Boy Karşılaştırma Sitesi, farklı kişilerin boylarını karşılaştırmanıza olanak tanıyan bir platformdur. Arkadaşlarınızın, ailenizin veya diğer kişilerin boylarını sizinle karşılaştırabilirsiniz.

Hikaku Sitatter Türkçe Boy Kilo Ölçme Sitesi

Hikaku Sitatter adı verilen bu internet sitesi, oldukça ilginç bir kullanıma sahiptir. Bu sitenin kullanım amacının ne olduğu sorusuna ise, özetle partneriniz ile boyunuzun nasıl bir dengede olduğunu görmenizi sağlaması şeklinde yanıt verilebilir.

Hikaku Sitatter Türkçe✅ Hayır
hikaku-sitatter.com english✅ Evet
Hikaku Sitatter boy✅ Karşılaştırma
Boy karşılaştırma✅ Yapılabilir
hikaku sitatter.com✅ Yan Yana Boy Ölçme

İnsanlar kendilerinin ve partnerlerinin boylarının uzunluğunu bilseler de, dışarıdan bir göz ile nasıl gözüktüklerini merak ederler. Çünkü iki kişinin kendilerini dışarıdan görme ihtimalleri yoktur. Bu aşamada fotoğraflar da her zaman istenilen sonucu vermeyebilir.

Siteye giriş yapmak için tıklayın: https://hikaku-sitatter.com/en/


Ünlülerin boy ölçüleri sizi şaşırtacak!


Boy Karşılaştırma Sitesi

Bu sorunu baz alarak tasarlanmış ve üretilmiş bir internet sitesi olan Hikaku Sitatter sizin ve herhangi birinin yan yana nasıl durduğunu göstermektedir. Bu sayede eşiniz, sevgiliniz ya da herhangi bir arkadaşınız ile aranızda nasıl bir uzunluk farkı olduğunu görebilir, dışarıdan nasıl gözüktüğünüze dair tahmin yürütebilirsiniz. En genel tanımı ile herhangi bir kişi ile kendi boyunuzu karşılaştırmanızı sağlar.

Boy Karşılaştırma Sitesi

Boy karşılaştırma sitesi; hikaku-sitatter.com/en keyifli ölçümler yapabilirsiniz.

Hikaku Sitatter Nasıl Kullanılır?

Hikaku Sitatter adı verilen bu sitenin nasıl kullanılacağı ise merak edilen konuların arasında gelmektedir. Japonca dilinde üretilmiş bu siteye İngilizce eklentisinin gelmiş olması kullanımı kolaylaştırmıştır. Kullanımı sayesinde farklı ölçülere sahip herhangi 2 şeyi karşılaştırmak mümkün hale gelmektedir. Bu karşılaştırma iki insan arasında olabileceği gibi, farklı ölçülere sahip iki nesne arasında da olabilir.

Site adını internet tarayıcınıza yazdıktan sonra giriş yapabilirsiniz. Sol kısımda yer alan bölüm, karşılaştırmak istediğiniz nesnelerin ölçülerinin bilgisini girmeniz için tasarlanmıştır. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan bu site sayesinde saniyeler içerisinde yan yana nasıl göründüklerine dair iki nesneyi bir arada görebilirsiniz. Gönlünüzce karşılaştırma yapmanızı mümkün hale getiren Hikaku Sitatter Türkçe boy ölçme sitesi sayesinde merakınızı gidermek oldukça kolay hale gelmektedir.

Hikaku Sitatter Sitesi Türkçe mi?

Site günümüzde sadece orijinal dili Japonca ve İngilizce olarak kullanılmaktadır. Henüz Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Hikaku Sitatter Sitesi Ücretli mi?

Hayır. Hikaku Sitatter’i tamamen ücretsiz şekilde kullanabilir ve ölçüleri karşılaştırabilirsiniz.

5 Comments

 1. Boy karşılaştırma siteleri, eğlenceli ve bilgilendirici bir araç olabilir. Ancak, bu siteleri kullanırken, verilerin güvenilirliğini değerlendirmek önemlidir.

  İşte bazı popüler boy karşılaştırma siteleri:

  – Hikaku Sittater
  – Height Calculator
  – Height Chart
  – Height Comparison

  Bu sitelerden herhangi birini kullanarak, iki veya daha fazla kişinin boyunu kolayca karşılaştırabilirsiniz.

 2. Çok romantik ya bu. Kullandım baktım gerçekten çok uyumlu görünüyoruz. Boylarımız da çok yakın zaten. Tam bir çiftiz. sonumuzda hayrolur umarım. Hikaku Sitatter kullanımını çok iyi anlatmışlar.

 3. Hikaku-Sitatter.com Türkçe Yan Yana Boy Karşılaştırma sitesini denedim. buradan siteyi nasıl kullanacağımı öğrendim önce. sonra da siteyi kullandım. Partnerimle uyumumuz sıfır. çünkü aramızda 40 santim boy farkı var. çocuğu gibiyim.

 4. Hikaku Sitatter uygulaması uzun zamandan beri kullandığım boy karşılaştırma sitelerinden biri. Tek eleştireceğim konulardan biri dil seçeneğinin olmaması. Türkçe dil seçeneğinin acilen gelmesi lazım. Ücret ödemeden boy karşılaştırma uygulamasını kullanın pişman olmazsınız.

 5. Boy karşılaştırma sitesi olarak birçok web sitesi mevcuttur. Bu sitelerin birçoğu, kullanıcıların kendi boy ve kilolarını girerek, yaş ve cinsiyet gibi diğer faktörlerle birlikte boy oranlarını karşılaştırmalarına olanak tanır.

  İşte size bazı boy karşılaştırma siteleri örnekleri:

  – height
  – howtallis
  – myheight
  – tall.life

  Bu sitelerin her biri, farklı özellikler ve kullanım kolaylıkları sunmaktadır. Ancak, unutulmamalıdır ki, boy karşılaştırma siteleri, sadece eğlence amaçlıdır ve tam olarak doğru sonuçlar veremeyebilir.

Leave A Reply