Game of Thrones Netflix ne zaman gelecek hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Game of Thrones Türkçe nerede yayınlanıyor işte detaylar.

Game Of Thrones 1. sezon ülkemiz dahil olmak üzere tüm dünyayı yakıp kavuran bir dizidir. İlk yayınladığı andan son ana kadar tüm izleyici kitlesini kendine hayran bırakan bir dizidir. Her sezonu heyecanla beklenen bu muhteşem dizi maalesef ekranlara veda etmiştir. Ekranlara veda etmesinin ardından uzun bir süre geçse de hala kendinden bahsetmeyi başarmaktadır. Game Of Thrones fantastik ve erotik dizisi yeni izleyecek olan kişiler bu diziye Netflix platformundan ulaşıp ulaşamayacağını merak etmektedir.

Sizler için GOT dizisinin Netflix platformunda yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırdık. Elde edilen sonuçlara göre HBO Max tarafından yayınlanan bu dizi Netflix platformuna gelmeyecektir. HBO platformu Netflix platformunu rakip olarak görmektedir. Bu yüzden Game Of Thrones dizisi Netflix platformuna geleceği düşünülmemektedir. Ama bakalım belki yakın zamanda izleyicileri mutlu eden bir haber gelir belki.

Game of Thrones Netfilix S.S.S

Game of thrones netflix te var mı? Game of thrones Netflix te yok. Yayın hakları HBO ya ait olan dizi Blu TV’de izlenebilir.

Game of thrones netflix te neden yok? Yapımcısı HBO yapım şirketidir. HBO ve Netflix rakip platformlar olduğu için yayın hakkını satmıyor.

Games of thrones ne zaman başlıyor? Game of thrones 8 sezon çekildi ve final yaptı.

Game of thrones yeni sezon ne zaman? House of the Dragon dizisi yeni sezon 2022 tarihinde vizyona girdi.

Taht oyunları yeni sezon ne zaman başlayacak? House of the Dragon dizisi 2022’de yayınlanmaya başladı. Türkiye’de henüz resmi siteler yayınlamadı. Ancak yasa dışı yollardan izlenebilir.

Game of Thrones Türkçe Nerede Yayınlanıyor

Game Of Thrones dizisi romandan uyarlanan bir dizidir. 21. Yüzyılın en iyi dizisidir. 2011 yılından beri izlenen ve hala etkisini sürdüren bu muhteşem dizi HBO platformu tarafından yayınlanmıştı. Ülkemizde Game Of Thrones dizisinin nereden izleneceği ise merak konusu olmaktadır. GOT Netflix platformunda yayınlanmayan bu diziyi nereden izleyebileceğinize gelin bakalım.

  • Ülkemizde Game Of Thrones dizisini izleyebileceğiniz BluTV üye olmanız gerekir. 8.Sezona kadar tüm bölümlere bu platform üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Digitürk’e ait Bein Connect Eğlence paketi içerisinde Game Of Thrones dizisinin geçmiş bölümlerini izleyebilirsiniz.
Game of Thrones Nereden İzleyebilirim

Game of Thrones Nereden İzleyebilirim

Game Of Thrones dizisi yayınlandığı tarihten beri oldukça sevilen diziler arasındadır. Game of thornes dizisi milyonlarca kişi tarafından izlenmiş bir dizidir. Taht kavgasını izlediğimiz bu harika dizi HBO platformu tarafından yayınlanmıştır. HBO platformu ise ülkemize yayını yoktur. Peki bu dünyayı sarsan diziyi nereden izleyebiliriz?

Game of thornes dizisini kaçak siteler yayınlasa da telif hakkından dolayı kaldırılmalıdır. Game of thrones dizisi Netflix platformunda da yer almamaktadır. Bu diziyi izleyeceğiniz kanallardan birisi BluTV olmaktadır. Tüm bölümleri yayınlanmış bir şekilde izleyicisini beklemektedir. BluTV üye olarak Game Of Thrones dizisini kolayca izleyebilirsiniz. Dizi hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.