Belediye Şirket İşçilerine Kadro Son Dakika 2022

Hangi taşeron kadroya alınacak 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Belediye şirket işçilerine kadro son dakika 2022 işte detaylar.

Kamuda görevli olan birçok kişi kadrolu ve taşeron olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Taşeron işçiler iş yerinde sözleşmeli olarak görev almaktadırlar. Kadrolu çalışan ve taşeron olarak çalışan işçiler farklı haklara sahip. Taşeron işçiler bu yüzden kadrolu olarak çalışmak istemektedirler. Kendileriyle aynı işi yapan kişiler ile aynı hakka sahip olmak isterler. 2017 yılında taşeron işçilere kadro verilmiştir. 10 bin işçi kadroya alınmıştır. Bu süre içerisinde kadrosuz çalışan kişilerin sayısı artmıştır. Taşeron işçiler kadroya alınmak için birçok yerden seslerini duyurmaya başlamıştır.

Belediye Şirket Çalışanlarına Kadro Varmı 2022

Belediye Şirket Çalışanlarına Kadro Varmı 2022

Belediye de çalışan şirket işçileri kadro istemektedir. Taşeron işçilerinin 4D kadrosuna alınarak kamu işçisi olarak sayılacağı günleri beklemektedir. 2017 yılında yapılan kadro açıklamasıyla birçok belediye işçisinin yüzü gülmüştür. 5 sene içerisinde birçok belediye işçisi kamu işçisi olarak görev yapmak istemektedir. Birçok yerden seslerini duyurmaya çalışan işçiler için son zamanlarda herhangi açıklama bulunmamaktadır.

Siz hangi şirkette ve nerede çalışıyorsunuz ve kadrodan bekletiniz nedir?, Aşağıya yazın…

Taşerona Kadro Açıklaması Son Dakika
Taşerona Kadro Açıklaması Son Dakika

Taşerona Kadro Açıklaması Son Dakika

Kamuda görev yapan kişiler kadrolu ve taşeron olmak üzere ayrılmaktadır. Taşeron işçiler kadrolu işçilerle aynı hakka sahip değildirler. Aynı işi yapmalarına rağmen aynı haklara sahip değildirler. Taşeron işçiler kadro alarak aynı haklara sahip olmak istemektedirler. Önceki seneler taşeron işçilere bu hak tanınmıştır. 10 bin taşeron işçisi kadroya alındı. Son zamanlarda ise böyle bir durumunda tekrardan olup olmayacağı ise merak konusu olmaktadır. Taşeron işçiler bu müjdeli haberi beklemekte.

Taşeron işçilerin kadroya alınması için herhangi bir açıklama yoktur. İlerleyen zamanlarda bu konunun ele alınacağını düşünmekteyiz.

Kimler Kadroya Alınacak 2022

Birçok kişinin merak ettiği kimler kadroya alınacak sorusunun cevabını sizler için derledik. Maalesef taşeron işçiler için açıklama gelmese de sözleşmeli memurların kadroya alınacağı açıklaması yapılmıştır. Sözleşmeli memurların beklediği kadro müjdesi gelmiştir. 500 binden fazla sözleşmeli memur kadroya alınacaktır. 3600 ek gösterge sayesinde hayata geçirilecektir. Sözleşmeli memur olan kişiler için kadro çalışmaları devam etmektedir.

Sahibinden Satılık 2.el Konteyner Fiyatları

Ankara Abonman Kart Fiyatları

Belediye Otobüs Fiyatları

Belediye Mesajları Nasıl Engellenir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

72 Yorum

  1. KHK İLE GEÇİŞ YAPAN BELEDİYE ŞİRKET İŞÇİLERİNE GEÇİŞ TARİHİ BAZ ALINARAK İVEDİLİKLE KADRO VERİLSİN,KADRO YOKSA,BELEDİYE ŞİRKET İŞÇİLERİNDEN OY BEKLENMESİN!!!

  2. biz halen kadro almadık iştirak yine taşeron gibi sayılıyor bizede hastane gibi 4 /D statüsünde kadro istiyoruz oyumuzu veriyoruz

    1. İŞSİZe / Garibana KPSS’li yollar; Tanışa / Torpilliye BEDAVAdan KADROLAR. Adalet; bu değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu