Imex Krem Kullananlar, Kaç Saat Yüzde Kalmalı – Fondöten Olarak Kullanılır Mı

Imex krem kullananlar ve deneyimlerini içeriğimizde ele aldık. Imex krem hakkında kafanıza takılan tüm soruların yanıtları burada…

Cildinizdeki sivilceler her gün artıyor ve buna engel olamıyor musunuz? Sivilce problemi herkesin yaşadığı en can sıkıcı durumlardan biri. Bu durumu ortadan kaldırmak için sivilce kremi ya da sivilce ilacı kullanabilirsiniz. Cilt üzerine sürülen antibiyotiklerden biri olan İmex sivilce sorunu için kullanılır. Bu Imex kremi hakkında yapılan olumlu ve olumsuz tüm yorumları içeriğimizde ele aldık. Hadi gelin birlikte bakalım.

  • Fondöten renginde olması ve kalıp gibi muhteşem durmasına bayılıyorum.
  • İnsanın burnun direğini kıran bir kokuya sahip olsa da rengi muhteşem.
  • Sabahları her gün sürdüğüm kremlerden biri. Sivilceleri büyük oranda kurutuyor diyebilirim.
  • 3 yıl boyunca neredeyse her gün kullandığım bir krem. Sivilceleri kapatması ve ağır sivilce sorunları yoksa kurutmasından dolayı tek tercih.
  • Doktor tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. Kullandığım sırada direk sivilcelerimi kurutuyordu. Şimdi kullanmayı kestim tekrar başladı.
  • Düzenli kullanınca geçiriyor ama ağır ve derin sivilceleriniz yoksa. Derin sivilceler için sadece sivilce ilaçları işe yarıyor maalesef.
IMEX Krem İşe Yarıyor Mu Düzenli kullanılırsa etkisi görülür.
Ne Kadar Sürede Etki EderBir ay sonunda ciltte etki etmeye başlar.
Lekelere İyi Gelir Mi Düzenli ve doğru kullanılırsa iyi gelme ihtimali var.
Tüm Yüze Sürülür Mü Sivilcelerin bulunduğu bölgeye sürülür.
Imex Fiyat 2023 152 TL

Imex Krem Kaç Saat Yüzde Kalmalı

Imex krem kaç saat yüzde kalmalı

Sivilcelerin tedavisi için kullanılan Imex krem birçok kişinin tercihinde yerini alıyor. Imex krem sayesinde sivilce sorunlarınızı ciddi derecede azaltabilirsiniz. Acnelyse kreminden sonra en çok kullanılan kremler arasında yer alıyor. Imex kremin genellikle gece kullanılması tavsiye edilir. Böylece cilt kremi daha iyi emer. Ancak gün içerisinde sivilcenin olduğu bölgeye en fazla 3 kere kullanılmalıdır.

Kremin sürüleceği bölge iyice temizlenmeli ve herhangi bir makyaj kalıntısının kalmamasına özen gösterilmeli. Kaç saat yüzde kalmalı sorusunun net bir cevabı olamaz. Kremi sürdükten bir kaç saat sonra dilerseniz yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Etkili sonuç için kremin yüzünüzde kalması ve cildin kremi tamamen emmesini sağlamanız gerekir.

Imex Krem Fondöten Olarak Kullanılır Mı

Fondöten rengine sahip Imex sivilce tedavisinde etkili kremlerden biri. Ancak Imex kremini sivilceniz yoksa sadece fondöten olarak kullanmamanız gerekir. Çünkü bu kremin içerisinde antibiyotik olduğu için cildinize zarar verebilir. Bu duruma ek olarak Imex kremi tüm yüze sürülmez. Sadece sivilce sorunun olduğu bölgeye sürülmesi gerekir. Bu kremin kullanım amacı fondöten değil sivilce sorunun tedavi edilmesini sağlar. Sivilcesi olan kişilerde hem sivilcesini bu kremle kapatır hem de sivilcenin tedavi edilmesi için Imex kremini kullanabilir.

Imex Krem Sürdükten Sonra Yıkanır Mı

Imex kremini sivilcenin olduğu bölgeye sürerek bu bölgenin kurumasını sağlayabilirsiniz. Krem sürüldükten sonra yıkanmamalı ya da durulanmamalı. Çünkü cildin bu kremin içerisinde bulunan antibiyotiği emmesi lazım. Burun içinde sivilce ya da yüz bölgenizde çıkan sivilcelere karşı etkilidir. Antibiyotik derinin altına işlenerek sivilcelere karşı etkili olmaya başlar. Belli bir süreden sonra cilt tamamen kremi emeceği için cildinizi yıkayabilirsiniz. Ama kremi sürdükten 10 dakika sonra cildinizi yıkamamalısınız. Bu yüzden gece yatmadan kremi sürmeniz daha çok işine yarar.

Imex kremini kullanan ve deneyimleyen varsa yorum bölümüne yazarak fikirlerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥