Hem ince hem kalın sigara sarma makinesi fiyatları değişkenlik gösteriyor. Standart tekel sigaralarına gelen zamlar herkesi tütün kullanmaya sevk etti. Tütünü kilo bazlı satın alarak sigara filtresi ile sarmak daha karlı olduğu için tercih ediliyor. Bu noktada ilk kez sigara sarmak isteyen herkes sigara sarma makinelerinin türlerini ve fiyatları ayrıntılı bir şekilde araştırıyor. Sigara sarma makinelerini temelde ikiye ayrılıyor;

  • Slim-İnce sigara sarma makinesi: İnce sigara sarma makinelerinin filtreleri de incedir. Paket sigaralardaki slim kategorisi gibi düşünülebilir. Hafif tütün ve ince sigara içenlerin tercih ettiği makine seçeneği olarak dikkat çekiyor. Slim sigara makinesinin fiyatları ise en az 105 TL’den başlayarak yükseliyor.
  • Kalın-standart sigara sarma makinesi: Standart kalın sigara sarma makinesi için normal filtreler için kullanılıyor. Yine bu manuel sigara sarma makinelerinin fiyatları da 75 TL’den başlayarak markasına göre yükseliyor.

Manuel sigara sarma makinelerinin fiyat aralığı yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Tütün satışı yapan fiziksel mağazalar ya da online olarak çeşitli internet sitelerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Hem İnce Hem Kalın Sigara Sarma Makinesi Fiyatları
Xhltd Sigara Haddeleme1.050 TL
Zorr Power Matic Elektrikli1.950 TL
BEYOĞLU AVM Slim Elektrikli889 TL

Sigara sağlığa zararlıdır ama bu içeriklere de bakabilirsiniz;


Slim Sigara Sarma Makinesi, En Ucuz

Slim sigara sarma makinesi, en ucuz nerede satılır ve nereden alınır gibi sorular son dönemde sıkça merak ediliyor. Bildiğiniz üzere sigaraya gelen zamlardan sonra pek çok sigara kullanan kişi tütün ile sigara sarmayı daha cazip bulunuyor. Bu noktada ilk ihtiyaç duyulan ürün ise manuel sigara sarma makinesi oluyor. Slim sigara sarma makineleri ince filtre sigara sarımında kullanılıyor. Online alışveriş sitelerinde bu makineler için farklı fiyat seçenekleri sunuluyor. En uygun satışa sunulduğu siteler ve fiyatları şu şekildedir;

Slim manuel sigara sarma makinelerinin en uygun fiyatları bu şekilde yansıyor. Yine tütün ve tütün malzemeleri satan mağazaların genelinde de fiyatlar en az 15 TL’den başlayarak yükseliyor.

Fabrikasyon Sigara Sarma Makinası

Hem İnce Hem Kalın Sigara Sarma Makinesi Fiyatları

Fabrikasyon sigara sarma makinası çeşitleri son dönemde oldukça rağbet görüyor. Sigara fiyatlarının artması neticesinde ütün kullanıcılarının sayısı arttığı için sigara sarma makineleri talep görüyor. Tek kişi kullanımına uygun olan manuel sigara sarma makinelerinin yanı sıra elektrikli sisteme sahip fabrikasyon sigara sarma makineleri de mevcuttur. Bu makinelerin özellikleri, fiyatları marka ve modeline göre değişkenlik gösteriyor. Hem uygun hem de kaliteli bazı seçeneklerinin güncel fiyatları şu şekildedir;

  • Obc micro matic kollu sigara sarma makinesi fiyatı 1550 TL
  • Slim ince sarım elektrikli otomatik sigara sarma makinesi fiyatı 760 TL
  • Kollu-elektriksiz slim sarma makinesi güncel fiyatı 1200 TL
  • Elektrikli kollu slim sarma makinesi 2022 fiyatı 600 TL

Bazı online alışveriş sitelerinde fabrikasyon sigara sarma makineleri için sunulan en güncel fiyat detayları yukarıdaki gibi yansıyor.

Manuel Sigara Sarma Makinesi Nedir?

Manuel sigara sarma makineleri slim ve standart olarak iki guruba ayrılıyor. Bir miktar tütünü elle içine yerleştirip sigara filtresini ucuna takarak sigara sarmanızı sağlayan basit sistemli bir makinedir. Fiyatları ise 15 TL gibi cüzi rakamlardan başlıyor.

Fabrikasyon Sigara Sarma Makinesi Kaç Para?

Fabrikasyon sigara sarma makineleri için çeşitli online alışveriş sitelerinde sunulan fiyatlar 500 TL ile 2000 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Elektrikli veya elektriksiz kollu seçenekleri, marka ve özelliklerine göre fiyatları değişkenlik gösteriyor.