Hepsiburada mağaza açma

Hepsiburada mağaza açma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hepsiburada mağaza nasıl açılır işte detaylar.

Hepsiburada mağaza açma işlemleri oldukça basittir. Bunun için merchant.hepsiburada.com adresine erişim sağlayın. Ardından karşınıza çıkan ekranda yeni başvuru sekmesi yer alacaktır, bu alana tıklayarak devam edin.

Üç farklı satıcı tipi seçeneği bulunuyor. Bunlardan size en uygun olanı seçerek işlemlere devam edin. Bu işlemden sonra ekranda istenen mağaza adı, e-posta ve şifre bilgilerinizi girerek devam edin. Böylece yeni mağaza açma talebinizi oluşturmuş olacaksınız.

Hepsiburada Kimin

Hepsiburada İlk Alışverişte 50 TL İndirim Nasıl Kullanılır?

Hepsiburada mağaza nasıl açılır?

Hepsiburada mağaza nasıl açılır sorusuna sıkça cevap aranıyor. Hızlı bir şekilde Hepsiburada pazaryerinde online mağazanızı açmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Yukarıda da ifade ettiğimiz için merchant.hepsiburada.com (hepsiburadapartner) adresine ulaşın.
  • Ardından buradan yeni başvuru adımına tıklayın.
  • Sonraki adımda ise sizden istenen tüm bilgileri ve evrakları girin.
  • Başvurunuzu onaylayın.
  • Ardından başvuru süreciniz değerlendirmeye alınıyor. Olumlu sonuçlanması halinde tarafınıza ilgili ekipler geri dönüş sağlıyor.
Hepsiburada mağaza açma ücreti
Hepsiburada mağaza açma ücreti

Hepsiburada mağaza açma ücreti

Hepsiburada mağaza açma ücreti talep etmiyor. Yani ilk mağaza açma işlemlerinde aylık ya da başka şekilde hiçbir tutar ödemenize gerek yoktur. Çünkü her online pazaryerinde olduğu gibi Hepsiburada’da sattığınız ürün gurubuna göre belirli miktarlarda komisyon ücreti talep ediliyor.

Hepsiburada mağaza girişi

Hepsiburada mağaza girişi yapmak üzere panele erişim sağlamanız gerekiyor. Panele ulaşmak için merchant.hepsiburada.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada giriş kısmına tıklayın. Ardından online mağazanızı açarken kullandığınız e-posta ya da mağaza adını ve şifrenizi girerek direk panelinize erişim sağlayabilirsiniz.

Hepsiburada mağaza müşteri hizmetleri destek hattı

Hepsiburada mağaza müşteri hizmetleri destek hattı üzerinden aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz. Hepsiburada müşteri destek hattı numarası 0850 252 40 00’dir. Bu numarayı haftanın 7 günü 24 saat boyunca ihtiyaç duyduğunuz her anda arayabilirsiniz. Tüm sorularınızın yanıtlarını almak üzere sizi direk müşteri temsilcisine bağlayacaktır.

Hepsiburada mağaza kapatma

Hepsiburada mağaza kapatma işlemleri için üyeliğinizi iptal ederek işlemlere devam edebilirsiniz. Doğrudan çağrı merkezi ile iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz. Çünkü mağaza ya da üyelik kapatma işlemleri talep oluşturmanız halinde Hepsiburada ekibi tarafından yapılıyor.

Migros Kimin (Migros Sahibi Kim)

Migros Sanal Market İndirim Kodu

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu