Halkbank Girişimci Kredisi Faiz Oranları 2022

Halkbank girişimci kredisi faiz oranları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Halkbank girişimci kredisi başvuru ve Halkbank kadın girişimci kredisi şartları işte detaylar.

Halkbank girişimci kredisi faiz oranları 2022 girişimci kadınların da sorguları arasında yer alıyor. Girişimci kadınların iş hayatında daha fazla yer alması için uygulanan teşvik nitelikli kredilerden biri de girişimci kredisidir. 

Halkbank tarafından yapılan girişimci kredisinin faiz oranı %14,50’dir. Bununla birlikte tek bir kez olmak üzere %0,5 de kredi kullandırım ücreti alınmaktadır. Girişimci kadınlar için sıfır faizli esnaf kredisinden faydalanılması halinde faizsiz bir şekilde de kredi alınabilmektedir.

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank Girişimci Kredisi Başvuru

Halkbank girişimci kredisi başvurusu kadınlar için geleceğe yönelik uygulanan desteklerden biridir. Kadınların girişimcilik faaliyetleri kapsamında şartlara uygun olarak yaptıkları başvurular kabul edildikten sonra girişimci kredisi veriliyor.

Girişimci kredisinin ödeme koşulları ve girişimci kredisi kullanımı hakkında aşağıda maddelendirilmiş olan kredi özelliklerini inceleyebilirsiniz.

  • Halihazırda işini kurmuş olan kadın girişimciler için azami kredi limiti 150 bin TL’dir. Henüz yeni iş kurma sürecinde olan kadın girişimciler için ve işletmesi 6 aydan az bir zaman önce kurulmuş olan kadın girişimciler için ise 100.000 TL’dir.
  • Kredi vadesi toplam 36 aydır. Bu 36 aylık sürecin ilk 6 yında ana para ödemesi alınmamaktadır.
  • Kredinin aylık olarak eşit ve taksitli bir şekilde kullandırılacağı bilinmektedir.
  • Kredi vadesi devam ettiği sürece girişimci kadınlardan EFT ve Havale ücretleri alınmamaktadır.
  • Kadın girişimciler için mevcut kredi limitleri de asgari olarak 5.000 TL KMH limiti ve yine 5.000 TL de Paraf Üreten Kadın Kredi Kartı limiti tanımlanmış olmalıdır.
Halkbank Kadın Girişimci Kredisi Şartları

Halkbank Kadın Girişimci Kredisi Şartları

Halkbank kadın girişimci kredisi şartları bazı temel kurallardan oluşmaktadır. Tahsilat kuralları, girişimci vasfına dahil olma şartları gibi konularda detaylı bilgilere yer verdik. Halkbankası kadın girişimciler için kredi başvurma şartları;

  • Kabul gören iş planındaki projeyi gerçek anlamda hayata geçirebilecek nitelik taşıyan ve organizasyon yeteneğine sahip olan bir kadın olmak.
  • Girişimci olarak nitelendirilen kadının sahibi ya da ortağı olduğu işletmenin yönetim faaliyetlerine aktif olarak katılması.
  • Başvuruya konu olan işletme ya da hissenin en az %50’lik bir kısmının başvuran girişimci kadına ait olması. 

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

DenizBank Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu