Hakkı Akdeniz’in 1 Şubat 1984 tarihinde Diyarbakır’ın Silvan bölgesinde doğduğu ve küçük yaşta kasabada çalışmaya başladığı pideci sayesinde gıda sektörüne atıldığı bilinmektedir.

1997 yılından beri ailesiyle birlikte Kanada’ya ve ardından New York’a taşınarak kendine ait pizza markasını kuran ünlü iş adamı henüz  38 yaşında olmasına rağmen pek çok başarıya imza atmıştır.

Hakkı Akdeniz Serveti

Hakkı Akdeniz serveti hakkında pek çok araştırma yapılsa da ünlü iş adamı hakkında böyle bir bilgiye internet üzerinden ulaşmak mümkün değildir.

Hakkı Akdeniz İletişim

Hakkı Akdeniz İletişim

Hakkı Akdeniz iletişim için ünlü iş adamının kendine ait internet sitesine gidebilirsiniz. Burada, ekibinin iletişim bilgiler bulunmaktadır.

  • Hakkı Akdeniz Instagram adresi üzerinden ise iletişime geçme fırsatı elde edebilirsiniz.

Hakkı Akdeniz Nereli?

Adını dünyaya duyuran ünlü iş insanının Diyarbakır, Silvan doğumlu olduğu bilinmektedir.

Hakkı Akdeniz Kaç Yaşında?

1 Şubat 1984 tarihinde doğan Hakkı Akdeniz günümüzde 38 yaşındadır.

Amerikada Saat Kaç – ABD Başkent Saati Şuan Kaç

ABD Rusya Askeri Güç Karşılaştırması – Amerika vs Rusya Askeri Gücü

Amerikan Traşı – Uzun ve Kat Kat Amerika Saç Kesimi

Amerika’da Doktor Maaşı – Doktora Verilen Haklar