House Of The Dragon 1. bölüm ve diğer bütün bölümler ne zaman yayınlanacak, sorusunun yanıtını neredeyse binlerce kişi tarafından merak edilmektedir. Dünyayı kasıp kavuracak House Of Dragon dizisi hakkında tüm merak edilenleri yazımızda ele aldık. 

House Of The Dragon dizisi 21 Ağustos’ta HBO ve HBO Max tarafından yayınlanacaktır. Oldukça ilginç konusuyla birçok izleyiciyi şimdiden heyecanlandırdı. Özellikle Game Of Thrones dizisinin yeni dizisi olarak yayınlanacağından dolayı bütün Game of Thrones hayranları bu diziyi beklemektedir. 21 Ağustos 2022 tarihinde ilk bölümü yayınlanacaktır. Sizce Game Of Thrones dizisinden daha iyi bir dizi mi geliyor yoksa Game Of Thrones dizisinin yerini tutamayacak mı? 

House Of The Dragon 2. Sezon Ne Zaman

House Of The Dragon 1. sezon büyük ilgi gördü ve merak edilen asıl yeni soru House Of The Dragon 2. Sezon ne zaman? Henüz cevaplanmamış bu sorunun cevabını sizler için yakından takip etmekteyiz. House Of The Dragon 2. Sezon yayın tarihi belli olduktan sonra web adresimizde nereden ve nasıl izleyeceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Game Of Thrones Yeni Dizisi Ne Zaman Çıkacak

Game Of Thrones dizisinin yeni dizisi olan House Of The Dragon 21 Ağustos tarihinde yayına girecektir. Bildiğiniz gibi Game Of Thornes dizisi HBO yapımına aitti. Yeni çıkan House Of Dragon dizisi de yine HBO yapımına ait olduğu ve sadece orda yayınlanacaktır. HBO ve HBO Max 21 Ağustos tarihinde heyecanla beklenen bu diziyi hayranlarıyla buluşturacaktır. 

House Of The Dragon 1. Bölüm Fragman

House Of The Dragon Konusu

House Of Dragon dizisinin fragmanın yayınlanmasıyla birlikte konusu merak edilmeye başlandı. Dizinin konusu Game Of Thornes dizisinden 200 yıl öncesini konu alacaktır. Yani Game Of Thrones dizisinde olduğu gibi taht kavgaları ve aksiyon dolu sahneler bizleri beklemektedir.  

Targaryen Hanedanı’nın 200 yıl önce yaşadıkları olaylar ele alınacaktır. Entrika, aşk, aksiyon ve savaş gibi konuların ön planda olacağı düşünülmektedir. Targaryen Hanedanı beş nesil boyunca Westeros’da hükümdarlık yapmıştır. Bu hanedanın sahip olduğu ejderhaların sayısı gün geçtikçe artış göstermeye başladı. Ancak ters giden bazı durumlar ortaya çıkar. Kral I. Viserys’in tahta çıkmasıyla olay döngüsü başlar. Targaryen hanedanı gücünün zirvesindeyken saltanatı tehdit eden birçok olay yaşanır. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusu heyecanla beklenmektedir.  

House of the dragon 1. Bölüm
House of the dragon 1. Bölüm

House Of The Dragon 2 Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

House of the dragon 2 bölüm ne zaman yayınlanacak

House Of The Dragon 2 bölüm HBO max’da yayınlandı Türkiye yayını olmayan HBO max dizisini nereden izleyebilirim? Yalnızca kaçak yayınlardan izlemeniz mümkündür. 28 Ağustos 2022 tarihinde 2. bölüm yayınlanmıştır Türkçe dublaj olmayan diziyi alt yazı ile kaçak yollardan izlemeniz mümkündür. Yalnız kaçak yolların cezası olduğunu unutmayınız.

House of the dragon 3. Bölüm fragman

House Of The Dragon 3 Bölüm Ne Zaman

House Of The Dragon 3 bölüm hayranları tarafından çok beklenilmekteydi. 3. bölümün başlangıcındaki ejderha ile savaş sahnesi epey özlenmiş olacak ki ilgi odağı oldu. House Of The Dragon 4 bölüm ne zaman? 11 Eylül 2022 tarihinde yayınlanacak olan 4. bölüm şimdiden merak uyandırmaktadır.

House Of The Dragon 4. Bölüm Fragman
House of the dragon 1. Bölüm | house of the dragon 2. Sezon
House of the dragon 3 bölüm
House of the dragon 1. Bölüm | house of the dragon 2. Sezon
House of the dragon 3 bölüm
House of the dragon 1. Bölüm | house of the dragon 2. Sezon
House of the dragon 4 bölüm
House of the dragon 1. Bölüm | house of the dragon 2. Sezon
House of the dragon 4 bölüm
House of the dragon 1. Bölüm | house of the dragon 2. Sezon
House of the dragon 4 bölüm

House Of Targaryen Oyuncuları

Fire ve Blood filminden uyarlanan bu dizi hakkında merak edilen bir diğer konu ise oyuncu kadrosudur. Targaryen ailesine konuk olacağımız bu dizinin oyuncu kadrosunu sizler için yazımızda ele almaya çalıştık.  

Prenses rhaenyra targaryen 
Prenses rhaenyra targaryen 
Prens daemon targaryen 
Prens daemon targaryen 
Oyuncunun İsmi Oynadığı Karakter Karakterin Özelliği 
Emma D’arcy Prenses Rhaenyra Targaryen Kralın ilk çocuğu ve ejderha binicisi 
Matt Smıth Prens Daemon Targaryen Kral Viserys’in küçük kardeşi ve savaşçı 
Çeltık Consıdıne Kral Viserys Targaryen Eski Kral’ın yerine geçmesi için seçilen kişi 
Rhys Ifans Otto Hightower Kral’ın sadık olan hizmetkarı  
Olıvıa Cooke Alicent Hightower Otto’nun kızı ve en güzel kadınlardan biri 
Steve Toussaınt Lord Corlys Velaryon Valaryon Hanedanı’nın hükümdarı 
Eve Best Prenses Rhaenys Targaryen Corlys Velaryon’un karısı 
Fabıen Frankel Sör Criston Cole Blackhaven Lordunun kahyası  
Sonoya Mızuno Mysaria Prens Daemon’un en güvenilir müttefiki 
Kral viserys targaryen 
Kral viserys targaryen 

House of the Dragon kaç bölüm?

House of the Dragon dizisinde şuana kadar yayınlanmış olan 3 bölüm vardır ve her pazar günü bir diğer yeni bölüm HBO Max dizi platformunda yayınlanmaktadır.

Game of Thrones 9 sezon ne zaman başlayacak?

Game of Thrones 8. sezon bitişinde dizi sezon finali olması beklenilsede final yapmıştır. Bu yüzde Game of Thrones 9. Sezon yerine 170 yıl öncesini anlatan House Of The Dragon dizi yayınlarına başlamış bulunmaktadır. Diziyi izlemek için içeriğimizi kontrol edebilirsiniz.

Netflix Taboo 2. Sezon Ne Zaman – Taboo Dizi Oyuncuları

Game Of Thrones 1 Sezon Nereden İzleyebilirim

Game of Thrones Netflix Ne Zaman Gelecek

/ 5.

Share.

Comments are closed.