Hepsiburada mesaj engelleme ve Hepsiburada bildirim kapatma işlemini sizlerle paylaşıyoruz. Hepsi Burada mesaj iptal işlemini birlikte inceleyelim.

Teknolojinin hızlı gelişmesiyle birlikte artık ihtiyacımız olan ürünleri internet üzerinden satın alabiliriz. Yorulmadan tek bir tıkla gerçekleştirebileceğiniz, adresinize kadar teslim edilen siparişlerinizi satın alabileceğiniz birçok farklı platform vardır. Bu platformlar arasında yer alan ve oldukça sevilen Hepsiburada ülkemizde en çok satış gerçekleştiren online alışveriş sitelerinden biridir.

Hepsiburada bildirim kapatma

Hepsiburada bildirim kapatma, Hepsiburada online alışveriş sitesinde bazı zamanlarda kampanya düzenlenmektedir. Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmanız için sms ile bilgilendirilirsiniz. Eğer sürekli gelen mesajlardan sıkıldığınız ve gelmesini istemiyorsanız yapmanız gereken adımlar oldukça basittir.

  • Hepsiburada online internet platformundan mesaj almak istemiyorsanız sms iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Sms iptali için 3172 telefon numarasına HBSMS yazmanız gerekmektedir.

Hepsiburada Sipariş Gizleme Nasıl Açılır

Hepsiburada online alışveriş sitesinde sürekli olarak güncelleme ve yeni özellik gelmektedir. Hepsiburada online alışveriş platformunu ülkemizde birçok kişi tarafından kullanılmakta ve uzun zamandan beri hizmet vermektedir. Hepsiburada hesabınızdan siparişlerinizi verirken veya siparişlerim kısmında yer alan siparişimi gizle seçeneğine tıkladığınız an siparişleriniz gizlenir. Birçok kullanıcı ise siparişlerini gizlediklerini ve nasıl açabileceklerini bilmedikleri için sorunlarla karşı karşıya kalmıştır.

  • Sipariş gizlendiği zaman kargo takibi, iade gibi seçeneklerini göremezsiniz. Ayrıca tekrar görünür hale getirme işlemlerinizi yalnızca Çözüm Merkezleri ile iletişime geçerek halledebilirsiniz başka bir yöntemi ve çözümü yoktur. Çözüm merkezine ise linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Daha fazla ilgili içerik;


Hepsi Burada Mesaj İptal

Hepsi Burada Mesaj İptal

Hepsiburada web sitesi ülkemizde en çok tercih edilen market zincirleri arasında yer almaktadır. Hepsiburada online alışveriş platformunda birçok ürün ve marka yer almaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik ürünleri bulabileceğiniz hepsiburada sitesinde bazı zamanlar kampanya düzenlenmektedir. Kampanyalardan müşterilerini haberdar etmek isteyen hepsiburada ekibi sms göndermektedir.

  • Hepsiburada platformundan mesaj gelmesini istemiyorsanız HBSMS yazıp 3172’ye sms atmanız gerekmektedir. Eğer uygulamanın size bildirim göndermesini istemiyorsanız cihazınızda yer alan ayarlara giderek uygulama bildirimlerini kapatmanız gerekir.
Leave A Reply