İkizler Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır?

İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır sorusu çok merak ediliyor. Özellikle erkek arkadaşı ikizler burcu olan kadınlar bu sorunun yanıtını arıyor. İkizler burcu erkeğinin ayrılıklarda nasıl davrandığını anlamak için genel olarak burcun özelliklerini bilmeniz gerekiyor.

Genel olarak ikizler burcu erkeği enerjik, eğlenceli ve neşeli yapısıyla dikkat çeker. Ancak ayrılıklarda ve sizi sevmediği durumlarda bambaşka bir insana dönüşebilir. Ayrılık süreçlerinde şöyle davranabilir;

 • Egoist ve kendini beğenen bir yapıda olduğu için ilk mesajı atmaz.
 • İlk adımı genelde karşı taraftan bekler.
 • Siz adım atsanız da bir süre sizi cezalandırmayı ister.
 • Umursamaz ve unutmuş gibi davranır.
 • Hemen bir başkasıyla ilişki kurup sizden uzaklaştığına dair mesajlar vermeye çalışır.
 • Eğer boşta kalırsa sizinle irtibata geçebilir.
 • Sizinle barışmak için oldukça minimal adımlar atabilir.
 • Tartışmalar sırasında sizi çileden çıkarabilir.

İkizler erkeği ayrılık süreçlerinde genel olarak yukarıdaki tavırları sergiler. Tabi bu davranışlar sevmeyerek ayrıldıklarında geçerlidir. Eğer size çok aşıksa bu tavırların tam aksini de gösterebileceğini unutmamalısınız.

İkizler Erkeği Yazmıyorsa

Ikizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır

İkizler erkeği yazmıyorsa bu ya size çok kızgın olduğunu ya da gerçekten sizi sevmediğini gösterir. Çünkü normal şartlarda ikizler burcu erkeği telaşlı, enerjik ve sıcak bir yapıya sahiptir. Sevdiği kadını sahiplenme güdüsü ön plandadır. Bu nedenle eğer ayrıldıysanız ve sizi hala çok seviyorsa sessiz kalın. Çünkü seven bir ikizler erkeği mutlaka size yazacak ve sizi arayacaktır.

İkizler Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Ikizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır

İkizler burcu erkeği neden soğuk davranır sorusuna hemen yanıt verelim. İkizler burcu erkekleri üzerlerinde baskı oluşmasından hoşlanmazlar. Genelde çok kıskanç ve baskıcı tutumlarla karşılaştıklarında soğuk davranmaya başlarlar.

Ayrıca stresi, tartışmayı da hiç sevmezler. Onları kontrol altına almak için çabalarsanız sizden çok hızlı bir şekilde soğuyup uzaklaşmaya başlayacaklardır.

İkizler Burcu Erkeği ile Nasıl Barışılır?

Ikizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır

İkizler burcu erkeği ile nasıl barışılır diye merak ediyorsanız hemen yanıtlayalım. İkizler burcu erkeğinin gönlünü almak onu serbest ve özgür hissettirmekten geçiyor.

Eğer çok üzerine gider ve sürekli barışmak istediğinizi belirtirseniz bu sizden daha fazla kaçmasına neden olacaktır. Bir süre sessizliğinizi koruduktan sonra açık bir dille onu sevdiğinizi söylemeniz barışmasını kolaylaştırabilir.

İkizler Erkeği Aşkını Nasıl İtiraf Eder?

Ikizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır

İkizler erkeği aşkını nasıl itiraf eder ya da belli eder gibi sorular aklınızı kurcalayabilir. İkizler burcu erkeği entrikayı sevmez. Bu nedenle eğer sizden hoşlanıyorsa bunu açıkça belli etmeye başlar.

Örneğin sizinle daha fazla zaman geçirmek ister. Bunun yanı sıra siz de ona olumlu ve sıcak yaklaşırsanız aşkını hemen açık sözlülükle itiraf edebilir.

İkizler Burcu Erkeği Neden Kaçar?

Ikizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır

İkizler burcu erkeği neden kaçar sorusuna hemen burç özellikleri özelinde yanıt vermeye başlamak gerekirse;

 • İkizler erkeği aşırı kıskançlıktan kaçar,
 • Üzerinde baskı hissettiği hiçbir ortam ve ilişkide durmak istemez,
 • Sürekli eleştirildiğini fark ettiği yerden uzaklaşır,
 • Gerin, stresli ve kaos ortamlarından, ilişkilerinden hoşlanmaz,
 • Enerjisini düşüren konu ne olursa olsun sizi bir anda silmesi için yeterli olabilir.

Sevecen, sıcak kanlı ve sempatik davranışlardan hoşlanan ikizler erkeğine ılıman davranarak size aşık olmasını kolayca sağlayabilirsiniz.

İkizler Erkeği İlgiyi Sever Mi?

Ikizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır

İkizler erkeği ilgiyi sever mi sorusuna net olarak evet diye cevap verelim. İkizler burcu ilgiyi en seven burçların başında yer alıyor. Ona iltifat etmeniz, sevginizi belli etmeniz size daha kolay ve hızlı bağlanması için yeterli olacaktır. Eleştirel yaklaşımlardan hoşlanmayan ikizler erkeği şefkat ve samimiyet odaklı ilişkilere ise bayılır.

İkizler Erkeği Sevdiği Kadına Nasıl Davranır?

Ikizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır

İkizler erkeği sevdiği kadına nasıl davranır diyorsanız ilk iş onların gözlerine odaklanın diyebiliriz. Çünkü ikizler erkeği aşkını gözlerinden direk belli eder. Size hayranlıkla ve sıklıkla bakıyorsa aşık olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca aşık olduğu zaman inanılmaz derecede sizi kıskanmaya başlar. Bu iki detay bile onların size aşık olup olmadığını anlamanız için yeterli olacaktır.

İkizler Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı?

İkizler burcu erkeğine nasıl davranılmalı

İkizler burcu erkeğine nasıl davranılmalı sorusu sıklıkla merak ediliyor. Eğer bir ikizler erkeğinin dikkatini çekmek ve size aşık olmasını sağlamak istiyorsanız ona şu şekilde davranmaya özen göstermenizi öneriyoruz;

 • Onunla zaman geçirmekten keyif aldığınızı mutlaka hissettirin.
 • Olabildiğince spontane ve sade olun.
 • Kaliteli ve iyi bir espri anlayışınız olsun.
 • Onun ne dediğini mümkün olduğunda tek seferde anlamaya çalışın. Çünkü tekrar etmekten hiç hoşlanmaz.
 • Sürekli üstüne düşüp aşırı kıskançlık yapmayın. Bu durum onu sizden uzaklaştırıp boğacaktır.
 • Depresif ve olumsuz konuşmalar yapmamaya dikkat edin. Çünkü ikizler erkeği enerjik ve oldukça pozitif bir yapıya sahip olur.
 • Farklı olup sosyal çevrenizi genişletin.
 • Onu kıskandırmak için sakın saçma şeylere başvurmayın.
 • Ona özen gösterdiğinizi ve ilgilinizi mutlaka dönem dönem belli etmeye çalışın.
 • Sıkıcı olmaktan uzak kalmaya çalışın.

Belirttiğimiz maddeleri dikkate alarak ikizler erkeğine yaklaşırsanız kısa zamanda size aşık olmasını izleyebilirsiniz. Enerjik, pozitif, dobra ve marjinal kadınlar her zaman ikizler erkeğinin dikkatini çeker.

İkizler erkeği neyi sevmez?

İkizler burcu erkekleri genel olarak evlenmedikleri sürece sürekli aynı kadınla cinsel ilişkiye girmekten hoşlanmazlar. Bunun yanı sıra farklı olmayan, sürekli depresif olan tiplerden hoşlanmazlar. Ayrıca sürekli hesap sorulması ya da kıskançlığa maruz kalmaları onları kesinlikle soğutur.

İkizler burcunu ne kızdırır?

İkizler burcunu kızdırmak istiyorsanız onu kıskandırmanız yeterli olacaktır. Ayrıca depresif konuşmalar yapmanız, sürekli onu olumsuz eleştirmeniz ya da hesap sormanız onu çileden çıkarabilir. Yine de tüm bunlara rağmen ikizler erkeği çok öfkelense bile bunu gizlemeyi çok iyi başaran bir tiplemedir.

İkizler burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

İkizler burcu erkeği, fiziksel olarak bakımlı ve çekici kadınlardan hoşlanır. Orta veya uzun boylu, ince ve atletik kadınlara daha çok ilgi duyarlar. Yüz hatlarının belirgin ve güzel olması da onlar için önemlidir.

İkizler burcu erkeği, doğal güzellikten yanadır. Makyaj yapmayan ve doğal görünen kadınlardan daha çok etkilenirler. Ayrıca, kendilerine benzeyen kadınlardan hoşlanırlar.

İşte İkizler burcu erkeği için fiziksel açıdan çekici olan kadınların ortak özellikleri:

 • Orta veya uzun boylu
 • İnce ve atletik
 • Yüz hatları belirgin ve güzel
 • Doğal güzellik
 • Kendilerine benzeyen

İkizler burcu erkeği, fiziksel özelliklerden çok, bir kadının kişiliğine ve zekâsına önem verir. Ancak, bir kadına fiziksel olarak da çekici gelmesi, onu daha çok etkileyecektir.

İkizler erkeğini ne soğutur?

İkizler burcu erkeği, değişken ve meraklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle, monoton ve sıkıcı ilişkilerden hoşlanmaz. İkizler erkeğini soğutan şeyler şunlardır:

 • Monotonluk: İkizler erkeği, sürekli olarak yeni şeyler öğrenmek ve deneyimlemek ister. Monoton ve sıkıcı ilişkilerden hoşlanmaz.
 • Kontrolcülük: İkizler erkeği, özgürlüğüne düşkündür. Kontrolcü ve baskıcı kadınlardan hoşlanmaz.
 • Sürekli şüphe ve güvensizlik: İkizler erkeği, güvenilir kadınlardan hoşlanır. Sürekli şüphe ve güvensizlik gösteren kadınlardan soğur.
 • Eleştiri: İkizler erkeği, eleştiriye açıktır. Ancak, sürekli eleştiriye maruz kalmak onu soğutur.
 • Kişisel alan yoksunu olmak: İkizler erkeği, kendi kişisel alanına önem verir. Kişisel alan yoksunu kadınlardan soğur.

Haftalık Burç Yorumları Nuray Sayarı – (EYLÜL) Gökyüzü Neler Anlatıyor?

Burçların Özellikleri, Burçların Birbirinden Farklı Özellikler ve Hangi Burçlar Önce Gelir?

En İyi Anlaşan Burçlar – Aşk ve Cinsellikte Anlaşan Burçlar

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr