Hepsiburada ilk alışverişe 50 TL indirim kodu, “YB50” kodudur. Bu kodu, Hepsiburada’ya yeni üye olan ve ilk alışverişini yapan müşteriler kullanabilir. İndirim kodu, 10.000 adet kullanımla sınırlıdır.

Hepsiburada alışverişte 50 TL, 250 TL indirim kodu nasıl kullanılır cevabı şu şekildedir;

  • Kategorilerde alışverişi bitirdikten sonra, sepetin Sipariş Özeti bölümündeki çek / promosyon kodu kullan alanına tıklayın.
  • Butonuna tıkladığınızda kullanmanız gereken alan karşımıza çıkıyor.

Hepsiburada Hediye çeki Nasıl Kullanılır?

Hepsiburada İlk alışverişinizde 50 TL indirim alışveriş için iyi bir indiriminiz var. Sadece uygulamada geçerli olan 100 TL’lik alışverişlerde tam 50 TL indirim sizi bekliyor. Sadece yeni üyeler uygulamadan ilk alışverişlerinde kampanyadan yararlanabilir. Aynı telefon numarası cihazdan yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Hepsiburada indirim Kodu 2024

Kampanya yöntemleri: Sadece yeni üyeler uygulamadan yaptıkları ilk alışverişlerinde kampanyadan yararlanabilir. Cihazdan yapılan alışverişlerde aynı telefon numarası geçerlidir. İlk alışverişlerde Hepsiburada’da geçerli 50 TL indirim kampanyası ile tek seferde 250 TL artı indirim sunulacaktır.

Hepsiburada ilk alışverişinizde 50 TL indirim

Hepsiburada ilk Alışverişte 50 TL indirim Ne Zamana Kadar

Hepsiburada ilk alışverişte 50 tl indirim ne zamana kadar sorusunun cevabı bu promosyonun faydalarının sayısı sınırlıdır. Müşteriler kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Mücevher kategorisinden tüm chipgold, altın takılar ve diğer altın ürünler kampanyada değildir. Hediye kartları, oyun pinleri, dijital oyunlar, online lisansları, akaryakıt ve otomotiv paketleri, Starbucks hediye kartları olan tüm ürünler, tüm ürünleri kampanyaya dahil değildir.

Hepsiburada 250 TL 50 TL indirim

Karaca Zücaciye ürünleri alımları kampanyaya dahil değildir. Kapsamı dışında kalan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya isim, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile katılmasına rağmen, fatura adresi, ticaret unvanı, vergi numarası ve davacı gibi mali unsurları aynı ise Hepsiburada, kazanılacak TL indirimini haber vermeksizin iptal etme hakkı vardır.

Hepsiburada 100 TL 50 TL indirim

Hepsiburada 100 TL 50 TL indirim çok sorulmaktadır bu indirim ilk alışveriş için geçerlidir. Satın almak istediğiniz ürünleri sayfanıza ekleyin. Web sitesinin sayfasındaki “Hediye Çeki” bölümüne giriniz. Hediye çeki uygulayın. Açılan penceresinde hesapta tanımlanan hediye. Kuponu kullanmak için Uygula düğmesine tıklayın. Siparişinizi onaylayın. Tebrikler.

Kampanyadan faydalanmak için sipariş vermek istediğiniz ürünleri sepete eklemeniz gerekmektedir. Hepsiburada.com ile iletişim adresinize gönderilen çeki sitenizin sahip olduğu kodu Kontrol Et kodu promosyonu bölümüne tıklayarak etkinleştirmelisiniz. Sepetim sırasında ve açık alanda kodlayın. Hepsiburada indirim kodu geçerli olduğu sürece, siparişlerinizi indirimli olarak verebilirsiniz.

Hepsi burada indirim günleri ne zaman?

Hepsi burada indirim günleri Türkiyede Efsane Cuma günleri olarak geçmektedir. 50 TL ile başlayan indirim kodları 250 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Hepsiburada mağaza açma

Hepsiburada Mesaj Engelleme

Hepsiexpress Başvuru

FAQ

Hepsiburada %50 indirim nasıl kullanılır?

Hepsiburada’da %50 indirim almak için, öncelikle geçerli bir indirim koduna sahip olmanız gerekmektedir. Bu indirim kodları, Hepsiburada’nın kendi kampanyaları veya iş ortakları tarafından verilebilir. İndirim kodunu almak için, Hepsiburada’nın web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Hepsiburada indirim kuponu nasıl kullanılır?

Hepsiburada indirim kuponu kullanımı, %50 indirim ile aynıdır. İndirim kuponunu almak ve kullanmak için, yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Hepsiburada hediye çeki kodu nasıl kullanılır?

Hepsiburada hediye çeki kodu kullanımı, indirim kuponu ile aynıdır. Hediye çeki kodunu almak ve kullanmak için, yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.

7 Comments

  1. İlk alışverişte 50 Tl indirim vermeleri çok güzel bir şey. Bende kayıt olup alışveriş yaptım üstüne 25 liralık daha ürün ekledim kargoda bedava odu benim için güzel bir alışveriş oldu

  2. Hepsi burada ilk alışverişte 50 TL indirimi duyar duymaz hemen kayıt yaptırıp alışveriş yaptım. Bu sitenin bu kadar güzel olduğunu bilseydim daha önceden gelirdim. Hepsi burada sitesinde ne ararsak var.  Ben çok şaşırdım. Beni tasarımından dolayı pek çeken bir site değildi ben böyle şeylere özen gösteriyorum. Söz konusu tasarımı hoşuma gitmeyince bende kullanmamıştım. Ama şu an fiyatlardan dolayı bana çok cazip gelmeye başladı.

  3. Mutlu Özmen on

    Ben hepsi burada siyesini sürekli olarak kullanıyourm ve öğrenci biri olarak bu kampanyalar o kadar çok işimize yarıyor ki keşke daha fazla ve daha yüksek tutarda yapılsa yani ayda 2 veya 3 defa yapılsa bide tutarları daha yüksek olsa herjesin işine çok fazla yarar. Özellikle de benüm işime çıkmam hepsi burada sitesinden

Leave A Reply