Hepsiburada İlk Alışverişte 50 TL İndirim Nasıl Kullanılır?

Hepsiburada İlk Alışverişte 50 TL İndirim ve 50 TL indirim Ne Zamana Kadar geçerli detaylı bilgilendiriyoruz. Hepsiburada ilk alışverişe 50 TL indirim kodu işte detayları.

Hepsiburada ilk alışverişte 50 tl indirim kodu nasıl kullanılır cevabı şu şekildedir;

  • Kategorilerde alışverişi bitirdikten sonra, sepetin Sipariş Özeti bölümündeki çek / promosyon kodu kullan alanına tıklayın.
  • Butonuna tıkladığınızda kullanmanız gereken alan karşımıza çıkıyor.

Hepsiburada hediye çeki nasıl kullanılır

Hepsiburada İlk alışverişinizde 50 TL indirim alışveriş için iyi bir indiriminiz var. Sadece uygulamada geçerli olan 100 TL’lik alışverişlerde tam 50 TL indirim sizi bekliyor. Sadece yeni üyeler uygulamadan ilk alışverişlerinde kampanyadan yararlanabilir. Aynı telefon numarası cihazdan yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya yöntemleri: Sadece yeni üyeler uygulamadan yaptıkları ilk alışverişlerinde kampanyadan yararlanabilir. Cihazdan yapılan alışverişlerde aynı telefon numarası geçerlidir. İlk alışverişlerde Hepsiburada’da geçerli 50 TL indirim kampanyası ile tek seferde 150 TL artı indirim sunulacaktır.

Trendyol indirim Kodu Nasıl Kullanılır 2021

Hepsiburada ilk alışverişinizde 50 TL indirim

Hepsiburada ilk alışverişte 50 TL indirim ne zamana kadar?

Hepsiburada ilk alışverişte 50 tl indirim ne zamana kadar sorusunun cevabı bu promosyonun faydalarının sayısı sınırlıdır. Müşteriler kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Mücevher kategorisinden tüm chipgold, altın takılar ve diğer altın ürünler kampanyada değildir. Hediye kartları, oyun pinleri, dijital oyunlar, online lisansları, akaryakıt ve otomotiv paketleri, Starbucks hediye kartları olan tüm ürünler, tüm ürünleri kampanyaya dahil değildir.

Karaca Zücaciye ürünleri alımları kampanyaya dahil değildir. Kapsamı dışında kalan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya isim, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile katılmasına rağmen, fatura adresi, ticaret unvanı, vergi numarası ve davacı gibi mali unsurları aynı ise Hepsiburada, kazanılacak TL indirimini haber vermeksizin iptal etme hakkı vardır.

Vodafone Hepsiburada 10 TL indirim kodu 2021

İstegelsin indirim kodu kampanyası indir

Hepsiburada ilk alışverişe 50 TL indirim kodu

Hepsiburada ilk alışverişe 50 TL indirim kodu çok sorulmaktadır bu indirim ilk alışveriş için geçerlidir. Satın almak istediğiniz ürünleri sayfanıza ekleyin. Web sitesinin sayfasındaki “Hediye Çeki” bölümüne giriniz. Hediye çeki uygulayın. Açılan penceresinde hesapta tanımlanan hediye. Kuponu kullanmak için Uygula düğmesine tıklayın. Siparişinizi onaylayın. Tebrikler.

Kampanyadan faydalanmak için sipariş vermek istediğiniz ürünleri sepete eklemeniz gerekmektedir. Hepsiburada.com ile iletişim adresinize gönderilen çeki sitenizin sahip olduğu kodu Kontrol Et kodu promosyonu bölümüne tıklayarak etkinleştirmelisiniz. Sepetim sırasında ve açık alanda kodlayın. Hepsiburada indirim kodu geçerli olduğu sürece, siparişlerinizi indirimli olarak verebilirsiniz. Sorun yaşadığınızda hepsiburada iletişim ile bağlantı kurunuz.

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır

Türk Telekom Cambly indirim 2021

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

7 Yorum

  1. İlk alışverişte 50 Tl indirim vermeleri çok güzel bir şey. Bende kayıt olup alışveriş yaptım üstüne 25 liralık daha ürün ekledim kargoda bedava odu benim için güzel bir alışveriş oldu

    1. Hepsiburada hediye çeki kodu hilesi bulunmamaktadır. Indirim kodu hileleri yanıltıcı içeriktir.

  2. Hepsi burada ilk alışverişte 50 TL indirimi duyar duymaz hemen kayıt yaptırıp alışveriş yaptım. Bu sitenin bu kadar güzel olduğunu bilseydim daha önceden gelirdim. Hepsi burada sitesinde ne ararsak var.  Ben çok şaşırdım. Beni tasarımından dolayı pek çeken bir site değildi ben böyle şeylere özen gösteriyorum. Söz konusu tasarımı hoşuma gitmeyince bende kullanmamıştım. Ama şu an fiyatlardan dolayı bana çok cazip gelmeye başladı.

  3. Ben hepsi burada siyesini sürekli olarak kullanıyourm ve öğrenci biri olarak bu kampanyalar o kadar çok işimize yarıyor ki keşke daha fazla ve daha yüksek tutarda yapılsa yani ayda 2 veya 3 defa yapılsa bide tutarları daha yüksek olsa herjesin işine çok fazla yarar. Özellikle de benüm işime çıkmam hepsi burada sitesinden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu