Harry winston yüzük fiyat 2024 yılında sıklıkla araştırılıyor. Harry Winston bildiğiniz üzere dünya çapında en çok beğenilen ve dikkat çeken yüzük modellerini üretiyor. Özellikle de elmas evlilik yüzüğü modeli büyük ilgi görüyor. Yüzüğün zarif duruşu ve tasarım detayları oldukça dikkat çekiyor. Geleneksel teknikler ve detaylı bir işçilikle tasarlanan Harry Winston evlilik yüzüğü için sunulan fiyatlar şöyle yansıyor;

Harry Winston mavi pırlanta yüzük modeli24.000.000 Dolar
Harry Winston pembe pırlanta yüzük modeli45.000.000 Dolar

Fiyatı oldukça yüksek olan bu yüzük modeline bütçe ayıran kişi sayısı oldukça fazladır. Fiyatların satış noktasındaki fiyat politikasına göre ufak çaplı değişiklikler gösterebileceğini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Harry Winston Saat Fiyatları

Harry Winston saat fiyatları dikkat çekiyor. Harry Winston markası kadın ve erkeklere özel tasarlanan sata modelleri, takı ve aksesuarlar üretiyor. Dünyaca ünlü olan bu markanın sunduğu bazı saat modelleri için en güncel 2024 satış fiyatları şöyle yansıyor;

Harry Winston Project Otomatik Saat Fiyatı11.000.000 Dolar (ikinci el)
Harry Winston Üçlü Retro Grad Saat Fiyatı16.000.000 Dolar
Harry Winsto Midnight Erkek Saati Siyah20.000.000 Dolar
Harry Winston El Harry Winston Premiere Saat Fiyatı16.000.000 Dolar
Harry Winston Premier Sedef Kadın Saati Fiyatı46.000.000 Dolar
Harry Winston Premier Kronograf Kadın Saati49.000.000 Dolar

Harry Winston markası tarafından sunulan sayısız kadın ve erkek kol saati modeli mevcuttur. Ancak en çok satan saat modelleri ve fiyatları listemizde yer verdiğimiz şekilde yansıyor. Markanın satış bayilerinde sunulan fiyat aralıkları farklılık gösterebilir.


Daha fazla ilgili içerik;


Harry Winston G Pırlanta Fiyat

Harry Winston g pırlanta fiyat açısından diğer rakip modellere kıyasla çok daha yüksektir. Bildiğiniz üzere pırlanta dendiği zaman doğrudan akla Harry Winston markasının benzersiz tasarım koleksiyonu geliyor. Pırlanta koleksiyonunda yer alan G pırlanta modeli global anlamda sıkça tercih ediliyor. Bu noktada ortalama güncel satış fiyatı ise 45.000.000 Dolar seviyelerinden başlıyor. Yüzüğün genel özellikleri ise şöyledir;

  • G pırlanta beyaz pırlanta koleksiyonunda yer alıyor.
  • 65.96 karattır.
  • İlham veren özel bir tasarıma sahiptir.

G pırlanta serisinde tüm Harry Winston satış bayilerinden kolayca ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Harry Winston Bileklik

Harry Winston Yüzük Fiyat

Harry Winston bileklik modelleri lüks tutkunlarına hitap ediyor. Benzersiz bileklik modellerinin tasarım detayları ve fiyat aralığı oldukça farklılık gösteriyor. Her zevke hitap eden bileklik modellerinin her bütçeye hitap ettiğini söylemek mümkün değildir. Çünkü marka tarafından sunulan bileklik modellerinin fiyatları son derece yüksektir. Sevilerek tercih edilen bazı bileklik modellerinin 2024 satış fiyatları şöyle yansıyor;

Ayçiçeği büyük pırlanta bileklik modeli20.000.000 Dolar
Safir köpüklü küme pırlanta bileklik fiyatı19.000.000 Dolar
Unutma beni yakut taşlı tasarım bileklik22.000.000 Dolar
Lily cluster platin pırlanta bileklik fiyatı22.000.000 Dolar
Lily cluster sade pırlanta bileklik fiyatı16.000.000 Dolar
Rose gold lily cluster pırlanta bileklik15.500.000 Dolar
Altın sarısı lily cluster pırlanta bileklik fiyatı21.000.000 Dolar
Çiçek desenli altın renk pırlanta bileklik modeli23.000.000 Dolar

Harry Winston markasının en sevilen bileklik modelleri için sunduğu ortalama satış fiyatları 2024 yılında listede yer verdiğimi gibi yansıyor.

Harry Winston Kolye Fiyat

Harry Winston kolye fiyat aralığı oldukça yüksektir. Lüks tutkunlarına özel tasarlanan kolye modelleri için fiyatların en az 60.000.000 Dolar seviyelerinden başladığını söylemek mümkündür. Tasarlanan kolyenin karat değeri, tasarım detayları ve benzeri unsurlar fiyatların değişmesinde etkin rol oynuyor. Orijinalini satın almakta güçlük çekenler ürünün birebir replika modellerini tercih ediyor. Replika modellerinde fiyatlar daha düşük olup birebir ürünün benzeri şeklinde sunuluyor.

Harry Winston Nereli

Harry Winston, Harry Winston mücevher ve takı markasının kurucusudur. Winston 1932’de kurduğu markasını bugün global ölçekli lüks bir marka statüsüne taşımıştır. New Yourk’lu olan Winston markasını da New York merkezli kurmuş ve kısa sürede tüm dünyaya açılan global bir mücevher markası olmuştur.

Harry Winston Hangi Ülkenin

Harry Winston markası 192 yılında New York’ta kurulmuştur. Markanın kurucu ismi de Harry Winston’dur. Eşsiz, dünyada hiçbir benzeri olmayan özel tasarım mücevher takılan ve kadın-erkek saat modelleri sunuyor. Markanın sunduğu ürünler aynı zamanda dünyanın en pahalı mücevher gurupları arasında yer alıyor. Değerli taşlardan ince işçilik detayları ise tasarlanan ürünleri Türkiye pazarında da satışa sunuluyor.

Leave A Reply