Icloud Şifremi Unuttum Bulmanın 5 Kolay Çözümü

Icloud şifremi unuttum nasıl açabilirim ve Apple kimliği sıfırlama nasıl yapılır, bilgilendiriyoruz. Apple kimliği şifre unuttum ve iCloud şifremi unuttum telefon açılmıyor sorun çözümünü birlikte inceleyelim.

Icloud şifremi unuttum nasıl açabilirim konusunda bilgi edinmeniz hesabınıza girerken sorun yaşamamanız için önemlidir. Eğer icloud hesabınıza erişim sağlayamıyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

  • E-posta adresinize kurtarma kodu göndererek yeni şifre oluşturma.
  • Eğer kimliğinizi unutmadıysanız kimlik numaranızı yazarak şifrenizi sıfırlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • E-posta adresinize şifre sıfırlama maili gelir. E-posta adresinizdeki linke tıkladığınızda yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Tüm işlemler kolay bir şekilde ve hızlı olarak gerçekleşir. Parolanızı yeniledikten sonra istediğiniz gibi giriş yapabilirsiniz. Icloud şifre işlemlerini web adresinden yapabilirsiniz.

iCloud Şifremi Unuttum

iCloud şifremi unuttum, Icloud şifrenizi unuttuysanız bir diğer yol da güvenlik sorusunu kullanmaktır. iCloud şifre değiştirme için güvenlik sorularınızı cevaplayın kısmına tıklayın. Öncelikle sizden doğum tarihinizi ister.

Doğum tarihini onaylatınca sizden daha önceden belirlemiş olduğunuz güvenlik sorusunu ve cevabını yazmanızı ister. Yeni bir ekran açılır ve bu ekrandan yeni bir parola oluşturabilirsiniz.

Parolanızı belirledikten sonra güvenli bir şekilde hesabınıza erişim sağlayabilir ve dilerseniz kendinize yeni bir güvenlik sorusu da belirleyebilirsiniz. Hesabınızdaki bilgiler koruma altındadır.

iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor

Icloud şifremi unuttum telefon açılmıyor

iCloud şifremi unuttum telefon açılmıyor, Apple kullanıcılarının kendilerine ait bir kimliği olur ve bu kullandığımız kullanıcı adları gibidir. Eğer Apple kimliği unuttum sorunu yaşıyorsanız birkaç yolla öğrenebilirsiniz.

Kimlik arama bölümüne tıkladığınızda burada isim ve soy isim bilgilerinizi girdiğinizde kimliğinizi direkt olarak öğrenebilirsiniz. Eğer başka bir yol denemek istiyorsanız en çok kullandığınız tarayıcıyı açın.

Apple üzerinden bir tarayıcıya girdiğinizde burada kimlik bilginiz kayıt altına alınır ve daha sonra istediğiniz zaman yeniden kimlik bilginize ulaşım sağlayabilirsiniz. Parola değişimi için de kimlik kullanılır.


Daha fazla ilgili içerik;


Icloud Şifremi Unuttum Faturam Yok

Icloud şifrenizi unuttuysanız faturaya gerek kalmadan birkaç adımla yeni şifre oluşturabilirsiniz. Icloud şifremi unuttum faturam yok diyorsanız öncelikle Apple kimlik bilginizi unutup unutmadığınız önemlidir.

Eğer kimliği de unuttuysanız öncelikle kimlik bilginizi bulmanız gerekir. Kimlik bilginizi almak için Apple’ın arama kısmından ad ve soyad bilgileriniz ile kimliğinizi öğrenebilirsiniz.

Daha sonra bu bilgiyi kullanarak e-posta adresinize şifre sıfırlama linki gönderirsiniz ve linke tıkladığınızda unutmayacağınız şekilde yeni ve güvenli bir şifre oluşturarak girebilirsiniz.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥