Su Burcu Yazgı Coşkun boyu, kilosu ve kişisel bilgilerini paylaşıyoruz. Su Burcu Yazgı Coşkun annesi babası kimdir ve Su Burcu Yazgı Coşkun sevgilisi kim, gelin birlikte inceleyelim.

Su burcu Yazgı Coşkun Kardeşlerim dizisinde oyunculuğu ile ön plana çıkmaktadır. Dizinin izleyicileri Su Burcu Yazgı Coşkun son zamanlarda en çok beğenilen oyunculular arasındadır. Kardeşlerim dizisinde başrol oyunculuğu yapan Su Burcu Yazgı Coşkun hakkında her şeyi yazımızda bulabilirsiniz.

Oyunculuk hayatında başarılı olan bu güzel oyuncu son zamanlarda en çok merak edilen kişilerdendir. Dizi, reklam ve sinema oyuncusu olan Su Burcu Yazgı Coşkun hakkında bilinmeyen tüm gerçekliğini sizler için araştırdık.

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir
  • Su Burcu Yazgı Coşkun en büyük hayali Flamenko yapabilmektir. En fazla kullandığı kelimeler arasında “aynen” kelimesi bulunmaktadır. Sarılmayı çok sevmektedir. Etrafındaki kişiler onun bu özelliğinden dolayı Koala lakabını takmıştır. Ailesi tarafından en çok koca dudak lakabı ile seslenilmektedir. Pink Floyd’un tüm şarkılarını dinlemektedir. Laboratuvar kelimesini söylerken çok zorlandığını dile getirmiştir.

Hadi gelin Su Burcu Yazgı Coşkun’u yakından tanıyalım.

Su Burcu Yazgı Coşkun Yine Ödülleri Topladı. Tam 2 Altın Kelebek Ödülü!

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir

Su Burcu Yazgı Coşkun 2005 yılında doğmuştur. 17 yaşında olan bu güzel oyuncunun bir ablası ve iki abisi vardır. Eğitim hayatına İstanbul’da başlamıştır. Oyunculuk kariyerinin yanında İstanbul Pera Güze Sanatlar Lisesi’nde eğitimine devam etmektedir. Küçük yaşta oyunculuk hayatına başlayan oyuncu birçok film, reklam ve dizide oynamıştır. Küçük yaşlarda İstikbal Regina Mutfak, Türk Hava Yolları Cıp Lounge ve Omo ile kirlenmek güzeldir reklamlarında oynayarak kariyer basamaklarını tırmanmıştır. Su Burcu Yazgı Coşkun instagram hesabı; suburcuyazgiicoskun

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir

2011 yılında ilk dizisi ile karşımıza çıkmıştır. 7 yaşında Farklı Boyut dizinde kendini göstermiştir. 2012 yılında karşımıza Karadayı dizisiyle çıkmıştır.  2012 yılında ise ilk filmi olan Dabbe: Cin Vakası adlı filmde adını duyurmayı başarmıştır. 2013 yılında Sen Üzülme dizisinde oyunculuk yapmıştır. 2015 yılında Aşk Yeniden dizsinde Elif rolünü oynamıştır. 2017 yılında ise Bizim Hikaye, Kadın ve Kara Yazı dizilerinde yan rollerde oyunculuk yapmıştır. 2019 yılında Kuzgun dizisinde ve 2020 yılında Kırmızı Oda da oyunculuk yapmıştır.

2022 yılında ise kendini göstererek artık başrol oyuncusu olarak karşımıza Kardeşlerim dizisi ile çıkmıştır.

Su Burcu Yazgı Coşkun boy fiziksel özellikler

Su Burcu Yazgı Coşkun boy fiziksel özellikler

Dans etmeyi çok seven Su Burcu Yazgı Coşkun hakkında tüm gerçekleri yazımızda bulabilirsiniz. Etrafında koala’ya benzetilen bu güzel oyuncu çoğu izleyici tarafından samimi bulunmaktadır. Çocukluk yıllarında oyuncaklarla oynamayıp setlerde geçirdiği dile getirmiştir. Bu kadar küçük yaşta zirveyi hızla tırmanan bu güzel oyuncu hırslı ve başarılıdır. Su Burcu Yazgı Coşkun hakkında merak edilen konulardan birisi ise boyu ve fiziksel özellikleridir.

  • Su Burcu Yazgı Coşkun 1.65 cm boya sahiptir. 48 kilo olan bu güzel oyuncu Koç burcudur.
Su Burcu Yazgı Coşkun boy fiziksel özellikler

Su Burcu Yazgı Coşkun boy estetikli mi

Su Burcu Yazgı Coşkun küçük yaşta başarılı bir kariyere sahiptir. Küçük yaştan beri sette olan bu güzel oyuncu Kardeşlerim dizisi ile ismini duyurmaya başlamıştır. Kardeşlerim dizisinde Asiye karakterini canlandıran oyuncu izleyiciler tarafından çok sevilmektedir. Su Burcu Yazgı Coşkun hakkında estetik iddiaları çıkmıştır.

  • Su Burcu Yazgı Coşkun hakkında özellikle dudak dolgusu yaptırdığını söyleyenler olsa da oyuncu estetik yaptırmamıştır. 1.65 boyu olan bu oyuncu doğal güzelliğiyle karşımıza çıkmaktadır. 
Su Burcu Yazgı Coşkun boy fiziksel özellikler

Su Burcu Yazgı Coşkun boy yaş, boyu ve kilosu

Su Burcu Yazgı Coşkun son zamanlarda en çok merak edilen oyuncular arasındadır. Su Burcu Yazgı Coşkun küçük yaşta olmasına rağmen birçok dizi, film ve reklamlarda oynamıştır. Küçük yaşlardan beri setlerde geçen ömrünün sonunda istediği başarıyı elde ettiğini düşünüyoruz. İlerleyen zamanlarda kendini daha çok üstte taşıyacağından eminiz.

  • Su Burcu Yazgı Coşkun 17 yaşındadır. 2005 yılında doğan bu oyuncu 1.65 boyunda ve 48 kilo olmaktadır.
Su Burcu Yazgı Coşkun boy yaş, boyu ve kilosu

Su Burcu Yazgı Coşkun Oynadığı Diziler

Su Burcu Yazgı Coşkun 17 yaşında olmasına rağmen birçok dizi, film ve reklamda kendini göstermiştir. Sizler için Su Burcu Yazgı Coşkun oynadığı tüm dizileri ve karakterlerini yazımızda ele aldık.

Oynadığı DizilerOynadığı YıllarKarakter
Farklı Boyut2011 
Karadayı2012Neşe
Sen Üzülme2013Mine
Sana Bir Sır Vereceğim2013Zeynep
Aşk Yeniden2015Elif Su
Bizim Hikaye2017Ceylan
Kadın2017Bahar’ın Küçüklüğü
Kara Yazı2017Songül Uluçınar
Bizi Hatırla2018İrem
Kuzgun2019Naz
Kırmızı Oda2020Güler
Kardeşlerim2022Asiye
Su Burcu Yazgı Coşkun Oynadığı Diziler

Su Burcu Yazgı Coşkun’un Ailesi

Kardeşlerim dizisinde oyunculuk yapan Su Burcu Yazgı Coşkun son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer almaktadır. Herkesin sevgilisi haline gelen bu oyuncunun ailesi merak edilmektedir. Su Burcu Yazgı Coşkun’un ailesi hakkında detaylı araştırma gerçekleştirdik.

Su Burcu Yazgı Coşkun'un Ailesi
  • Su Burcu Yazgı Coşkun oyuncusunun ailesi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Ailesini gizli planda tutan bu oyuncunun ailesi hakkında bilgi yoktur. Tek bilgi bir ablası ve iki erkek abisinin olduğu bilinmektedir.

Yaptığı bir açıklamada isminin neden uzun olduğunu şu şekilde açıklamıştır; “Ailemdeki herkes bana bir isim koymak istemiş. Ablam Su, babam Burcu, annem ise Yazgı ismini istemiş. Aralarında karar veremedikleri için bütün isimleri vermişlerdir” diyerek ailesinden bahsetmiştir.

Su Burcu Yazgı Coşkun annesi ve babası

Su Burcu Yazgı Coşkun annesi ve babası

Su Burcu Yazgı Coşkun küçük yaşlardan beri dikkat çeken ve başarılı bir oyuncudur. Su Burcu Yazgı Coşkun’un oynadığı birçok dizi ve film vardır. Yaşına göre başarılı işlere imza atan bu oyuncu ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla zirveye taşıyacağından eminiz. Birçok izleyicinin merak ettiği konulardan bir tanesi ise Su Burcu Yazgı Coşkun’un ailesi hakkında bilgidir. Su Burcu Yazgı Coşkun’un annesi ve babası hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

Su Burcu Yazgı Coşkun sevgilisi

Su Burcu Yazgı Coşkun sevgilisi

Su Burcu Yazgı Coşkun yeni sezona hızlı bir giriş yapmıştır. Dört kardeşin hayat mücadelesini anlatan Kardeşim dizisinde oyunculuk yapan Su Burcu Yazgı Coşkun’un hayatı merak edilmektedir. İzleyiciyi etkisi altına alan bu oyuncu hakkında tüm detayları yazımızda ele aldık.

Özel hayatı hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Kardeşlerim dizisinde yer alan Onur Seyit Yaran ile aşk iddiaları vardır. Birbirlerine yakıştırılan bu iki oyuncunun arasında net bir ilişki olmasa da birbirlerine çok fazla yakıştıkları bir gerçektir. Su Burcu Yazgı Coşkun’un sevgilisi yoktur.

Hikaku-Sitatter.com Türkçe Yan Yana Boy Karşılaştırma