İburamin zero fiyat 2023 yılında yapılan ilaç zam uygulamasından sonra güncellendi. Tablet, şurup ve süspansiyon çeşitleri olan İburamin zero için en güncel eczane fiyatları 2023 yılında şu şekilde yansıyor;

  • İburamin ZERO 100 ml süspansiyon fiyatı: 36 TL
  • İburamin ZERO 24 film tablet fiyatı: 27,5 TL
  • İburamin cold 100 ml şurup fiyatı: 31,5 TL
  • İburamin cold 12 film tablet fiyatı: 19,5 TL
  • İburamin cold 24 film tablet fiyatı: 38,5 TL
  • İburamin cold 24 kapsül fiyatı: 36 TL

Yer verdiğimiz fiyatlar Türkiye’de yer alan tüm eczanelerde geçerli 2023 satış fiyatlarıdır. Ayrıca bu fiyatlar reçeteli, sosyal güvencesiz bireylerin alımlarında geçerlidir.

IBURAMIN ZERO Reçeteli Fiyatı

IBURAMIN ZERO reçeteli fiyatı 2023 yılında güncellendi. İburamin ZERO ilacı reçetesiz olarak alınamıyor. Sosyal sağlık güvencesi olmayan vatandaşlar doktorun reçete etmesi halinde ücretle eczanelerden satın alabiliyor. Güncel fiyatı ise tüm eczanelerde şu şekilde yansıyor;

  • İburamin ZERO 100 ml süspansiyon fiyatı: 36 TL
  • İburamin ZERO 24 film tablet fiyatı: 27,5 TL

Bu fiyat hizmet veren tüm eczanelerde yeni bir zam dönemine kadar geçerlidir.

IBURAMIN ZERO Reçetesiz Fiyat

IBURAMIN ZERO Reçetesiz Fiyat

IBURAMIN ZERO reçetesiz fiyat aralığı sıkça araştırılıyor. Ancak IBURAMIN ZERO reçetesiz olarak alınabilen bir ilaç değildir. Doktorun reçete etmesiyle beraber tüm eczanelerden alabilirsiniz. Eğer sosyal sağlık güvenceniz yoksa reçetenizle beraber eczanelerden alırken ödemeniz gereken tutarlar 27,5 TL ile 36 TL arasında değişkenlik gösterecektir.

İburamin Zero 200 mg/2 Mg Fiyat

İburamin zero 200 mg/2 mg fiyat detayları zamlanarak 2023 yılında güncellendi. İburamin zero 200 mg/2 mg için belirlenen eczane fiyatı 27,5 TL olmuştur. Reçeteyle beraber sosyal sağlık güvencesi olan ya da olmayan tüm vatandaşlar bu fiyat üzerinden eczanelerden satın alabilir.

İburamin Zero Reçetesiz Alınır Mı?

İburamin zero reçetesiz alınır mı sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Eskiden soğuk algınlığı ilaç guruplarının pek çoğu reöetesiz alınabiliyordu. Ancak yayınlanan genelge sonrasında Ephedrine ve Pseuephedrine içeren ilaçların reçetesiz satışı tamamen yasaklanmıştır. Doktorun reçete etmesi halinde tüm eczanelerden kolayca alabilirsiniz.

Fastjel Ne İşe Yarar

Cabral 400 Ne İşe Yarar ve Yan Etkileri

Comments are closed.