ICP Coin Geleceği ve ICP Coin Nedir Kimin hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. ICP Coin Yorum ve ICP Coin Grafik nasıl okunur işte detayları.

ICP Coin geleceği yatırımcılar arasında son dönemlerin en popüler konuları arasında yer alıyor. Kripto para piyasalarında birimlerini değerlendirmek isteyen yatırımcılar için ICP coin ile ilgili detaylı veriler içerikte. ICP Coin bir web3.0 projesidir.

TarihFiyat+ / –
May 2023$4,75-25,77%
Nis 2023$6,4023,33%
Mar 2023$5,19-10,32%
Şub 2023$5,79-1,44%
Oca 2023$5,8749,61%
TarihFiyatFark %
Şub 2023$7,4426,60%
Oca 2023$5,8749,61%
Ara 2022$3,93-4,23%
Kas 2022$4,10-22,50%
Eki 2022$5,29-12,85%
ICP Coin Geleceği - ICP Coin Projesi Yorum

ICP Coin fiyat performans analizi;

DönemDeğeriDeğişim
Şubat 202220,141,67%
Ocak 202219,81-18,93%
Aralık 202124,44-40,04%
Kasım 202140,76-9,36%
Ekim 202144,97-0,35%
Eylül 202145,13-28,19%

ICP Coin Nedir Ve Kimin?

ICP’nin adının yatırımcılar arasında yayılmaya başlaması ile birlikte ICP nedir ve kimin soruları da sıklıkla sorulmaya başlandı. DFINITY Vakfı tarafından üretilen bir proje olan Internet Computer’in işlediği veriden üretilecek olan merkeziyetsiz yatırım aracının adına ICP adı verildi. Merkezi İsviçre olan ve herhangi bir kar amacı gütmeyen DFINITY Vakfı, San Francisco, Palo Alto ve Zürih gibi şehirlerde yapılan araştırmaların denetimini gerçekleştiriyor. Üretici şirketin misyonu kendi web sitelerinde şu şekilde açıklanıyor.

 • Internet Computer projesini inşa etmek
 • İnterneti bu proje ile güçlendirmek
 • Kullanılan yazılımların çok daha güvenli bir hal almasını sağlamak
 • Kullanıcılarına bu ölçütlerde ölçeklenebilen, dayanıklı ve yüksek hızda erişilebilir bir otonom yazılım yaratmak.

ICP Coin Yorum

ICP Coin Yorum verileri, üretimsel anlamda destek aldığı fikir açısından son derece olumlu olarak görülüyor. İnternetteki verilerin güvenilir kanallarla işlenmesi sonucunda üretilecek olan ICP Coin bu anlamda arz ve talep dengesini son derece stratejik olarak karşılayabilir.

Bu yıl içerisinde yapacağı anlaşmalar olması beklenen ICP Coin için kısa bir süre içerisinde özellikle yüksek tutarlı yatırımı tercih eden yatırımcılarının yüzünün gülebileceği ifade ediliyor. Yatırımcıların ve uzmanların bu anlamda ortak bir paydada buluşabildiği coin ile ilgili olarak zamanın neler göstereceği net bir biçimde bilinemiyor.

İcp coin en yüksek kaçı gördü?

İcp coin piyasaya 428 dolar seviyesinden girdi. Ardından hızla 255 dolara düştü. Neredeyse çıktığı günden veri hergün düşüş yaşayan ICP coin şuan $5 değerindedir.

İcp coin en yüksek kaçı gördü?

ICP Coin Grafik

ICP Coin Grafik verilerine göre yaklaşık olarak 129 dolar bandında seyreden söz konusu coinin son 24 saat içerisinde yaşadığı değer kaybı %5,03 ile 6,87 Dolar civarında. BTC’de meydana gelen düşüş nedeniyle tüm piyasanın adeta çakılmış olması göz önünde bulundurulduğunda bu rakamın tölere edilebilir olduğu ifade ediliyor.

Bir günlük toplam işlem hacmi yaklaşık olarak 6410,60 milyon dolar olan ICP coin değer grafiklerinin ne tür değişimler yaşayacağı şuan için bilinmiyor.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

15 Comments

 1. çok riskli ve yakın zamanda sürekli düşüşte. Yatırım yapmak için bulaşmadıysanız daha önce bu coine bulaşmamanızı öneririm.

 2. Yatırım yapılacak projeye sahip Nisan ayında yüzümüze güldü ama sonradan tekrardan kötü bir düşüş yaşadı olmadı bu

 3. Aslında özellik olarak en iyi coin bile olabilir ancak neren bu kadar düşüyor hala anlayabilmiş değilim. Yani airdrop ları aşırı ucuzdan gitti tamam ancak büyük borsalara geçerken Binance ve coinbase vs gibi .. acaba aşırı düşükten mi sattılar. Yoksa solanadan bile çok daha özellikli bir coin incelediğimiz zaman… Enteresan. Ancak boğada kendisini 150-200 usd lerin üzerine rahatlıkla atacaktır. Öyle bir beklentimiz mutlaka var…

 4. Kesinlikle katılıyorum kardeşim. Ponzi nin böylesi zor görülür… Yok projeymiş bilmem neymiş. Allah aşkınıza 2800 usd lerden 4.9 usd lere düşüp tekrar çıktığı yere döneceğini sanan var mı aranızda hala ??! 🙂 adamlar daha piyasaya çıkarken bir kısım yatırımcıya malı 5.000-10.000 usd lerden kitleyip bir kısıma da AirDrop şeklinde bedavadan dağıttılar. Borsalara girebilmek için kimbilir 3-4 usd lerden borsalara dağıttılar. Üstelik utanmadan sürekli bir arz basma durumları var. Akıl alır gibi değil.

 5. Yatırım yapılacak en son coin bile değil. Uzak durun. Dolandırıcı bunlar. Tekrar ediyorum uzak durun

 6. Coin günlüğü on

  Resmen dolandırıclar. 10 usd nin de altını görecektir yakında. Projemiz sağlam diye ortalığa çıkıp dünyanın satışını yediler. Neden mi?! Vaatlerinin Altını hiçbir şekilde dolduramadıkları için.. Rezil coin

 7. Mutlaka uzak durulması gereken coinlerden arkadaşlar. Bu saçma sapan coinden uzak durun. Çok kişiyi mağdur ettiler

 8. Bu coin sürekli olarak düşme eğiliminde. Projesi güzel duruyor lakin geleceği pek parlak gözükmüyor. Çünkü projeyi gerçekleştirmek adına yol kat edilmiyor. Ayrıca ekiplerinin projeye yatırımcı çekme finansman sağlama açısından da çok gerilerde olduğunu söyleyebilirim. Uzak durulması gereken bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Ytd

 9. Benim gozlemim usd 22 donebilmesidir. bu sonuc aralik 16 kesinlescegi kanisindayim S1 grafiksel olarak S2 hemen ustunde seyrediyor olmasi ve S3 dogru yonlenecegi kanisindayim. kotu bir seneryo 13 dolarlara kadar gerileye bilir. oyuzden grafiksel veriler haberlerden daha anlamli olmakta. COVIT baslangiciyla bir cok bilgisiz yatirim $80 ile $ 70 dolar arasi alimlar kotu kayiplara neden olmustur. grafiksel bilgisizliklerin sezgisel oldugu kanisindayim.

 10. Merhaba ICP Hala kesin olarak bagimsiz bir yonetimde olmamasi ayri bir sorun. Ve Hala host koklerinde kayda degecek tek bir anlasma yok. Evet tum varliklar dusey bir yol izlemekte. ama ICP USD 79 test usd 54 kadar devam etmesi ayri bir sorun. Ayrica dunya genelinde bulut olusturan vergilendirme sistemiyle varlik gosteren Google, Amazon, bulut olsumlari ciddi gelirler ve vergiler oduyor olmasi ayri bir sorun yumagi. ancak projeye dahil yartirim gerekiyor

 11. Ahmet İdris on

  ICP ile yatırımlarını güçlendirdiğini söyleyen sayısız kişi bulunuyor. namı aldı başını gidiyor ama sert bir düşüş yaşayacak gibi duruyor. Umarım buna yatırım yapanlar büyük bir hayal kırıklığına uğramazlar. Şayet sert bir düşüş yaşarsa ciddi oranda kayıp yaşayacak .ok fazla insan var. Çünkü yatırım yapanların sayısı baya fazla.

 12. ICP Coin, yani namı diğer İnternet Computer Coin. Ben henüz bu kripto para birimine yatırım yapmadım. Ama çevremde yapan arkadaşlarımla görüştüğümde çok da memnun olduklarını söyleyemem. Yani ne iyi ne kötü, tatsız tuzsuz bir coin. Benim böyle coinler ile harcayacağım ne vaktim ne de param var. Şimdilik diğer coinlere yöneliyorum.