Serenay Sarıkaya Resimleri – Kişisel bilgiler ve Sevgilisi

Serenay Sarıkaya resimleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Serenay Sarıkaya evli mi eşi kim ve Serenay Sarıkaya sevgilileri işte detaylar.

Serenay Sarıkaya resimleri, Serenay Sarıkaya ülkemizde ünlü oyuncularımızdan birisidir. Serenay Sarıkaya hem modellik yapmış hem de oyunculuğu ile izleyenlerin ilgisini üstüne toplamıştır. Serenay Sarıkaya hakkında tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

 • Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1992 yılında doğmuştur. Serenay Sarıkaya 31 yaşındadır. 1.75 boyunda olan bu güzel oyuncu, 55 kilodadır.

Serenay Sarıkaya ailesi ile birlikte Antalya’da yaşamıştır. Anne ile babası boşanma kararı aldıktan sonra annesi ile birlikte İstanbul’a gelerek burada yaşamaya başlayan Serenay Sarıkaya o yıllardan sonra İstanbul’dan ayrılmamıştır. 15 yaşındayken Avrupa Gençler Güzellik Yarışmasına katılarak bu yarışmadan özel ödülü kazandı. Bu ödül sayesinde ismini duyurmaya başlamıştır.

Serenay Sarıkaya’nın ilk oyunculuk deneyimi 2006 yılında Şaşkın filmi ile yapmıştır. Daha sonra birçok dizi ve filmde oyunculuk yapan Serenay Sarıkaya 2008 ‘de oynadığı Adanalı dizisi ile dikkatleri üstüne toplamıştır. 2010 yılında Miss World Türkiye yarışmasında ikinci seçilerek ismini duyurmaya başlamıştır. Daha sonraki projelerinde karşımıza daha fazla çıkarak bütün izleyenlerin sevgisini kazanmıştır. Serenay Sarıkaya’nın bugüne kadar birçok ödülü bulunmaktadır.

Serenay Sarıkaya Evli Mi Eşi Kim

Serenay Sarıkaya model ve oyunculuk yaparak ülkemizde ve dünya da ismini duyurmuş bir kadındır. Serenay Sarıkaya’nın çalkantılı olan aşk hayatını birçok kişi tarafından çok fazla konuşulmuştur. Serenay Sarıkaya’nın aşk hayatında en son çıkan haberler şu şekildedir;

 • Serenay Sarıkaya evli değildir. Serenay Sarıkaya hakkında çıkan evlilik haberleri gerçek değildir. Çıkan son haberlere göre Umut Evirgen ile aşk yaşadığı iddia edilmektedir. Serenay Sarıkaya veya Umut Evirgen tarafından herhangi bir açıklama gelmemiştir.

Serenay Sarıkaya Annesi Ve Kaç Kardeş

Serenay Sarıkaya en çok sevilen ve en çok konuşulan ünlüler arasında yer almaktadır. Serenay Sarıkayının en son yaptığı proje ile yeniden gündeme oturmaktadır. Serenay Sarıkayanın en son projesi olan Alice müzikali ile yeniden gözler Serenay Sarıkayanın üstünde olmaktadır. Annesi ile birlikte 7 yaşında İstanbul’a gelen Serenay Sarıkayanın annesi hakkında tüm bilinenler;

 • Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan olarak bilinmektedir. Ümran Seyhan’ı gören kişiler hayran kalmaktadır. Serenay Sarıkaya kadar güzel ve genç olan annesi herkesi şok etmiştir. Serenay Sarıkaya’nın kardeşi yoktur.

Daha fazla ilgili içerik;


Serenay Sarıkaya’nın Babası Nereli Ve Ne İş Yapıyor

Serenay Sarıkayanın babası Mustafa Sarıkaya olarak bilinmektedir. Serenay Sarıkaya 7 yaşındayken annesi ile babası boşanmıştır. Annesi ile Serenay Sarıkaya Antalya’dan İstanbul şehrine gelerek burada yaşamaya başlamışlardır. Serenay Sarıkaya’nın babası Mustafa Sarıkaya herkes tarafından merak edilmektedir.

 • Mustafa Sarıkaya hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Mustafa Sarıkaya’nın hayatı ve ne iş yaptığı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Bu konu hakkında bilgisi olan okuyucularımızdan yorum yapmalarını bekliyoruz.

Serenay Sarıkaya Sevgilileri

Serenay Sarıkaya hakkında çıkan aşk iddiaları ile çok fazla konuşulmuştur. Özel hayatı ile sürekli gündeme gelen Serenay Sarıkaya’nın eski sevgililerini sizler için araştırdık. Magazin dünyasında en çok merak edilen ve konuşulan konulardan birini sizler için ele alıyoruz. Serenay Sarıkayanın eski sevgilileri ve aşk iddiaları;

 • Oktay Kaynarca ile aşk iddiaları ortaya atılmıştır. Ama iki tarafta bu iddiaları reddetmiştir.
 • Tolgahan Sayışman ile aşk yaşamışlardır.
 • Murat Süğlün
 • Çağatay Ulusoy
 • Muzaffer Yıldırım ile aşk iddiaları ortaya atılsa da Serenay Sarıkaya bu iddiaları reddetmiştir.
 • Kerem Bursin
 • Cem Yılmaz
 • En son Umut Evirgen ile aşk yaşadığı iddiaları atılmıştır. Ama iki taraftan da bir açıklama gelmemiştir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥