Sosyal medya gündeminde sıkça adını duyduğumuz Haldun Demirhisar iş adamı olarak bilinir. İzmir’de iş adamı olan Haldun Demirhisar birçok farklı sektörde yatırımları bulunuyor. Magazinde ismini sürekli duyduğumuz ve gündemden adı düşmeyen ünlü iş adamları arasında yerini aldı. Heavenly dDF şirketinin sahibi Haldun Demirhisar aynı zamanda Kuum each, Plage Isolee ve The Stay Otel gibi işletmelerinde sahibi. Birçok ofis, otel ve restoran işletmesi bulunan Haldun Demirhisar’ın serveti araştırıldı. Ancak serveti hakkında net bir açıklama yok.

Haldun Demirhisar Kimdir

Haldun Demirhisar Serveti

İş adamı olan Haldun Demirhisar gündemde sıkça adını duyurmayı başardı. Evli ve iki çocuk babası olduğu bilinen iş adamı önceden Serenay Sarıkaya ile magazinciler tarafından görüntülendi. Ancak Serenay Sarıkaya sadece arkadaş olduklarını dile getirdi. Haldun Demirhisar şimdi ise Aleyna Tilki ile görüntüleri ortaya çıktı. En çok dinlenen şarkılar listesinde ilk sırada olan Aleyna Tilki’nin bu görüntüleri uzun zaman gündemde yer aldı. İzmir doğumlu Haldun Demirhisar’ın ülkemizin birçok eğlence mekanın sahibi olarak biliniyor. Ailesi ve özel hayatı hakkında açıklamada bulunmayan Haldun Demirhisar magazin gündeminde yerini alıyor.

Haldun Demirhisar Kaç Yaşında

Ülkemizde birçok farklı sektörde yatırım yapan İzmirli iş adamının yaşı en sık araştırılan konular arasında yer aldı. Aleyna Tilki ile görüntülendikten sonra birçok kişi yaşını araştırmaya başladı. Aleyna Tilki’nin 23 yaşında olduğu biliniyor. Haldun Demirhisar’ın ise yaşı hakkında resmi bir bilgi yok. Ancak aralarında 30 yaş farkının olduğu düşünülenler arasında. Haldun Demirhisar’ın 45 ile 50 yaşında olduğu tahmin edilenler arasında.

Haldun Demirhisar Aleyna Tilki

Haldun Demirhisar birçok ünlü sanatçı ile görüntülendi. İlk önce Bennu Gerede ile aşk yaşayan Haldun Demirhisar daha sonrasında Serenay Sarıkaya ile görüntülendi. Serenay Sarıkaya aralarında aşk olmadığını söyleyerek bu durumu reddetti. Bu olaylardan sonra Haldun Demirhisar Aleyna Tilki ile yemek yerken kameralara yakalandı. Yemek çıkışı Aleyna Tilki çekmeyin polis çağırırım gibi ifadeler kullanarak alandan uzaklaştı.

Aleyna Tilki ikinci kez Haldun Demirhisar ile yakalanınca kamera karşısına geçerek açıklama yapmaya başladı. Aleyna Tilki tarafından yapılan açıklama ise şu şekildedir; “evli biriyle görüşmek bana yakışır mı, bu yakışmayı nasıl yapabildiniz, Haldun evli değil ayrıca 6 yıldır benim arkadaşım” diyerek tüm iddiaları reddetti. İki kere kameraya yakalanan bu ikilinin arkadaş mı yoksa sevgili mi olduğu bilinmiyor.

Haldun Demirhisar hakkında yorumlarınızı, fikirlerinizi ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Haldun Demirhisar evli mi?

Haldun Demirhisar’ın evli olup olmadığına dair resmi bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, 2022 yılında Serenay Sarıkaya ile birlikte olduğu iddiaları gündeme gelmiştir. Bu iddialar doğrulansa da, Demirhisar’ın evli olup olmadığı konusunda kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Haldun ibrahim Demirhisar kimdir?

Haldun İbrahim Demirhisar, 1974 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, ABD’de New York Üniversitesi’nde işletme eğitimi aldı. Eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönen Demirhisar, babasının kurduğu Demirhisar Holding’de çalışmaya başladı. Holding bünyesindeki çeşitli şirketlerde yöneticilik yaptıktan sonra, 2010 yılında kendi şirketi olan Demirhisar Şirketler Grubu’nu kurdu.

Haldun Demirhisar kimdir ne iş yapar?

Haldun Demirhisar, inşaat, enerji, turizm ve medya gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir iş adamıdır. Sahip olduğu şirketler arasında Demirhisar Holding, Demirhisar İnşaat, Demirhisar Enerji, Demirhisar Turizm ve Demirhisar Medya bulunmaktadır.

Serenay Sarıkaya kimlerle birlikte oldu?

Serenay Sarıkaya, Türk oyuncu ve modeldir. 2010 yılında “Adını Feriha Koydum” dizisiyle oyunculuk kariyerine başladı. Ardından “Medcezir”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Fi” ve “Alev Alev” gibi dizilerde rol aldı.
Serenay Sarıkaya’nın birlikte olduğu isimler arasında şunlar yer almaktadır:
# Tolgahan Sayışman (2010-2012)
# Çağatay Ulusoy (2013-2014)
# Kerem Bürsin (2015-2017)
# Cem Yılmaz (2018-2020)
# Umut Evirgen (2021-2022)