Teknolojinin gelişmesiyle hayatlarımıza birçok yenilik gelmiştir. İnternet üzerinden evden hiç dışarı çıkmadan kolayca alışveriş yaptığımız uygulamalar vardır. Bu uygulamalardan birisi ise Hepsiburada ’dır. Hepsiburada üzerinden market alışverişinizi, giyim alışverişinizi her türlü ihtiyaçlarınızı yapabilirsiniz. Hepsiburada son zamanlarda bir yenilik daha getirdi. Bu yenilik ile kullanıcılar daha güvenli ve daha uygun alışveriş yapabilecek. Bu yenilikten sizlere bahsetmek istiyorum.

Hepsiburada uygulaması hepsipay cüzdanım ile kullanıcıların güvenli ve kolay ödeme yapmasını amaçlamıştır. Hepsipay cüzdanım ile yaptığınız her alışverişte Hepsipapel yani ödül paralarını kazanabilirsiniz. Hepsipapel paralarınızı kolayca harcayabilirsiniz. Hepsipapel paralarınızı nasıl kullanacağınıza gelin birlikte bakalım.

 • Hepsiburada uygulaması üzerinden alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme kısmına giriş yapınız. Ödeme kısmında “Hepsipay cüzdanım ile yükleyip öde” butonuna basınız. Hepsipay cüzdanım le ödeme gerçekleştirdiğiniz takdir de otomatik Hepsipapellerin kullanılır.

Hepsipapel Nasıl Kullanılır

Hepsipapel nasıl kullanılır

Hepsipapel nasıl kullanılır, Hepsiburada uygulamasında hızlı ödemeleriniz için yeni bir özellik eklendi. Hepsipay cüzdanınızı kullanarak ödemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Hepsipay cüzdanınızla gerçekleştirdiğiniz her alışverişinde Hepsipapel adında para kazanma şansınız vardır. Hepsipapel paralarınızla diğer alışverişlerinizi daha uygun fiyata alabilirsiniz. En çok tercih edilen Hepsiburada alışveriş sitesinde hepsipapellerinizi nasıl kullanacağınızı yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

 • İlk olarak Hepsiburada uygulamasını açın. İstediğiniz alışverişi yaptıktan sonra ödeme kısmına gelin. Ödeme türü olarak “Hepsipay cüzdanım ile ödeme yap” seçeneğini seçin. Otomatik olarak Hepsipapel paralarınızı ödemelerinizde kullanır. Sizin ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Daha fazla ilgili içerik;


Hepsiburada Papel Kazan

Hepsiburada internet üzerinden alışveriş yapabildiğiniz bir sitedir. Birçok ürünü ve uygun fiyatlarıyla çoğu kullanıcı tarafından beğenilen bir uygulamadır. Hepsiburada kullanıcıları için yeni bir özelliği uygulamasına ekledi. Bu özellik ödemelerinizi Hepsipay adı verilen cüzdanınızla kolayca gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Hepsipay cüzdanınızla gerçekleşen her alışverişinizde Hepsipapel kazanma şansınız vardır.

 • Gün içerisinde yaptığınız alışverişinizin toplamının %20’si kadar Hepsipapel kazanabilirsiniz. Bir gün içerisinde en fazla 200 TL Hepsipapel kazanabilirsiniz. Hepsipapelleriniz sipariş tutarınızda otomatik olarak kullanılmaktadır.

Hepsipay Cüzdanım İptali

Hepsiburada uygulaması kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen bir uygulamadır. Hepsiburada uygulaması son zamanlarda bir yenilik hayatımıza katmıştır. Hepsiburada uygulamasında ödemelerinizi Hepsipay cüzdanım ile ödeyebilir Hepsipapel kazanabilirsiniz. Fakat birçok kullanıcı bu durumda bazı problemlerle karşılaşmaktadır. Ya cüzdanından ödeme yaparken ya da papel kullanımında sıkıntı yaşamaktadırlar. Bu durumlardan dolayı birçok kişi hepsipay cüzdanını iptal ettirmek istemişlerdir. Sizler için Hepsipay cüzdanının iptalini araştırdık.

 • Hepsipay cüzdanınızı iptal ettirmek için herhangi bir seçenek bulunmamaktadır. Hepsipay cüzdanını iptal ettirmek isteyen kişiler için tek bir seçenek bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak hepsipay cüzdanının iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsipay cüzdanınızla yaşadığınız problemleri yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Hepsipay Cüzdanım Kampanya

Hepsipay Cüzdanım Kampanya

Hepsipay cüzdanım kampanya, Hepsipay cüzdanınızı kullanarak ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hepsipay cüzdanı Hepsiburada uygulamasına ait bir ödeme işlemidir. Hepsiburada uygulamasında alışverişlerinizi hepsipay cüzdanınızla ödediğiniz takdirde Hepsipapel yani ödül paralar kazanabilirsiniz. Sizler için kampanyaları araştırdık. Sizlerin seveceğinizi düşündüğümüz birkaç kampanyayı paylaşmak istedik.

Hepsipapel 25 TL

Hepsiburada uygulamasından gerçekleştireceğiniz her alışverişinizde hepsipay cüzdanınızla ödeme yapmanız halinde Hepsipapel kazanabilirsiniz. Alışveriş tutarınızın belirli kısmına Hepsipapel kazanabilirsiniz. Hepsipapellerinizi diğer alışverişlerinizde otomatik olarak kullanırsınız.

 • Hepsipapel 25 TL gibi bir kampanya önceki zamanlarda bulunsa da şimdilik bu kampanya süresini doldurmuştur. Ödemelerinizi hepsipay cüzdanınızla gerçekleştirdiğiniz takdir de belirli bir miktar Hepsipapel kazanırsınız.

Hepsipay Müşteri Hizmetleri

Hepsiburada uygulaması tarafından gerçekleştirilen Hepsipay cüzdanını bazı kullanıcılar tarafından sevilirken bazı kullanıcılar tarafından sevilmemektedir. Hepsipay cüzdanı ödemelerinizi kolayca gerçekleştirmek için yapılan bir yeniliktir. Fakat bu Hepsipay cüzdanını kullanırken birçok kullanıcı sıkıntı yaşamaktadır. Bazı kişiler hepsipapellerini kullanamazken bazı kullanıcılar ödeme işleminde sıkıntı yaşamaktadır. Bu yüzden de hepsipay cüzdanını kapattırmak isteyen kullanıcılar vardır. İptal durumunda veya herhangi bir problem karşısında müşteri hizmetlerini aramak isteriz. Sizler için Hepsipay müşteri hizmetlerinizin telefon numarasını araştırdık.

 • Hepsipay müşteri hizmetlerine 0 850 558 02 00 telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Yada fraud@hepsipay.com adresine e-posta atarak iletişime geçebilirsiniz.

Hepsiburada hepsi Papel nasıl kullanılır?

Hepsiburada hepsi Papel, Hepsiburada’da alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir indirim kodudur. Hepsi Papel’ler, Hepsiburada’dan yaptığınız alışverişlerden kazanılabileceği gibi, bazı kampanyalar kapsamında da hediye olarak verilebilir.

Hepsiburada hepsi Papel’leri kullanmak için öncelikle Hepsiburada hesabına giriş yapmanız gerekir. Ardından, alışverişinizi tamamlamak için ödeme sayfasına gidin. Ödeme sayfasında, “HepsiPapel kullan” seçeneğini işaretleyin ve kullanmak istediğiniz hepsi Papel’leri seçin. Hepsiburada, hepsi Papel’lerinizi alışveriş tutarından otomatik olarak düşecektir.

Hepsiburada hepsi Papel’leri kullanmanın bazı şartları vardır. Bu şartlar şu şekildedir:

 • Hepsiburada hepsi Papel’ler, sadece Hepsiburada’da geçerlidir.
 • Hepsiburada hepsi Papel’ler, belirli ürünlerde kullanılamayabilir.
 • Hepsiburada hepsi Papel’lerin kullanım süresi vardır.

Hepsiburada Hepsipay nasil kullanilir?

Hepsiburada Hepsipay, Hepsiburada’da alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Hepsipay ile alışveriş yapmak için öncelikle Hepsipay hesabına kaydolmanız gerekir. Hepsipay hesabınız yoksa, Hepsipay web sitesinden veya HepsiPay Cüzdan uygulamasından oluşturabilirsiniz.

Hepsipay hesabınızı oluşturduktan sonra, Hepsiburada’da alışveriş yapmak için Hepsipay’i seçebilirsiniz. Hepsipay’i seçtiğinizde, Hepsipay cüzdanınızda bakiyeniz varsa, bu bakiyeden ödeme yapabilirsiniz. Hepsipay cüzdanınızda bakiyeniz yoksa, kredi kartınız veya banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Hepsipay ile alışveriş yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Hepsiburada’ya giriş yapın.
 2. Alışverişinizi tamamlayın.
 3. Ödeme sayfasına gidin.
 4. Ödeme yöntemi olarak Hepsipay’i seçin.
 5. Hepsipay cüzdanınızda bakiyeniz varsa, bu bakiyeyi kullanın.
 6. Hepsipay cüzdanınızda bakiyeniz yoksa, kredi kartınız veya banka kartınızla ödeme yapın.

Hepsipay ile alışveriş yapmanın bazı avantajları şunlardır:

 • Hepsipay ile alışveriş yapmak hızlı ve kolaydır.
 • Hepsipay ile alışveriş yapmak güvenlidir.
 • Hepsipay ile alışveriş yapmakta herhangi bir ücret yoktur.

Hepsipay ile alışveriş yapmanın bazı dezavantajları şunlardır:

 • Hepsipay cüzdanınızda bakiyeniz yoksa, kredi kartınız veya banka kartınızla ödeme yapmanız gerekir.
 • Hepsipay ile alışveriş yaparken, belirli ürünlerde indirim veya puan kazanma imkanınız olmayabilir.

Hepsipay hangi banka ile çalışıyor?

Hepsipay, Türkiye’deki tüm bankalar ile çalışmaktadır. Hepsipay ile alışveriş yapmak için, kredi kartı veya banka kartınızın herhangi bir bankaya ait olması yeterlidir.

Hepsipay, aşağıdaki bankaların kredi kartlarını ve banka kartlarını desteklemektedir:

 • Akbank
 • Albaraka Türk
 • Alternatif Bank
 • Anadolubank
 • DenizBank
 • Garanti BBVA
 • HSBC
 • İş Bankası
 • Kuveyt Türk
 • ING Bank
 • QNB Finansbank
 • Şekerbank
 • TEB
 • VakıfBank
 • Yapı Kredi

Hepsipay ile ödeme yapmak için, kredi kartı veya banka kartınızın Hepsipay ile uyumlu olması gerekir. Kredi kartı veya banka kartınızın Hepsipay ile uyumlu olup olmadığını, kartınızın üzerinde bulunan Visa, Mastercard veya American Express logosundan kontrol edebilirsiniz.