İninal para iadesi nasıl yapılır ve İninal açıklama yazmayı unuttum, paranız ne zaman iade edilir bilgilendiriyoruz. Kart para iadesi kaç günde gelir, gelin birlikte inceleyelim.

İninal kart para iadesi kaç günde gelir, İninal kart para iadesi en fazla 12 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. İninal kart ile yaptığınız bir alışveriş sonrasında ürünü ya da hizmeti iade etmeniz halinde paranızı tekrar iade alma süreciniz hem iadenin başlatılma süresine hem de mevcut banka durumuna göre değişmektedir.

İninal kart üzerinden yapılan işlemlerde para iadesi almanız için beklemeniz gereken süre herhangi bir banka kartı ile yapılan bir para iadesi için beklemeniz gereken süre ile aynıdır. Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tamamlanana iade işlemleri bazı durumlarda 12 güne kadar uzayabilmektedir.

İninal kart para iadesi hakkında merak edilenleri ve İninal kart ile bakiyenizden fazlasını harcayıp harcayamayacağınıza dair soruların yanıtlarını yazımızda derledik.

İninal Geri Ödeme Nasıl Yapılır

İninal geri ödeme işlemi yapılan alışveriş sonrasında iade süreci başlatmanız ile birlikte gerçekleşmektedir. Geri ödeme süresi 7 iş günüdür. Ancak geri ödeme süresinin tamamı alışveriş yaptığınız firmanın para iadesini yapmasından sonrasını kapsamaktadır. Başka bir ifade ile alışveriş yaptığınız firma geri ödeme işlemini onaylamadan kartınıza iade süreci başlamaz.

Kartınıza iade sürecinin başladığına dair karşı taraf ile teyitleştiyseniz ve 7 gün içinde paranız iade edilmediyse bu durumda geri ödeme işleminin yapılması için aşağıda yer alan kanallar aracılığı ile İninal müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  • İninal e-posta adresi: info@ininal.com
  • İninal posta adresi: Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Propa Plaza Apt. No: 4-6, İç Kapı No: 7 Şişli/İstanbul
  • İninal müşteri hizmetleri iletişim numarası: 0850 311 77 01

Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra geri ödeme işleminin karta yansıtılmadığını ilgili firmanın geri ödemeyi yaptığını söylemeniz gerekir. Ardından temsilciniz kartınızın mevcut giriş ve çıkışlarını inceleyecektir.


Daha fazla ininal içeriği;


İninal Kart Borç Olur Mu

İninal kart müşterilerine borçlandırma yapmamaktadır. Bir İninal kart müşterisi ancak sahip olduğu bakiye kadar harcama yapabilir. Sahip olduğunuz bakiyeden fazlasını harcamaya çalışmanız halinde kart yetersiz bakiye mesajı verecektir.

Kartınızda mevcut bulunan bakiyeyi takip etmek için Cüzdan uygulamasını kullanabilirsiniz. İninal kart cüzdan uygulaması ile kart bakiyesini kontrol etmek ve online para transferi yapmak mümkündür. Karta herhangi bir borçlandırma yapılamayacağından bakiye kadar harcama yapılabilir.