Hepsipay Cüzdanım Ne Demek – Nasıl Kullanılır?

Hepsipay cüzdanım ne demek, nasıl kullanılır sorusu sıkça merak ediliyor. Hepsipay en yalın tanımıyla Hepsiburada pazaryerinde geçerli olan yeni nesil dijital cüzdandır. Ödemelerinizi tek tıkla hesap bakiyenizde para olmasa bile yapabilmenizi sağlıyor.

Örneğin kredi ya da banka kartınızda bakiye yoksa ihtiyaçlarınızı Hepsipay üzerinden 1 ay ertelemeli ve taksit seçeneğiyle hemen oluşturabiliyorsunuz.

Hepsipay Nedir?

Hepsipay nedir ve nasıl kullanılır diye merak edenlere hemen detayları aktaralım. Hepsipay hepsiburada.com online pazaryeri alışverişlerinde geçerli olan bir dijital cüzdandır. Bu yeni nesil dijital cüzdan ile kredi kartınızda ve banka kartınızda para olmasa bile alışverişlerinizi kesintisiz olarak yapabiliyorsunuz. Hepsipay cüzdan 7 farklı banka ile anlaşmalıdır. Bunlar;

 • Garanti Bankası
 • TEB
 • DenizBank
 • Şekerbank
 • ING Bank
 • Fibabanka
 • Burgan Bank
 • ABank
 • Türkiye Finans Katılım Bankası

Bu 7 bankaya ait kredi kartlarınızda bakiye olmazsa hemen Hepsipay cüzdanınız üzerinden alışverişinizi yine de yapabilir ve 1 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

Hepsipay Cüzdanım Kullanmak İstemiyorum

Hepsipay Cüzdanım kullanmak istemiyorum diyorsanız hepsiburada müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Müşteri hizmetlerin arayarak kullanmak istemediğinizi belirtirseniz direk hepsipay cüzdanınızın aktifliği kapatılacaktır. Bu işlemi kendiniz yapamıyorsunuz.

Hepsipay Cüzdanım Güvenilir Mi?

Hepsipay cüzdanım güvenilir mi

Hepsipay Cüzdanım güvenilir mi sorusuna direk evet şeklinde yanıt verebiliriz. Çünkü bankalarla anlaşmalı ve bankacılık sistemine dahil olan bir dijital ödeme seçeneğidir. Bu noktada Hepsiburada platformunda kullanabileceğiniz 7 farklı banka üzerinden Hepsipay cüzdanla ödeme yapabiliyorsunuz. Ödemeleri yapabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması aranan tek şarttır.

Hepsipay Cüzdanım Avantajları

Hepsipay Cüzdanım avantajları oldukça fazladır. En önemli avantajı artık nakidiniz yoksa bile hemen ihtiyacınız olan her şeyi 1 ay ertelemeli ve taksit seçenekleriyle sunmasıdır. Kısaca diğer avantajlarını sıralamak gerekirse de;

 • Hepsipapel kampanyaları kapsamında Hepsipapel kazanılır.
 • İade veya iptal durumunda geri ödeme tutarları sorunsuz şekilde cüzdana aktarılır. Böylece bankaların geri ödeme sürelerini beklemenize gerek kalmaz.
 • 1 ay erteleme fırsatı sunar.
 • Taksitlendirme imkanı sunar.

Bu ve benzeri nice avantajından hemen siz de faydalanabilirsiniz.

Hepsipay Cüzdanım Para İadesi

Hepsipay Cüzdanım para iadesi süreci oldukça yalın ve kolaydır. Eğer iptal ve iade sipariş durumunuz olursa ve Hepsipay kullandıysanız ödemelerin iade edilmesi için beklemenize gerek yoktur. Sadece birkaç gün içerisinde ilgili para iadeniz Hepsipay cüzdan hesabınıza aktarılıyor.

Hepsipay Cüzdanım Para İadesi Ne Zaman Gelir?

Hepsipay cüzdanım para iadesi ne zaman gelir sorusuna ortalama 2 ile 5 iş günü şeklinde yanıt verebiliriz. Hepsipay 7 farklı banka ile anlaşmalıdır. Her bankanın iade süreci değişebiliyor. Ancak en geç 2 ile 5 iş günü içerisinde müşterinin iade tutarları hesaplarına aktarılıyor.

Hepsipay Müşteri Hizmetleri

Hepsipay müşteri hizmetler ile iletişime geçmek için arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz. İletişim bilgileri kısaca şöyledir;

 • İrtibat numarası: 0(850) 558 0200
 • Mail adresi: fraud@hepsipay.com

Her ikisi üzerinden dilediğiniz ve ihtiyacınız olduğu anda müşteri temsilcilerine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Hepsipay hangi bankaya ait?

Hepsipay dijital cüzdanının anlaşmalı olduğu bankalar şu şekildedir; Garanti Bankası, TEB, DenizBank, Şekerbank, ING Bank, Fibabanka, Burgan Bank, ABank, Türkiye Finans Katılım Bankası.

Hepsipay markette kullanılıyor mu?

Hepsipay Papal’i direk mücevher ürünlerini, dijital diğer ürünleri ve Hepsiexpress ürünlerini satın almak üzere kullanamıyorsunuz. Bunlar dışındaki tüm alışverişlerinizde ise gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥