İninal telefon numarası kaldırma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İninal telefon numarası unuttum ve İninal telefon numarası değiştirme işte detaylar.

İninal telefon numarası kaldırma kimi zaman telefon numarasının unutulması kimi zaman da numaranın artık aktif olmaması gibi nedenler ile araştırılan bir işlemdir. İninal kart ile bağlantılı olan telefon numarası kartın işlevini yerine getirebilmesi için önemlidir. Telefon numarasının aktif olmaması ya da numaraya erişim olmaması halinde kartın kullanımı da büyük oranda kısıtlanır.

İninal kartın bağlı bulunduğu telefon numarası bazı kanallar yardımı ile değiştirilebilmektedir. Bu kanalların detaylı açıklaması ve telefon numarası kaldırma yollarını yazımızda inceleyebilirsiniz.

İninal Telefon Numarası Unuttum

İninal telefon numarası unuttum” şikâyeti ile karşı karşıya iseniz ilk iş bu telefon numarasını öğrenmek olmalıdır. Bunun için telefon numarasını öğrenmek üzere müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini aradığınızda temsilcinize İninal kartınız ile bağlı olan telefon numaranızı unuttuğunuzu söylemeniz gerekir. Bunun üzerine müşteri temsilcisinin size bilgi vermek için kimliğinizi doğrulaması gerekecektir.

Kimlik doğrulaması için sizden talep edilen kısmi bilgileri müşteri temsilcisine aktarmalısınız. Ardından telefon numaranızı unuttuğunuzu beyan ederek telefon numarası bilgisi talep edebilirsiniz. İninal müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası ise; 0850 311 77 01 olarak bilinmektedir. 


Daha fazla ininal içeriği;


İninal Telefon Numarama Erişemiyorum

ininal telefon numarama erişemiyorum” sorunu ile karşılaşan kişilerin kartlarını kullanmaları büyük oranda imkansız olacaktır. Bu durumda karta bağlı olan telefon numarası değiştirilmelidir. Ancak bu işlem sonrasında eski telefon numarasının tekrar kullanılamayacağını da dile getirmek gerekiyor.

İninal kartınızın bağlı bulunduğu telefon numarasına erişemiyorsanız kartınız ile yeni bir telefon numarasını bağlamanız gerekir. Yeni telefon numarası bağlama işlemleri için kullanacağınız adımlar;

  • İninal müşteri hizmetlerini arayın.
  • Müşteri temsilcinize kartınıza kayıtlı telefon numarasına artık erişiminiz kalmadığını söyleyin.
  • Kimlik doğrulama sürecini tamamlayın.
  • Yeni bir telefon numarası kaydetmek üzere işlemler başlayacaktır.
  • Yeni telefon numarası ile ilgili doğrulama yapıldıktan sonra kartın yeni numaraya bağlanması işlemi tamamlanacaktır.

İninal Telefon Numarası Değiştirme

İninal telefon numarası değiştirme işlemi müşteri hizmetleri ya da ING bankası şubeleri kanalı ile yapılabilmektedir. Bankanın şubelerine gittiğinizde talebinizi müşteri temsilciniz ile paylaşmanız yeterli olacaktır. Ardından gerekli işlemler gerçekleştirilip yeni telefon numarası tanımlanacaktır.

İninal telefon numarası değiştirme işlemi sonrasında tekrar eski numaranın aktif edilmesi mümkün olmamaktadır. Başka bir ifade ile İninal karta bağlı bulunan eski telefon numarası kesinlikle tekrar aktif olarak bir İninal karta bağlanamaz. Ayrıca eski numaranın değiştirilebilmesi için yeni bir numara da şarttır.